Tři sestry-Dá dá dá

476 806
Text: Aha aha aha, aha, aha, aha. Chci ňákou holku, ona ne, aha, a proč mi říkaj onane, aha. Do každý hučim jako vůl, aha, domu se vracim vždycky sám, ještě že tam Růžu mám....
Sledované video přidal uživatel: davidstok dne 05. 05. 2015

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Manžel na mě kašle,” stěžuje si kamarádce Hanka. Tichá vrba radí: „Tak se na něj taky vykašli.” „No jo,” namítne nešťastná manželka, „ale já jsem z toho pořád nastydlá.”

K doktorovi přijde kovář se škaredě pochroumanou nohou. Doktor se ho ptá, co se mu stalo. Kovář: "Před 36 lety jsem přišel sem do města do učení ke starému mistru Vávrovi." "Mluvte k věci, tu nohu snad nemáte takhle 36 let." "No to ne, ale souvisí to s ní. Mistr měl překrásnou dceru. Když jsem se první noc ukládal ke spánku, přišla za mnou a sladce se mě zeptala, jestli něco nepotřebuji. Já jsem ji ujistil, že ne. Druhý večer přišla zase, v tenké noční košilce, a zase se mě ptala na totéž. Já jí řekl, že se mám výborně a neschází mi vůbec nic. Další večer přišla skoro až za tmy, neměla na sobě naprosto nic. Zeptala se, jestli pro mě může něco udělat a stěžovala si, že je jí zima. Já jsem jí řekl, že mi nic nechybí, že si kvůli mně nemusí dělat starosti a mrznout, ona se rozbrečela a práskla dveřmi." "Prosím vás, řeknete mi už konečně, co se vám stalo s nohou?" "No vždyť vám to říkám. Dneska ráno mi došlo, co tím tenkrát myslela a jakej jsem byl vůl, praštil jsem vzteky pětikilovým kladivem do zdi, ono odskočilo a přerazilo mi tu zatracenou nohu!"

Manželé by chtěli mít děcko, ale nějak se jim to ne a ne podařit. Manžel často jezdí na služební cesty. Jednou se takhle vrátí o den dřív a načape ženskou v posteli, pošťák klečí s hlavou v jejím rozkroku. A manžel na něj začne řvát: "Tak já se snažím mít děti a ty mi je sem chodíš žrát?!?"

Chlubí se blondýnka kamarádkám při kafi: „Včera jsem předjížděla policajty.” „A předjela jsi je?” „Jo, předjela. A pak předjeli oni mě a napařili mi pokutu.”

Když jde Bubák spát, každý večer se podívá pod postel jestli tam není Chuck Norris.

Podobná YouTube videa

3:05 Paul Mauriat - Isadora

Paul Mauriat - Isadora

Autor: dangbinh
Počet zhlédnutí: 630 650

2:40 The Godfather Theme by Paul Mauriat (EL PADRINO)

The Godfather Theme by Paul Mauriat (EL PADRINO)

Autor: 07cadikiz07
Počet zhlédnutí: 306 115

2:32 Love is blue

Love is blue

Autor: chaconsilver
Počet zhlédnutí: 1 696 059

2:57 PALOMA BLANCA

PALOMA BLANCA

Autor: edgargaleano
Počet zhlédnutí: 1 238 823

8:31 Paul Mauriat * Richard Clayderman * Ray Conniff

Paul Mauriat * Richard Clayderman * Ray Conniff

Autor: HomemSonhador
Počet zhlédnutí: 658 875

2:43 Paul Mauriat - Love Is Blue - Sound Stereo

Paul Mauriat - Love Is Blue - Sound Stereo

Autor: randlemcmurphi
Počet zhlédnutí: 248 440