Beyoncé - Drunk in Love (Explicit) ft. JAY Z

35 233 786
Available now http://smarturl.it/beyoncevisualalbum "Beyoncé" The Visual Album 14 Songs 17 videos Music video by Beyoncé feat. Jay Z performing Drunk in Love...
Sledované video přidal uživatel: beyonceVEVO dne 09. 01. 2014

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na Sicílii se pořádá sraz těch největších mafiánů. Italové zjišťují, jestli jsou Rusáci pořádní mafiáni. Italové: „Zlatý řetízky - máte?” Rusáci: „Nemáme.” Italové: „A dvouposchoďový vily - máte?” Rusáci: „Nemáme.” Italové: „A meďoury - máte?” Rusáci: „Nemáme.” Italové se jim celý sněm šíleně chechtají a Rusáci jedou domů jako spráskaní psi. Když se vrátí domů, boss ruský mafie si svolá všechny podšéfy a začne vydávat rozkazy: „Tak za prvé - všechny třetí a čtvrtý patra u svejch vil zbouráte! Za druhý - prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte Mercedesy. No a za třetí,” povídá posmutněle, „zlatý řetízky sundejte čoklům z krku - budeme je nosit my!”

„Víte, že každý letoun, který se objeví na obloze, bude sestřelen?” sděluje barmanovi horké informace těsně po teroristickém útoku na Státy jeden štamgast. Barman se pousměje: „To už zase piloti stávkujou?”

Výrok (u telefonu): „To nebyl hovor, ale horor.”

Dvě sousedky se pohádaly a jdou za rabínem, aby je rozsoudil. „Proč jí nevrátíš ten hrnec, který sis vypůjčila?” ptá se rabín jedné. „Ale, rebe,” začne křičet obviněná, „za prvé jsem si žádný hrnec nevypůjčila. Za druhé měl díru. A za třetí jsem jí ho už dávno vrátila.”

Obchodní cestující vypovídal u rozvodového soudu. Soudce se ho ptá: „Prosím vás, vysvětlete nám povahu incidentu, který ve vás vzbudil obavy o ženinu věrnost.” „Víte, v podstatě celý týden jsem na cestách a domů se vracím na víkend. No, a jednou takhle v sobotu večer jsme se se ženou věnovali pěkně vášnivému sexu, když stará paní od vedle zabouchala na zeď a křičí: To toho nemůžete nechat aspoň přes víkend?!”

Podobná YouTube videa

4:11 Scooter -07- C'est Bleu ft Vicky Leandros

Scooter -07- C'est Bleu ft Vicky Leandros

Autor: superscootermaniac
Počet zhlédnutí: 16 339

24:19 składanka fajnych piosenek 2012

składanka fajnych piosenek 2012

Autor: adammaxiful
Počet zhlédnutí: 11 184

3:06 Rob Mayth - Another Night 2k12 (Vinylvoyeure Edit)

Rob Mayth - Another Night 2k12 (Vinylvoyeure Edit)

Autor: mrxbnz
Počet zhlédnutí: 6 536

3:34 Dual Playaz - Alone Again (Rocco & Bass-T Edit)

Dual Playaz - Alone Again (Rocco & Bass-T Edit)

Autor: mrxbnz
Počet zhlédnutí: 6 363