Alex & Sierra "Say Something" in an unplugged performance! - THE X FACTOR USA 2013

5 006 368
Alex & Sierra left a mark with their performance of A Great Big World's "Say Something." What did their mentor, Simon Cowell, have to "say" afterwards? "Say Something" performed by "Alex and...
Sledované video přidal uživatel: thexfactorusa dne 09. 01. 2014

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Učitelka upozorňuje žačky na negativní účinky alkoholu: „Děvčata, dávejte si pozor na alkohol. Tak například takové Martini. Když už ho musíte pít, dejte si nanejvýš dvě skleničky. Jak si dáte tři, skončíte pod stolem a když vypijete čtyři, skončíte pod hostitelem!”

„Josefe!” podívá se zpýtavě choť pana Nováka, který přichází domů krátce před půlnocí. „Jak mi to vysvětlíš? Ráno sis jenom odskočil k holiči...?” „Ano, máš pravdu,” škytne provinile a vysvětluje: „Ale pořezal mi při holení krk, a tak jsem se zastavil v hospodě a pozoroval, zda mi ještě dobře těsní...”

Přijde cikán za tátou, v ruce drží lžičku a ptá se: Tati, co to je? Tatík kroutí hlavou, neví a odvede synka za dědou. Děda si lžičku prohlíží a říká: Chlapče, rychle to zahoď, to je semínko od lopaty.

„Tati, kdo jsou osvícenci?” vyzvídá na svém tatínkovi malý František. Otec se zamyslí a pak sebevědomě odvětí: „Lidé z Černobylu.”

Sluha se vrátí z výletu sám a oznamuje: „Mylorde, vaše paní měla autonehodu. Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou.” „Hm, jaká je ta dobrá?” „Vaši paní si nechali v nemocnici, pane.” „A špatná zpráva?” „Doktor říkal, že to tam s ní víc jak dva dny nevydrží.”

Podobná YouTube videa

6:13 Yoda Force Fx Lightsaber Video Review

Yoda Force Fx Lightsaber Video Review

Autor: JediArchives
Počet zhlédnutí: 633 686

0:25 enfin épée laser en neon

enfin épée laser en neon

Autor: shadow0miror
Počet zhlédnutí: 2 852

0:52 Yoda and Luke fx lightsabers

Yoda and Luke fx lightsabers

Autor: pklonhgfgjgjfg
Počet zhlédnutí: 43 354

2:12 Crossed Eyed Jedi Slideshow

Crossed Eyed Jedi Slideshow

Autor: dimond24
Počet zhlédnutí: 3 338

5:08 Lightsaber Fx movie

Lightsaber Fx movie

Autor: remcovanuden
Počet zhlédnutí: 145 409