RC Trucks Mud SPA! 11 Trucks mudding at Butterfly Trail - Axial SCX10 RC4WD Trail Finder 2

12 001 196
RC Trucks Mud SPA! 11 Trucks mudding at Butterfly Trail - Axial SCX10 RC4WD Trail Finder 2 The Rigs: Axial SCX10 Honcho x2 Axial SCX10 Dingo Axial SCX10 Jeep JK Axial SCX10 Ford Axial ...
Sledované video přidal uživatel: myhonchosg dne 29. 04. 2015

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Husa vystrčí hlavu z trouby a křičí: Topte pořádně nebo mi vraťte peří. Mám husí kůži.

Víte, proč se vyrábí viagra? Aby měli na čem důchodci nosit kalhoty!

stoji asi tricet mužů kteri si prišli privydelat tisic korun tim, ze odevzdaji na umele oplodneni sve semeno. Najednou se do fronty mužů postavi pohledna blondyna. Chlapi znejisti a pocnou na ni dotirat slovy:"Ale,copak ? Snad taky nemate neco na prodej?" Pritazliva blondyna, protoze nemůže otevrit ústa, odpovi: "Hmmmmmmm." Chlapi ji zacnou hecovat, aby se od ni neco dozvedeli, po chvili to holka nevydrzi, vyplivne to co mela v puse a rekne: "Tak a tisicovka je v cudu!"

Dobrý den, to je rádio? Já jsem dneska našla peněženku a bylo v ní sto tisíc korun, 340 eur a 108 dolarů. Byl v ní i lísteček s adresou. Miloš Novák, Jana Nepomuckého 46, Praha 3. Zahrajte mu, prosím, nějakou hezkou písničku!

Bůh si pozve do nebe zástupce tří největších společností: ruského prezidenta, amerického prezidenta, a Billa Gatese. A povídá jim, že už se na to na zemi nemůže dívat, tak že příští týden zničí svět, ať to oznámí svým lidem. Po návratu ruský prezident vystoupí ruský prezident v televizi: "Mám pro vás lidé dvě špatné zprávy: Za prvé: Bůh existuje, přestože jsme celou dobu tvrdili, že ne. A ta druhá je, že hodlá příští týden zničit svět." Americký prezident oznamuje svým lidem: "Lidé, mám pro vás dvě zprávy, dobrou a špatnou: Ta dobrá je, že Bůh existuje a bylo dobré v něj věřit. Ta špatná však je, že příští týden hodlá zničit svět." A Bill Gates přijde ke svým poskokům a povídá jim: "Mám pro vás dvě skvělé noviny. Tak zaprvé: Bůh si pozval zástupce tří nejvýznamnějších společností světa... a já byl mezi nimi. A ta druhá je, že příští týden se přestane distribuovat Linux..."

Podobná YouTube videa

0:26 Total Recall Pivo Johnny Cab

Total Recall Pivo Johnny Cab

Autor: haikuoriti
Počet zhlédnutí: 35 402

2:15 Batman 1966 - Batmobile Revealed

Batman 1966 - Batmobile Revealed

Autor: foxabulous
Počet zhlédnutí: 97 340

2:13 Real Batmobile

Real Batmobile

Autor: tapiros
Počet zhlédnutí: 591 824

1:09 Buell XB12SS Remus

Buell XB12SS Remus

Autor: imperialsodomy
Počet zhlédnutí: 41 466

2:26 Buell Lightning making some thunder! Buell Exhaust

Buell Lightning making some thunder! Buell Exhaust

Autor: hoosker84
Počet zhlédnutí: 24 222