Coaches Meeting: Kendall Hammocks 8U vs Ft Lauderdale Rebels Pee Wees

1 859
http://www.mygennexxt.com On Thursday night Generation Nexxt and Airo Athletics held a coaches meeting at Bokamper's to go over the rules for this Sunday's 2nd Annual Kickoff Classic. While...
Sledované video přidal uživatel: gnexxt dne 12. 04. 2015

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na dveře domu zaklepe slimák. Majitel domu otevře a když vidí, že to byl slimák, naštvaně ho odhodí. O deset roků později. Znovu buchot na dveře. Majitel otevře a ve dveřích se objeví nasraný slimák: "Co to mělo znamenat"?!

Stojí chlapeček u studny a strašně naříká. Jde okolo policajt a zeptá se ho, proč pláče. „Prosím, spadla mi tam matka.” Policajt vleze do studny, prohledá, překope, proleze ji úplně celou, ale nic nenajde. Vyleze úplně zničený a říká: „Tvoji matku jsem nikde nenašel.” „A co teď udělám s tímhle šroubem? Uaaááá!”

Pepíček tráví prázdniny u dědečka na vesnici. „Pepíčku, mohl bys mi dojít k pumpě pro vodu?” prosí ho jednou děda. „Jasně, dědo,” odvětí vnuk a vydá se na cestu. Za tři hodiny se vrátí a dědeček se na něj rozzlobí: „Kde jsi tak dlouho trajdal? Neřekl jsem ti, že mi máš dojít pro vodu?!” „Ale vždyť ti ji nesu,” brání se hoch. „Já za to nemůžu, že je nejbližší benzinka tak daleko!”

Rvačka mezi námořníky v krčmě je v plném proudu. Mladý námořník Patrick přichází v čele svých věrných kamarádů, rozhlédne se před krčmou a povídá: "Jdu tam a to budete koukat, jaký tam udělám za pár minut pořádek. V momentě to bude lítat na ulici." Kamarádi stojí v houstnoucím šeru na ulici před krčmou a čekají. Vtom vylétne postava oknem. Chvíli řev zevnitř, rány a kvílení...a vyletí druhá. Kamarádi počítají: "Třetí...čtvrtý...pátý...šestý...sedmý!" Se země se najednou zvedne Patrick a na kamarády vztekle zavrčí: "Nepočítejte, troubové! To jsem pořád já!"

Baví se dva policajti a jeden říká: „Hele, víš, že budou rušit finanční úřad?” A ten druhý: „Prosím tě, co je to za blbost?! Jak jsi na to přišel?” „No, přišel mi od nich papír a na něm bylo napsáno - poslední upomínka!”

Podobná YouTube videa

3:28 Biceps Beauties !

Biceps Beauties !

Autor: photoshowman4u
Počet zhlédnutí: 3 693

3:45 Pregnant training

Pregnant training

Autor: mazmatron
Počet zhlédnutí: 27 153

3:31 Women's Water Polo

Women's Water Polo

Autor: mediaguy101
Počet zhlédnutí: 50 155

1:30 RYBASHOP24.COM - Fox Micron NX

RYBASHOP24.COM - Fox Micron NX

Autor: rybashop24
Počet zhlédnutí: 1 098