lukical song

1 279
Luke being ever so logical, early January 2014. Aged 14 months.
Sledované video přidal uživatel: russlazenby dne 11. 03. 2015

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„To se nebojíte, že z toho chlastu zblbnete?” „Já když se napiju, tak se nebojím ničeho!”

Přijde chlap do veřejného domu a žádá jako stálý zákazník slevu, protože je zrovna v tíživé finanční situaci. Tak dostane projednou za polovic od 60tileté veteránky. Druhý den má tři stovky půjčí mu nafukovací pannu. Třetí den už má jen padesátku. To už se bordelmamá naštve: "No, jste stálý zákazník, tady máte gumovou kachnu, běžte na pokoj a dělejte co umíte." Čtvrtý den ho za desetikorunu pustí na čumendu na video. Tam už někdo sedí a sleduje na obrazovce zběsilej grupáč. Náš hrdina nadšeně povídá: "To je paráda, co?" Ten druhý se otočí: "To nic není, měl jste tu bejt včera, to tam byl nějakej idiot s gumovou kachnou !"

Nóbl panička uspořádala zahradní párty. Jeden z hostů se chvilku nudil, a tak kouká, jak na druhém konci zahrady pracují dva zahradníci. Jeden se zrovna rýpe v zemi a ten druhý najednou z ničeho nic vyskočí a předvede nádherné, prudké taneční figury. Host je úplně unesen a povídá hostitelce: „Ten chlápek tancuje tak báječně, že bych mu zaplatil tisícovku, kdyby to přišel předvést do našeho kurzu aerobiku.” Hostitelka tedy jde druhému zahradníkovi říct o tomhle návrhu a ten volá na prvního: „Hej, Pepo, myslíš, že za tisícovku bys znova šlápnul na ty hrábě?”

Obchodní cestující vnucuje Skotovi kufr a Skot říká: „Prosím vás, na co by mi byl kufr, pane?” „Podívejte se, třeba až někam pojedete, tak si do něho dáte šaty, ne?” „He he he, vy jste chytrej. A to potom jako pojedu v podvlíkačkách, jo?”

„Proč tak piješ?” „Doktor mi řekl, že pokud denně vypiju půl deci koňaku, budu žít dlouho.” „Ale ty piješ jak houba!” „Já nechci žít dlouho, já chci žít věčně!”

Podobná YouTube videa

2:01 Ali Habibi best player

Ali Habibi best player

Autor: rings280
Počet zhlédnutí: 149

2:24 beast football

beast football

Autor: omgitsyourboy
Počet zhlédnutí: 115

2:19 Tribute to the Patriots

Tribute to the Patriots

Autor: rocboy23
Počet zhlédnutí: 294

2:35 D4U Králíci z klobouku - Děti (Sparta 2008)

D4U Králíci z klobouku - Děti (Sparta 2008)

Autor: gabri161
Počet zhlédnutí: 1 425

0:16 Noah Leconte Smid Slozil French Open 1984

Noah Leconte Smid Slozil French Open 1984

Autor: neibaf3
Počet zhlédnutí: 2 947

13:58 Velká Pardubická 2010 + replay

Velká Pardubická 2010 + replay

Autor: maximaxmaximo
Počet zhlédnutí: 1 136