My little kitten watch The Fimbles

21 825
My little kitten, Jpeg, watch The Fimbles at the pc.
Sledované video přidal uživatel: melyshadows dne 08. 04. 2015

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Ženo, tak se bal, prohrál jsem tě v kartách.” „A to ti není trapné?” „Ano, velmi. Představ si, pasovat při čtyřech esech v ruce!”

Jaký je nejkratší kameňák na světě? Žula...

Vejde turista v San Francisku do obchodu se zvíraty a prohlízí si opice. V tom vejde jiný chlap, jde rovnou k prodavaci a ptá se: - Prosím jednu opici typu C++. Prodavac mu ji podá, chlap zaplatí 5000 dolaru a odejde. Prekvapený turista se ptá: - Prosím vás, co to bylo za opici, ze byla tak drahá? - No, víte, ona dokáze programovat v C++, bez chyb, efektivne, úhledný kód. Velmi dobrá investice. - A tamty opice? - Ty stojí 10 000 dolaru, ale umí programovat v C++, v Jave i v XML. - Proboha, a tam máte opici za 50 000! Co dokáze ta? - No, abych rekl pravdu, jeste jsem ji nevidel nic delat, ale ostatní opice ji oslovují "project manager".

Výpravu anglických turistů ve Skotsku provádí průvodce labyrintem podzemních jeskyní a říká: „Nacházíme se asi sto metrů pod zemí a celková délka těchto chodeb, které jsou spolu propojeny, je asi deset mil. Ví někdo z vás, jak tyto jeskyně vznikly? Vidím, že neví, tak já vám to řeknu. Vznikly asi před pětadvaceti lety a sice tak, že šel nahoře jeden domorodec v noci z hostince přes pole domů a nešťastnou náhodou mu z kapsy vypadla jedna penny, zakoulela se do králičí nory a on se o této nešťastné příhodě zmínil před svými známými...”

Povídá lékář v ordinaci pacientovi: Na vaší nespavost vám dám takové léky, že po nich usnete, jako když vás do vody hodí." "To nedělejte, pane doktore." "A proč ne?" "Proboha, já vůbec neumím plavat."

Podobná YouTube videa

4:34 ASTRONOTUS OCELLATUS TIGER

ASTRONOTUS OCELLATUS TIGER

Autor: kristinabafti
Počet zhlédnutí: 806

1:33 hladový vrubozubec

hladový vrubozubec

Autor: 74aks
Počet zhlédnutí: 629

2:01 Vrubozubec Amazonský

Vrubozubec Amazonský

Autor: pospi86
Počet zhlédnutí: 579

2:21 Biotope of South America - 576 liters

Biotope of South America - 576 liters

Autor: steinarczech
Počet zhlédnutí: 419

1:02 žranice.avi

žranice.avi

Autor: czsharonka
Počet zhlédnutí: 328

0:50 Vrubozubec paví mladé ryby

Vrubozubec paví mladé ryby

Autor: matlyyyy
Počet zhlédnutí: 300