SUSU WAR LOG - Passing Gas

1 166
Faction: Sleepers Damage dealt: Omni Webbers: None Scramblers: None Recommended ship classes: Capital, Battleship, T3, (6+ Remote Repair Modules) Recommended generic setup: Multi-range, ...
Sledované video přidal uživatel: herrbertism dne 01. 04. 2015

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Mladý muž potká v parku krásnou dívku. Přisedne si k ní na lavičku a ona se ho zeptá: „Kolik je ti let?” „Devatenáct,” odvětí mladík, „a kolik tobě?” „Jseš nějakej divnej, ne?” zamračí se holka. „Vždyť se ani neznáme!”

Stojí dvě blondýnky naproti sobě přes řeku. Najednou jedna zařve na druhou: Prosimtě, jak se dostanu na druhou stranu? A ta druhá na ní: Ale vždyť jsi na druhé straně!!!

Maminka slyší Pepíčka jak řve o pomoc. Vyběhne do okna a říká: "Co se děje Pepíčku?" Pepíček: "Ten pes tady šuká!!". A maminka:"No a co?" "Ale mě to bolí!!"

„Chtěl bych vás požádat, zda byste mi dal svou dceru za ženu,” oznamuje arabskému pašovi bílý obchodník. „Dobře, cizinče, dceru ti klidně dám. Jen jedna otázka - za jakou ženu?”

Tři kluci se vsadili, kdo má lepší kolo. První kluk říká, že má nej kolo, protože má dvě kola a dvě pomocná kolečka. Druhý kluk říká, že ho má ještě lepší, protože má jen jedno pomocné kolečko. A třetí kluk říká: „Moje kolo je prostě nej. Nemá ani jedno pomocné kolečko a ani jedno normální kolo...”

Podobná YouTube videa

1:42 Spore Tyrannosaurus Rex Final

Spore Tyrannosaurus Rex Final

Autor: Cainori
Počet zhlédnutí: 598 372

1:58 SPORE  -  Star Trek  -  Enterprise

SPORE - Star Trek - Enterprise

Autor: xenbudz
Počet zhlédnutí: 108 280

1:03 The Spore Empire! Gameplay

The Spore Empire! Gameplay

Autor: Alminie
Počet zhlédnutí: 22 694