Aurore et Hirou voltige

853
Je vous invite à aller sur mon site, http://sites.google.com/site/lesyeuxdanslescrins/home.
Sledované video přidal uživatel: lesyeuxdanslescrins dne 18. 03. 2015

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Auto s českým premiérem uhání po silnici první evropské kategorie. A protože má vysoký politik velmi naspěch, šofér žene, jak jen to jde. Najednou mu v malé vesničce vyběhne z domu do cesty prase. Řidič nestihne zareagovat a nešťastné zvíře zabije. Premiér mu podá dvě bankovky a povídá: „Tady máš deset tisíc a jdi celou tu věc vyřešit.” Nato šofér vejde do stavení, odkud prase vyběhlo a dlouho se nevrací. Když po třech hodinách přeci jen vyjde, pan premiér se nestačí divit. V pravé ruce řidiče spatří košík plný vajec, v levé dvě slípky, okolo krku omotaný pás voňavých klobás a v zubech premiérových 10 tisíc. Premiér to pozoruje s otevřenou pusou a když šofér nakládá věci do kufru, uznale mu říká: „Teda člověče, nestačím se divit vašim diplomatickým schopnostem. Jak jste to všechno dokázal?” Řidič pokrčí rameny: „Ale šéfe, to nestojí za řeč. Vyřídil jsem to všechno jednou větou. Prostě jsem řekl, že jsem premiérův šofér a že jsem tu svini zabil!”

Baví se dva policajti a jeden říká: „Hele, víš, že budou rušit finanční úřad?” A ten druhý: „Prosím tě, co je to za blbost?! Jak jsi na to přišel?” „No, přišel mi od nich papír a na něm bylo napsáno - poslední upomínka!”

Kytovci mají šťavnaté kýty.

Žena přišla k sexuologovi a říká: "Pane doktore, mám velký problém. Pokaždé, když večer ležíme v posteli a manžel dosáhne vyvrcholení, úplně nelidsky zařve." "Ale madam, to je docela normální, v tom bych neviděl problém." "Jo, problém je v tom, že mě to vždycky probudí."

Jedou policisté na zájezd patrovým autobusem. Ti dole se vesele baví, když tu si všimnou, že nahoře je nějak podezřelé ticho. Jeden z nich se tam tedy jde podívat, a vidí, že nahoře všichni sedí jak přikovaní, drží se sedadel a vyděšeně zírají před sebe. "Co se děje?" ptá se překvapeně. "Vám dole je hej vy tam máte řidiče!" zní odpověď.

Podobná YouTube videa

2:57 Ghostsaber Pet

Ghostsaber Pet

Autor: Freakyboss
Počet zhlédnutí: 30 809

1:29 Никогда не сдавайся

Никогда не сдавайся

Autor: ki11emi11e
Počet zhlédnutí: 50 494

0:15 The REAL Steve Irwin Death Video

The REAL Steve Irwin Death Video

Autor: JayMatix
Počet zhlédnutí: 20 736 891

0:54 Taiwan Fishermen Catch an Earthquake Fish

Taiwan Fishermen Catch an Earthquake Fish

Autor: NTDTV
Počet zhlédnutí: 1 510 182

1:01 Animal Song

Animal Song

Autor: anistel
Počet zhlédnutí: 709 764

4:14 SO CALLED TOP 10 MOST DANGEROUS DOGS????

SO CALLED TOP 10 MOST DANGEROUS DOGS????

Autor: bluntforcetrauma83
Počet zhlédnutí: 1 236 515