Life of Gulf Fritillary - metamorphosis

3 894
This film depicts life history and metamorphosis of Gulf Fritillary nymphalid butterfly, Agraulis vanillae. The film is a collaboration between lepidopterist.org and JCMDI.COM.
Sledované video přidal uživatel: lepidopterist101 dne 08. 04. 2015

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přihlásily se tři ženské do soutěže - plavání stylem prsa přes kanál La Manche. Vyhrála brunetka, pár minut po ní dorazila zrzka a asi za hodinu totálně vyčerpaná blondýnka. Když ji zabalili do dek a nalili do ní pár loků kávy, vzpamatovala se a povídá: "Nechci si stěžovat, ale mám pocit, že ty zbylé dvě soutěžící používaly ruce!"

Kolik somálských dětí se vejde do jednoho auta? Všechny.

Vrací se opičák k tlupě: "Pánové, já vám řeknu, měl jsem rande s žirafou!" Ostatní: "To mohlo být dobré, ale proč jsi tak unavený?" "Víte, co to je? Pořád - polib mě, strč mi ho tam, polib mě, strč mi ho tam..."

Pani ucitelka ve skole zada vykres a deti maji nakreslit nejaky pekny obrazek. Pepicek kresli celou hodinu a na konci to odevzda. Ucitelka se podiva a z papiru na ni kouká p . . a, ale jak ziva. Ucitelka si necha ihned pozvat tatinka do skoly a kdyz tatik prijde, stezuje si a ukazuje mu vykres. Otec ho chvili prohlizi a pak rika: "No to nic neni todle to. U nas doma ji nakreslil na kamna a ja si spalil cu . . . a a dedek jazyk! "

Přijde Pepíček domů ze školy a říká mamince: „Mami, představ si, že jsem se dneska jediný z celé třídy přihlásil.” Mamka se zeptá: „A na co se učitelka ptala?” „Kdo neudělal domácí úkol.”

Podobná YouTube videa

4:34 ASTRONOTUS OCELLATUS TIGER

ASTRONOTUS OCELLATUS TIGER

Autor: kristinabafti
Počet zhlédnutí: 806

1:33 hladový vrubozubec

hladový vrubozubec

Autor: 74aks
Počet zhlédnutí: 629

2:01 Vrubozubec Amazonský

Vrubozubec Amazonský

Autor: pospi86
Počet zhlédnutí: 579

2:21 Biotope of South America - 576 liters

Biotope of South America - 576 liters

Autor: steinarczech
Počet zhlédnutí: 419

1:02 žranice.avi

žranice.avi

Autor: czsharonka
Počet zhlédnutí: 328

0:50 Vrubozubec paví mladé ryby

Vrubozubec paví mladé ryby

Autor: matlyyyy
Počet zhlédnutí: 300