RC Trophy - mud diggers - визги и брызги :)

13 951 610
Еще много интересного видео - More video http://www.youtube.com/user/wilimovich Наш форум, Новосибирск! http://www.rc54.ru/forum/viewforum.php?f=15...
Sledované video přidal uživatel: wilimovich dne 29. 04. 2015

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Pepíček si hraje s kyblíčkem na písečku a najednou kyblíček vysype, otočí a načurá do něj. V tom jeho děda sedící opodál na lavičce zařve: „Pepíčku, nepí to, to je moč.” Pepíček se ale otočí a říká: „Moč nebo málo, štéjně to vypiju.”

Jaký je rozdíl mezi politikem a papouškem? Abyste naučili papouška říkat neuvěřitelné nesmysly, musíte si s ním dát hodně práce. Zatímco politika to ani učit nemusíte, z toho se to sype samo!

Přijde ošetřující lékař do nemocničního pokoje, drží v ruce samopal a říká pacientovi: "Tohle je poslední dávka, kterou je vám vaše zdravotní pojišťovna ochotna uhradit!"

American : ja mam zenu, ta ma tak dlouhe nohy, ze kdyz si sedne na kone, tak taha nohy po zemi. Ne ze by byl ten kun tak maly, ale ona ma tak krasne dlouhe nohy. Francouz: Ja mam zenu a ona ma tak uzky pas, ze ji prstama obejmu. Ne ze by jsem mel tak dlouhe prsty, ale ona ma opravdu takovy pas. Rus: Ja mam takovou zenu, ze kdyz se rano pri pumpe umyva, a ja ji placnu po zadku, tak kdyz se vratim z prace, jeji zadek se jeste stale trese. Ne ze by mela takovy zadek, ale my v Rusku mame tak kratkou pracovni dobu.

Co je to - černá, bílá, černá, bílá, černá, bílá, červená... Jeptiška padá ze schodů.

Podobná YouTube videa

5:08 AGZAT + hrabačka,obracačka sena OP 111 www.mpt.sk

AGZAT + hrabačka,obracačka sena OP 111 www.mpt.sk

Autor: llisiak72
Počet zhlédnutí: 7 145

2:38 ORBA VARI - KDO UMÍ, TEN UMÍ

ORBA VARI - KDO UMÍ, TEN UMÍ

Autor: elfice7
Počet zhlédnutí: 13 640

3:41 KEMP ORBY VELKÉ BÍLOVICE 20.-22.9.2011

KEMP ORBY VELKÉ BÍLOVICE 20.-22.9.2011

Autor: elfice7
Počet zhlédnutí: 18 118

0:40 malotraktor oranie

malotraktor oranie

Autor: sekac32
Počet zhlédnutí: 12 868