Coaches Meeting: Suniland 8U vs Plantaion Pee Wees

1 709
http://www.mygennexxt.com On Thursday night Generation Nexxt and Airo Athletics held a coaches meeting at Bokamper's to go over the rules for this Sunday's 2nd Annual Kickoff Classic. While...
Sledované video přidal uživatel: gnexxt dne 12. 04. 2015

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Dva vědci prozkoumávají neznámé končiny rovníkové Afriky a narazí na obrovskou plochu hnědé hmoty. „Podívejte, pane kolego, bažina!” raduje se jeden a začnou to tam zkoumat. Jsou v plné práci, když se nad nimi objeví obr a rozčiluje se: „Kdo se mi to tu rýpe v záchodě?!”

Fyzikář se staví na hlavu: „Petře, Pavle, bavíme se tady o nabíjení iontů, ne džointů!”

Malá Verunka je s maminkou na procházce v horách a najednou vykřikne: „Mami, mami - podívej, sněžný muž!” „Ale kdepak, Verunko,” uklidňuje ji matka, „to je jen zasněžený bezdomovec.”

U Nováků buší nějaký chlap s basebalovou pálkou do dveří, paní jde otevřít: „Pepo, máš tu nějakou návštěvu!” „Kdo to je?” „Neznám ho.” „A jak vypadá?” „Tak, že bych mu ty peníze co nejrychleji vrátila!”

Ptali se jednou jednoho kongresmana, jaký má názor na whisky. Tedy, pokud myslíte ten démonický nápoj, který tráví duši, znečišťuje tělo, ničí rodinný život a rozohňuje hříšníky, tak jsem výrazně proti. Na druhé straně, pokud myslíte onen elixír štědrovečerního přípitku, ochranu proti kousavému zimnímu větru a zdanitelnou tekutinu, která tak výrazně přispívá do veřejných rozpočtů na financování péče o invadlidní dětičky, tak potom jsem výrazně pro.

Podobná YouTube videa

0:30 Derby se Spartou: Radek Duda vs Nedvedi

Derby se Spartou: Radek Duda vs Nedvedi

Autor: enthoril
Počet zhlédnutí: 31 124

1:03 Hockey fight - HCO Trinec vers. CZ Beograd

Hockey fight - HCO Trinec vers. CZ Beograd

Autor: pami1618
Počet zhlédnutí: 6 787

7:26 meatfly - Fish and Chips

meatfly - Fish and Chips

Autor: meatflychannel
Počet zhlédnutí: 4 168

4:28 Totilas und Matthias Rath

Totilas und Matthias Rath

Autor: reiterrevue
Počet zhlédnutí: 383 285