Beyoncé - Drunk in Love (Explicit) ft. JAY Z

35 232 717
Available now http://smarturl.it/beyoncevisualalbum "Beyoncé" The Visual Album 14 Songs 17 videos Music video by Beyoncé feat. Jay Z performing Drunk in Love...
Sledované video přidal uživatel: beyonceVEVO dne 09. 01. 2014

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jdou dva polští havíři cestou z práce, kdy si zkracují tuto cestu k zastávce kolem rybníků. V tom Jaczek říká Januszovi: „Janusz, ja myšle, že džvigně v jednej renke 50 kilo!” Na to Janusz odpoví: „Jak ty 50, ja 100 kilo.” To Jaczka dožere a říká: „No Janusz, já myšle, že v jednej renke džvigně 150 kg!” Na to Janusz zase suše odpoví: „Jak ty 150, tak ja 200 kilo.” Jaczek se na Janusze naštvaně podívá, aby zase kontroval, ale nedává při tom pozor na cestu a spadne do rybníka, odkud volá: „Janusz ja tone! Janusz já tone! Pomošč, Janusz, ja tone!” A Janusz na to opět suše: „Jak ty tone, ja dvě...”

V Newyorským Central parku trhá malou holcicku Pitbull. Vidí to chlap, tak se rozebhne, holejma rukama psa zabije a holcicce zachrání zivot. Svedkem toho je novinár New York Postu. Prijde k tomu muzi a povida: "Pane, vy jste ted hrdina. Napísu o vás clánek do New York Postu! Bude mít titulek: Newyorský hrdina zachránil holcicku!" - "Ale já nejsem z New Yorku!" - "Aha, to nevadí, tak tam bude: Americký hrdina zachránil holcicku!" - "Ale já nejsem ani American!" - "No, a odkud teda jste?!" - "Já jsem Pákistánec" No a druhý den vyjde clánek s titulkem: "ISLÁMSKÝ EXTRÉMISTA ZABIL AMERICKÉHO PSA"

Byly Vánoce a soudce byl v příjemné náladě. Zeptal se předvedeného muže: "Za co jste tady?" "Za předčasné vánoční nákupy." "To přece není žádný přestupek. Jak brzy jste nakupoval?" "Dvě hodiny před začátkem otvírací doby."

„Hele, Johny, kolik jsi dal za amputaci pravé nohy?” „Dost, deset tisíc.” „A tos mi nemohl říct - znám chlapa, co by ti za tu cenu uřízl obě nohy!”

Po Václaváku chodí vlasatý kostlivec a skanduje: „Smrt holým lebkám!”

Podobná YouTube videa

10:01 70,80,90 Hits...2.

70,80,90 Hits...2.

Autor: wildboys688
Počet zhlédnutí: 75 511