KHEN CEPA JUDO 1

1 731
Sledované video přidal uživatel: juancepapuuta dne 16. 02. 2015

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde Pepíček k mamince a tatínkovi a ptá se: "Tatínku, proč vy dva jste běloši a já černoch?" A tatínek mu na to odpoví: "No víš chlapče, to jsme byli jednou s maminkou na dovolené a tam se strhla tak velká šukačka, že buď rád, že nejsi lachtan!!!"

Manželé po třicítce se vrací ze společnosti a ukládají se ke spánku. Muž se na poslední chvíli před ulehnutím vytratí z pokoje. Dojde do kuchyně a za chvilku se vrací se sklenicí a podává ji ženě. „Co to je?” ptá se manželka zmateně. „Aspirin, proti tvé bolesti hlavy.” „Ale mě nebolí hlava!” „Ha! A mám tě...”

Manželka peče štrúdl a před tím, než ho vloží na pekáč do trouby, odřízne oba konce. Manžel se na to dívá a ptá se, proč je odřezává. „Takhle jsem se to naučila od maminky,” odpoví mu žena. Za měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče, a tam manžel vidí, jak tchyně odřezává konce štrúdlu. Zeptá se tedy proč. Tchyně mu odpoví: „Protože mám malej plech!”

Potká farář Aničku a ptá se jí: „Tak co, Aničko, jak se máš?” „Celkem dobře, pane faráři,” odvětí Anička. „A manžela už máš?” „Ano, mám.” „A co děti, máte?” „No, to je to, co nás trápí, pane faráři. Nějak nám to nejde.” „Tak se netrap, já jedu zítra do Vatikánu a zapálím tam za vás svíčku a pomodlím se za vás.” Po pěti letech se znovu setkají a farář vidí Aničku obklopenou dětmi. „Tak koukám, že vám Pán Bůh požehnal. A kolik tý drobotiny máte?” „Celkem 10. Dvakrát trojčátka, jednou dvojčátka a pak ještě dvě.” „A kde máš manžela?” „Ten jel do Vatikánu sfouknout tu pitomou svíčku!”

Baví se dva kamarádi a samozřejmě přijde řeč na ženy: „Tak ta tvoje dala pět stovek za bahenní masku? A pomohla jí alespoň?” „No, dva dny to bylo dobré, ale pak to z ní slezlo!”

Podobná YouTube videa

2:27 Hot Sauce CroSSover

Hot Sauce CroSSover

Autor: SiCkWiThSkiLLZ
Počet zhlédnutí: 248 579

4:37 ONE OF THE BEST 3 YEAR OLD BASKETBALL PHENOM

ONE OF THE BEST 3 YEAR OLD BASKETBALL PHENOM

Autor: 2008COOLCHRIS
Počet zhlédnutí: 173 700

5:13 AND 1 Hot sauce

AND 1 Hot sauce

Autor: rdpro31
Počet zhlédnutí: 115 297

0:20 Worlds Luckiest Basketball Shot - New (HD)

Worlds Luckiest Basketball Shot - New (HD)

Autor: ProTrickShots
Počet zhlédnutí: 34 109

3:38 Olympic Biathlon 2010 (video clip)

Olympic Biathlon 2010 (video clip)

Autor: curufinthecrafty
Počet zhlédnutí: 23 455