M.M.C.: C900 คลาสต้อม เครื่อง 160cc.

300 268
มวกเหล็กมินิคลาสสิก จำหน่ายรถ และอะไหล่ ติดต่อ 0910096947 https://www.facebook.com/pages/Muaklek-Mini-Classic/...
Sledované video přidal uživatel: chalysaraburi dne 09. 04. 2015

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Právě skončila americká občanská válka a voják konfederace jede domů vlakem. Zrovna naproti němu si sedne krásná slečna v bílém, ale hned potom si k ní přisedne seveřanský dobrodruh a začne ji obtěžovat nemravnými návrhy. Slečna ho ignoruje, až jí nakonec nabídne dva dolary, když jeho sexuální představy naplní. Vtom se jižan naštve a napálí mu kulku rovnou mezi oči. Překročí mrtvolu, přisedne ke slečně a povídá: „Dobře, vyhráli válku, osvobodili negry... Ale zvedat ceny nebudou!”

Je finále olympijských her v řecko-římském zápase. Dostane se do něj Američan a Rus, kterého ještě nikdo neporazil pro jeho chvat zvaný "Preclík". V den zápasu se Američanův trenér opozdí v dopravní zácpě a když přiběhne do haly, Američan už přebírá zlatou medaili. trenér začne vykřikovat: "Ty jsi to dokázal, jak jsi se vyhnul Preclíku?" "Neblázni, nebyli jsme tam ani 5 vsteřin a už mě v něm měl." "A jak jsi se z toho dostal?" "Jak jsem byl tak zkroucený, tak jsem viděl nad hlavou varlata, tak jsem se natáhl a vší silou kousnul" "To je neuvěřitelné..." "Taky jsem nevěřil, co chlap zvládne, když se kousne do vlastních koulí."

V kostele byla vyloupena pokladnička. Po několika dnech obdržel farář obálku s dvacetikorunou. Na přiloženém lístku stálo: „Ukradl jsem ve vašem kostele sto korun. Protože mě trápí svědomí, posílám tímto dvacet korun zpět. Bude-li mě svědomí trápit dál, můžete počítat s dalšími splátkami.”

„Tvoje manželka je Francouzka?” „Ale kdepak, to jsem ji naučil já.”

Blondýnka se zamiluje do pohledného inženýra, ale on s ní nechce nic mít, protože prý blondýny nemá rád. Zamilovanou dívku to ale neodradí - přebarví se na černo a zkouší to znovu. Inženýr ji ale zase odbije, a že přebarvené blondýny nesnáší ještě víc. „Jak jste poznal, že jsem přebarvená?” diví se blondýnka. „Jednoduše,” odvětí její idol. „Kdo jiný než blondýna si mohl přebarvit vlasy Balakrylem?!”