Aurore et Hirou voltige

884
Je vous invite à aller sur mon site, http://sites.google.com/site/lesyeuxdanslescrins/home.
Sledované video přidal uživatel: lesyeuxdanslescrins dne 18. 03. 2015

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

NASA uspořádá výběrový konkurz, kdo by mohl letět do vesmíru: vyberou blondýnu a prase. Před odletem jim dají obálky s instrukcemi a vyšlou je do Vesmíru.. Když prase otvírá obálku, blondýna mu kouká přes rameno, po otevření se na prase vyvalí arch papíru s informacemi jak obsluhovat cely raketoplán. A blondýna se zděsí, když tam má prase todle, co tam budu mít já? S třesoucíma se rukama otvírá obálku, z ní vyndá papírek s nápisem: "KRM PRASE A HLAVNĚ NA NIC NESAHEJ!"

Byla jednou jedna rodinka a ta neměla tatínka. Neměla ani maminku. A neměla ani žádné děti.

Umřel doktor Svoboda. Jde do nebe a tam stojí u perlové brány dlouhá fronta. Svoboda jde rovnou k bráně a říká svatému Petrovi: „Jsem doktor Svoboda, pusťte mne dovnitř.” „Ano, ano, ale musíte jít na konec fronty.” „Vy jste mi nerozuměl, prosím vás, já jsem doktor Svoboda!” Svatý Petr se nedal obměkčit a poslal ho na konec fronty. Posléze dorazil na konec fronty doktor Nováček. Vykonal stejnou anabázi jako doktor Svoboda. Vůbec mu nepomohlo, že je doktor Nováček a už mazal na konec fronty. Najednou se objevil třetí chlápek v bílém plášti, se stetoskopem kolem krku, prošel kolem fronty, něco řekl svatému Petrovi a prošel dovnitř. To ovšem oba doktory naštvalo. Na konci řady začali nadávat: „No, tohleto snad není možný! Jak to, že my musíme čekat a tamten ne?” Svatý Petr jim říká: „Toho si nevšímejte, to je Bůh a myslí si, že je doktor!”

Na koleji se rozléhá ušitrhající zvuk. Čenda volá na kamaráda do vedlejšího pokoje: „Hej dýdžeji, co to tam mixuješ?” „Nic, vole, zasekla se mi hifina.”

1: "Tak copak ta vase vnucka dostala od toho Taliana?" 2: "No povidala, ze prej syfilis." 1: "A co to je?" 2: "No to ja nevim, pani. Ale asi je to vetsi nez Mercedes." 1: "A jak to vite?" 2: "No protoze taky povidala, ze jestli to dopadne jak mysli, tak se v tom poveze cela vesnice..."

Podobná YouTube videa

1:24 Stoned Dog

Stoned Dog

Autor: tcranley
Počet zhlédnutí: 131 493

0:39 hash kills dog...

hash kills dog...

Autor: cannasseur
Počet zhlédnutí: 5 877

0:35 Mmmm Watermelon...

Mmmm Watermelon...

Autor: amyclements3
Počet zhlédnutí: 108 285

0:45 Boston Terrier tricks

Boston Terrier tricks

Autor: emmagwtw
Počet zhlédnutí: 303 186

0:47 Boston Terrier  helps in bathroom

Boston Terrier helps in bathroom

Autor: craziedogladie
Počet zhlédnutí: 236 201

2:48 Drunk Dog

Drunk Dog

Autor: wogsland
Počet zhlédnutí: 1 956 524