Tři Sestry - Dederon

631 451
Moje oblíbená když je mi smutno :P.
Sledované video přidal uživatel: acercz dne 05. 05. 2015

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jde pani parkem a vtom spatri jinou pani, jak drzi maleho chlapecka za nohy a mlati s nim o strom. Pristoupi k ni a povida: "Pani, copa to delate? Dyt tomu fakanovi spadne cepicka." "Starejte se vo sebe, pani, nespadne, ma ji pribitou!"

Šnorer Lebetran byl velmi zbožný. A tak když se jednou modlil, zjevil se mu archanděl Gabriel. „Milý Gabrieli,” povídá Lebetran, „co je pro Boha milión let?” „Milión let je pro Boha jedna vteřinka.” „A co je pro Boha milión dolarů?” „Milión dolarů je pro Boha jako cent.” „A nemohl by mi tedy Bůh dát cent?” „Jistě, počkej vteřinku...”

Kolik je celkem vtipů o blondýnkách? Ani jeden - všechno je to pravda!

Česká plavební společnost ve spolupráci s CK Tour pořádá víkendové výletní plavby. Trasa: České Budějovice - Praha - Mělník - Ústí - Drážďany a zpět. Cena pouhých 129,- Kč. Každý manželský pár obdrží navíc k chutnému obědu i praktický dárek (plovací vestu).

Jde prezident Havel po Pražském hradě a vidí na stěně viset svůj obraz, a ptá sa ho: "Ehmm, poslyš, co by se stalo, kdyby v přístích volbách zvítězili komunisté?" A obraz mu odpoví: "Ehmmm, mne by nejspíš svěsili ehmm, a tebe by pověsili."