Zpátky do ringu (2014) oficiální CZ HD trailer

5 890
http://www.totalfilm.cz | Dvě boxerské legendy se postaví znovu proti sobě - nejsou už ale nejmladší a jejich "finální zúčtování" má přijít 30 let po oficiál...
Sledované video přidal uživatel: totalfilmvideo dne 28. 12. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Manželka vyčítá manželovi: "Proč tolik piješ té slivovice?" "Kvůli zdraví. Doktor mi říkal, že ovoce je zdravé v každé formě!"

Přijde muž k lékaři s tím, že ho bolí na prsou. Doktor si pacienta poslechne a povídá: "Zkoušejte si na prsa dávat hlínu." "To pomáhá?" "Ne, ale zvykejte si."

Návody k použití: 1. Na pokrývce z Taiwanu NEPOUŽÍVEJTE JAKO OCHRANU PROTI TORNÁDU 2. Na zrcátku přimontovaném k helmě používané americkými cyklisty PAMATUJTE, PŘEDMĚTY V ZRCADLE JSOU VE SKUTEČNOSTI ZA VÁMI 3. Na Tchajwanském šampónu POUŽÍVEJTE OPAKOVANĚ 4. Na zavíratku anglického ochuceného mléka PO OTEVŘENÍ NEOBRACEJTE LÁHEV VZHŮRU NOHAMA 5. Na novozélandském spreji proti hmyzu TENTO PŘÍPRAVEK NEBYL TESTOVÁN NA ZVÍŘATECH 6. Na amerických pokynech k sestavení nového počítače ABYSTE PŘEDEŠLI VYTVOŘENÍ SRAŽENÉ PÁRY, POČKEJTE S OTEVŘENÍM KRABICE, DOKUD SE NEZAHŘEJE NA POKOJOVOU TEPLOTU. (Rozumné, ale ty instrukce jsou UVNITŘ krabice) 7. V některých zemích na dnech lahví s Coca-Colou OTEVÍREJTE DRUHOU RUKOU 8. Na balíčku rozinek PROČ JE NEROZHODIT PO VAŠICH OBLÍBENÝCH OBILOVAM K SNÍDANI? 9. Na fenu značky Sears NEPOUŽÍVEJTE VE SPÁNKU 10. balíčku mražených hranolek MUŽETE BÝT VÍTĚZ ANIŽ BYSTE COKOLIV KUPOVALI! PODROBNOSTI UVNITŘ! 11. Na balení oválného mýdla POKYNY - POUŽÍVEJTE JAKO OBYČEJNÉ MÝDLO 12. Na desertu zvaný Tiramisu z Tesca (vytištěno zespodu na krabici) NEOTAČEJTE VZHŮRU NOHAMA! (Příliš pozdě - už se stalo?) 13. Na chlebovém pudinku od Marks & Spencer PO ZAHŘÁTÍ BUDE PRODUKT HORKÝ 14. Na korejském kuchyňském noži VAROVÁNÍ - UDRŽUJTE Z DĚTÍ 15. Na šňůře od čínských vánočních světel POUZE PRO POUŽITÍ VENKU NEBO UVNITŘ 16. Na japonském stroji ke zpracování potravy NEPOUŽÍVEJTE K JINÝM UČELŮM 17. Na arašídech od Sainsburys VAROVÁNÍ - VÝROBEK OBSAHUJE OŘECHY 18. Na balíčku oříšků od American Airlines INSTRUKCE - OTEVŘETE BALÍČEK, SNĚZTE OŘÍŠKY 19. Na švédské řetězové píle NEPOKOUŠEJTE SE ZASTAVIT PILU SVÝMA RUKAMA NEBO SVÝMI GENITÁLIEMI 20. Na dětském kostýmů Supermana ANI S TÍMTO KOSTÝMEM NEMŮŽETE LÉTAT 21. Na některých mražených jídlech NÁVRH NA SERVÍROVÁNÍ: ODMRAZIT 22. Na krabici s hotelovou koupací čepici POUZE NA JEDNU HLAVU 23. Na balíčku žehličky značky Rowenta NEŽEHLETE OBLEČENÍ NA TĚLE 24. Na dětské medicíně proti kašli od Boot NEŘIĎTE AUTO ANI STROJE 25. Na obalu Nytolu - prášku na spaní VAROVÁNÍ - MŮŽE ZPŮSOBIT OSPALOST

Školní třída je na návštěvě v papírně a průvodce všem pokyne: „Vezměte si na hlavu přilby.” „Proč?” diví se žáci. „Posledně tu spadla dvou lidem na hlavu cihla,” vypráví jim hrůznou příhodu zaměstnanec papírny. „Chlapec neměl na hlavě přilbu a zahynul na místě, dívka přežila.” „Já tu dívku znám,” zvolá Pepíček, „chodí v přilbě pořád dokola a stále se směje!”

"Slyšela jsem, že Váš syn studuje na univerzitě. Co z něho bude, až skončí ?", ptá se známá paní Novákové. "Obávám se, že důchodce."

Podobná YouTube videa

3:18 natural hallucinogen

natural hallucinogen

Autor: XZXk546
Počet zhlédnutí: 656 267

1:13 Seizure Inducing Hallucinogen

Seizure Inducing Hallucinogen

Autor: 79Towers
Počet zhlédnutí: 208 840

0:52 ~ TRIPPY TUNNEL ~

~ TRIPPY TUNNEL ~

Autor: ControlableInsanity
Počet zhlédnutí: 319 391

1:22 How to get high without drugs (WITH COLOR)

How to get high without drugs (WITH COLOR)

Autor: JalvinTheHegdehog
Počet zhlédnutí: 654 798

2:33 Strip Tease Waitress

Strip Tease Waitress

Autor: jokingaround
Počet zhlédnutí: 3 912 167

2:25 Twitter Ruined My Life!

Twitter Ruined My Life!

Autor: charlestrippy
Počet zhlédnutí: 629 840