① LMA RAF COSFORD RC MODEL AIRCRAFT SHOW - 2013 FLIGHTLINE COMPILATION ( PART 1 )

10 152 202
(PART 1 OF 5 ) CLICK HERE FOR THE LATEST LMA RAF COSFORD COMPILATION VIDEO OF 2014 - https://www.youtube.com/watch?v=z0eNouCYVpY CLICK ON THESE LINKS TO SEE THE ...
Sledované video přidal uživatel: tbobborap1 dne 29. 04. 2015

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Sedí starý notorik doma a přemýšlí, jestli má jít do hospody. Najednou odněkud zaslechne: Pojď do hospody! Rozhlídne se okolo sebe, ale nikoho nikde samozřejmě nevidí. Tak sedí dál. A za chvilku zase: Pojď do hospody! Když se to ozve potřetí, tak už nevydrží a vykřikne: Sakra, co to je? Kdo si ze mě dělá legraci? Nikdo. Mluví s tebou tvoje játra a už nás nebaví tady jen tak tvrdnout!

Nepozorný řidič přejel ve vesnici psa. Vystoupil z auta a vydal se hledat jeho majitele. Našel ho v hospodě u stolu štamgastů a zatvářil se provinile: „Pane, přejel jsem vám psa a rád bych vám ho nahradil.” „No, to jsem štěstím bez sebe,” zlobil se majitel, „přijdu o psa a ještě budu mít výdaje... Kolik máte kolem krku?” „Proč vás to zajímá?” „Protože budu muset koupit novej obojek a taky postavit větší boudu!”

Jede blondýnka po dálnici a bouchne nárazníkem do kamionu před ní. Řidič vystoupí, vytáhne ji ven, nakreslí na zem čtverec a rozkáže: „Stoupni si do toho čtverce a běda ti, jestli z něj vylezeš!” Nepozorná řidička si tam pokorně stoupne a čeká, co bude. Kamioňák vytáhne tyč, rozmlátí jí nárazník a s vítězoslavným úsměvem se obrátí. Ale co to, blondýnka se hihňá. „Ty se ještě budeš smát, jo?!” rozčertí se surovec a vymlátí jí přední sklo. K jeho údivu se zase ozve přiblblé: „Hihihihi.” Násilník už se nekontroluje a rozmlátí jí úplně celé auto - okna, kastli, prostě všechno. Další záchvat smíchu. Kamioňák, úplně rudý, už to nevydrží a rozkřikne se: „Co se furt směješ?! To auto není tvoje, nebo co?” „Je,” uchichtne se blonďatá provokatérka. „Ale pokaždé, když jste se nedíval, jsem z toho čtverce vystoupila!”

"A těm, co už jsou na padnutí, nalévej čisté víno!" nařizuje hospodský číšníkovi. "A jaké to je?" - "No přece z vodovodu."

Jaký je rozdíl mezi Veškrnovou a Renaultem? Veškrnová má větší logo.

Podobná YouTube videa

7:19 Lego Millennium Falcon - Part 3 (Done!)

Lego Millennium Falcon - Part 3 (Done!)

Autor: ragebomb
Počet zhlédnutí: 26 001

2:15 Top Gear - The FUNNIEST Top Gear Clip Ever!

Top Gear - The FUNNIEST Top Gear Clip Ever!

Autor: DarthJedi2005
Počet zhlédnutí: 1 327 833

1:54 Jawa 350 typ 640 Touring with Giannelli slip-ons

Jawa 350 typ 640 Touring with Giannelli slip-ons

Autor: twostrokesmoker
Počet zhlédnutí: 12 068

5:09 Jawa 350 z koszem - remont

Jawa 350 z koszem - remont

Autor: adrian212010
Počet zhlédnutí: 1 586