Coaches Meeting: Kendall Hammocks 8U vs Ft Lauderdale Rebels Pee Wees

1 480
http://www.mygennexxt.com On Thursday night Generation Nexxt and Airo Athletics held a coaches meeting at Bokamper's to go over the rules for this Sunday's 2nd Annual Kickoff Classic. While...
Sledované video přidal uživatel: gnexxt dne 12. 04. 2015

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Co udělá blondýnka, když se jí dítě zabouchne na záchodě? Zavolá instalatéra.

Ta holka, cos mi včera dohodil, ale panna nebyla. Připadal jsem si, jako když chci zaparkovat motorku do autobusový garáže.

„Chtěl bych se jmenovat Jan,” brouká si Petr, „přítel dívek a dam...” Žena se diví: „Co máš pořád s tím děvkařem Adamem?”

Čtrnáct slovenských policajtů skládá závěrečné zkoušky a sedí v lavicích za sebou. Jedna z otázek je: "Napište jméno nějakého divokého zvířete." Policajt v první lavici napíše: "JAGUÁR" Policajt za ním se mu podívá přes rameno, ale nevidí dobře a vidí jen začátek a konec a tak napíše: "JANUÁR" Policajt v třetí lavici vidí, že kolega před ním má napsáno JANUÁR, ale nechce aby se přišlo na to, že opisoval, tak napíše: "FEBRUÁR" Tak to postupně jde dál. "MAREC", "APRIL", "MAJ", "JÚN", "JÚL", "AUGUST", "SEPTEMBER", "OKTOBER", "NOVEMBER" a "DECEMBER". Čtrnáctý policajt už neví, co by napsal a tak, když viděl napsané "DECEMBER", tak napíše "ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!"

Proč blonďatá sestřička proplácává astmatika? Protože v rozpisu procedur je jen sedm míst a on má průplac(h).

Podobná YouTube videa

4:39 PEOPLE ARE AWESOME 2013 (Hadouken! - Levitate)

PEOPLE ARE AWESOME 2013 (Hadouken! - Levitate)

Autor: Hadoukentheband
Počet zhlédnutí: 81 900 594

0:36 tělocvična

tělocvična

Autor: bekynka94
Počet zhlédnutí: 86