RC Trophy - mud diggers - визги и брызги :)

13 951 729
Еще много интересного видео - More video http://www.youtube.com/user/wilimovich Наш форум, Новосибирск! http://www.rc54.ru/forum/viewforum.php?f=15...
Sledované video přidal uživatel: wilimovich dne 29. 04. 2015

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Co ti říkal tatínek na tu pětku?” „Nic, jen mávl rukou.” „Tak to máš dobré.” „Ani bych neřekl. V cestě jí stála moje hlava.”

Jede had na kole, zastaví ho policajt a říká: "Hade, jakto že jedeš na kole, když nemáš nohy?" A had řekl: "Aha a jel dál."

Provází lord své hosty po zámku a ukazuje jim: „Tady máme Modrý salónek, Čajový salónek, ložnici mé ženy...” Tu se jeden z hostů zeptá: „Co tam dělá vaše žena s tím džentlmenem?” „Souloží,” praví pán domu. „Neznáte? Velmi příjemné.”

Matka má tři dcery, a v den jejich svatby požádá každou z nich aby ji popsali jejich sexuální život po svatbě. První odepsala zpět druhý den poté, co se vdala. Dopis přišel jen s jedinou zprávou: "NESCAFE". Nejprve byla matka zmatená, ale nakonec si všimla reklamy na Nescafe v novinách a ta říkala: "USPOKOJENI AZ DO POSLEDNI KAPKY..."Matka byla šťastná. Potom se provdala i druhá dcera a za týden poslala domů dopis. Byla v něm jen jedna zpráva: "BENSON & HEDGES". Tak matka hledala reklamu na Benson & Hedges a ta zněla: "EXTRA DLOUHY, KRALOVSKA VELIKOST". Matka byla šťastná. Po svatbě třetí dcery byla matka velmi znepokojena čekáním na dopis od jejího děvčátka. Trvalo to čtyři týdny než zpráva přišla. Když ji obdržela, zpráva jednoduše říkala: "BRITISH AIRWAYS". Matka se znepokojila. Začala zuřivě prohledávat všechny noviny v domě s reklamou o British Airways. Nakonec ji našla a omdlela. Reklama zněla: "TRIKRAT DENNE, SEDM DNU V TYDNU, OBEMA SMERY"

Z rybníka vyletí kachna, lord zamíří, vyjdou dvě rány a kachna letí dál. Lord se obrátí k Jeanovi a říká: "Zajímavý přírodní úkaz, mrtvá kachna a létá"

Podobná YouTube videa

4:01 Škoda Favorit + Edice

Škoda Favorit + Edice

Autor: Mytuss1
Počet zhlédnutí: 1 601

5:52 Old Top Gear 1989 - Skoda Favorit

Old Top Gear 1989 - Skoda Favorit

Autor: danielandricky
Počet zhlédnutí: 6 801

2:47 Škoda 100 jump youtube

Škoda 100 jump youtube

Autor: safira333
Počet zhlédnutí: 3 466

2:19 Defilé policejních vozidel - Police cars parade

Defilé policejních vozidel - Police cars parade

Autor: CHRISTKRIST
Počet zhlédnutí: 1 649