Zpátky do ringu (2014) oficiální CZ HD trailer

5 485
http://www.totalfilm.cz | Dvě boxerské legendy se postaví znovu proti sobě - nejsou už ale nejmladší a jejich "finální zúčtování" má přijít 30 let po oficiál...
Sledované video přidal uživatel: totalfilmvideo dne 28. 12. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Muž kupuje v drogérii prezervativy, a protože neví, jak s tím zacházet, žádá prodavačku o radu. Ta se zapýří, pak si jeden natáhne na palec ruky a názorně to ukazuje pánovi. Ten je trotl, stále nic nechápe a proto jej prodavačka vyzve k praktické ukázce. Dojdou do zadní místnosti, začnou souložit a prodavačka se ujišťuje: "Máte ho natažený?" "Mám," uklidňuje ji pán. Užívají si radosti, až pán ztuhne ve vyvrcholení a prodavačka cítí, jak horká tekutina zalévá její nitro. "Opravdu ho máte?" křičí zděšeně. "Přesně, jak jste říkala," usmívá se vítězoslavně pán a ukazuje palec s navlečeným prezervativem.

U zkoušky: „Tak co máte?” „Koňak.” „Dobrý!” „Omyl - velmi dobrý!”

Proč blonďatá sestřička proplácává astmatika? Protože v rozpisu procedur je jen sedm míst a on má průplac(h).

Přijde chlápek na policejní stanici a ptá se: „Prosím vás, kde tady máte bonzárnu?” „Až na konci týhle chodby, poslední dveře vpravo.” Chlápek poděkuje a vydá se určeným směrem. Přijde ke dveřím, zaklepe, vejde, pozdraví a hned spustí na přítomného příslušníka: „Mám souseda a ten má na zahradě složený dříví.” Policista se na něj podívá a oznámí mu: „No, to nám ale nestačí, musíte mi říct víc.” „Von toho dříví má sto metrů a je dovezený z Německa.” „To nám ale pořád nestačí.” „Ale von v něm pašuje zlato!” Policajt se usměje, vezme telefon a začne plánovat akci. Bonzák spokojeně odejde domů, otevře si pivo, zvedne telefon a volá sousedovi, kterého právě udal: „Tak jsem ti, Josef, objednal to sekání dříví. A mám pocit, že to bude stejná parta, která ti na jaře zryla zahrádku!”

Lord Cecil se vrací z daleké cesty. Vstoupí do pokoje a začne hledat břitvu. Lady se rozpačitě ptá: „Co zamýšlíte dělat s tou břitvou?” „Jestli v těch botech za závěsem nejsou nohy, budu se holit.”

Podobná YouTube videa

2:41 Judy & David's Boom Box Clips

Judy & David's Boom Box Clips

Autor: JudyandDavidTube
Počet zhlédnutí: 89 321

0:51 Opening to Polka Dot Shorts

Opening to Polka Dot Shorts

Autor: Meanmanmartin2007
Počet zhlédnutí: 136 729

6:41 The Toy Castle - Little Bo Peep

The Toy Castle - Little Bo Peep

Autor: QuestarEntertainment
Počet zhlédnutí: 4 539

20:28 The Toy Castle - Nut Cracker Sweet

The Toy Castle - Nut Cracker Sweet

Autor: QuestarEntertainment
Počet zhlédnutí: 7 856

1:12 Tipi Tales Season 3: Opening Credits

Tipi Tales Season 3: Opening Credits

Autor: CenturyStreet
Počet zhlédnutí: 34 166

1:03 Toy Castle.wmv

Toy Castle.wmv

Autor: SphereM
Počet zhlédnutí: 7 624