Alex & Sierra "Say Something" in an unplugged performance! - THE X FACTOR USA 2013

5 006 465
Alex & Sierra left a mark with their performance of A Great Big World's "Say Something." What did their mentor, Simon Cowell, have to "say" afterwards? "Say Something" performed by "Alex and...
Sledované video přidal uživatel: thexfactorusa dne 09. 01. 2014

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

"Rano, at jsem ve sluzbe nebo ne, budu mit pripravenou snidani. V poledne, at jsem ve sluzbe nebo ne, budu mit pripraveny obed. A vecer, at jsem ve sluzbe nebo ne, budu mit pripravenou veceri." "Souhlasim," odpovida manzelka. "Ja mam jedinou podminku. V noci, at jsi ve sluzbe nebo ne, budu mit sex."

Stojí policejní auto před blázincem a policajt kouká, že mu někdo ukradl kolo. Neví, co dál. „Máte rezervu?” ptá se ho přes plot jeden blázen. Policajt vyndá rezervu a neví, co dál. „Vemte z každého kola matku a provizorně odjedete,” radí blázen. „Člověče,” podiví se muž zákona, „co tam vlastně děláte?” „Pane,” prohlásí neznámý spasitel, „já jsem blázen, ale nejsem blbej!”

Hodně zpitej chlápek vejde do baru a poručí si panáka. Barman ho obslouží a ptá se, jestli by si pán nechtěl zahrát šipky. Tři šipky jen za dolar a když dá všechny do desítky, vyhraje zvláštní cenu. Opilec souhlasí. Bafne první šipku a trefí prostředek. Dá si dalšího panáka, na rozhoupaných nohou zamíří druhou šipku a zase trefa. Po dalších dvou panákách se sotva drží na nohou, ale třetí šipku taky trefí. Barman neví, co by mu dal jako cenu, tak sáhne do ozdobného terária a vytáhne jednu malou želvu. Opilec ji sebere a odchází. O tři týdny později se ten ožrala objeví v baru zase, pořádně zpitej zase začne hrát šipky, a zase třikrát trefí. Barman, trochu taky v náladě a docela bledě s penězma, neví, co by dal za cenu a ptá se: Promiňte, ale co jste vyhrál posledně? Hovězí hamburger ve tvrdý housce!

Chlápek čeká na letišti na odlet letadla a najednou zjistí, že si zapomněl doma hodinky. Chce se tedy někoho zeptat na čas. Zrovna jeho směrem jde jiný chlápek, v každé ruce kufr a na levačce takové ty velké, masivní, stříbrné sportovní hodinky. Tak se hned ptá: „Pane, prosím vás, mohl byste mi říct, kolik je hodin?” „Jistě. V které zemi?” „No tady. A kolik tam máte zemí?” „Všechny.” „To je super. To jsou docela dobré hodinky, co máte.” „Ale, to je jen drobnost. Tyhle hodinky mají i fax, e-mail a dokážou dokonce přijímat NTSC televizní signál a zobrazovat ho na malém barevném aktivním displeji.” „To je dokonalý. Taky bych chtěl mít takové hodinky. Ech, ehm, nechtěl byste je náhodou prodat? Já zapomněl svoje doma a teď letím na dva měsíce do ciziny...” „No, víte vlastně, že jo? Ona to už není úplně horká novinka, tak řekněme, že vám je dám levněji, tak asi za dvacet tisíc?” Chlápek vytáhne šekovou knížku a ve vteřině podává vypsaný šek. Druhý sundá hodinky, dává mu je a říká: „Tak, tady jsou vaše nové high-tech hodinky.” A pak mu podá své dva kufry a dodá: „... a tady jsou baterky.”

Automobilista sveze stopařku a začne ji obtěžovat, ona si to nenechá líbit a chce, aby ji vysadil. Vystoupí a řidič stáhne okénko a říká: "Ale pusu mi snad dáte, ne?" - "Tak pusu jo" a nakloní se do okýnka. Řidič jí přivře krk do okénka, oběhne auto, zvedne jí sukni a jde na věc. Na stráni to celé pozoruje bača a říká si: "Na auto nemám, ale ty dveře, ty dveře si koupím!"

Podobná YouTube videa

15:29 miluj svůj život

miluj svůj život

Autor: mahatmamukti
Počet zhlédnutí: 21 888

14:30 miluj svůj život 5

miluj svůj život 5

Autor: mahatmamukti
Počet zhlédnutí: 6 874

0:55 Vece sa Ivanom Ivanovicem - Seksi lekcije

Vece sa Ivanom Ivanovicem - Seksi lekcije

Autor: 19cube91
Počet zhlédnutí: 45 583

7:28 30 MINUTA - Ana Sofrenovic 1/4

30 MINUTA - Ana Sofrenovic 1/4

Autor: dejanart
Počet zhlédnutí: 5 863

0:42 Moto Alka Daruvar 2010 - TV spot

Moto Alka Daruvar 2010 - TV spot

Autor: sfilipin
Počet zhlédnutí: 2 410

7:30 30 MINUTA - Ana Sofrenovic 2/4

30 MINUTA - Ana Sofrenovic 2/4

Autor: dejanart
Počet zhlédnutí: 2 233