Chinaski - Stížnost

69 447
Česká poprocková formace opět nezklamala! Klip je vtipným příběhem, ve kterém nechybí tradiční postávání ve frontách na úřadech ani hektika denního života.
Sledované video přidal uživatel: ChinaskiVEVO dne 29. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Churavá babička se belhá parkem, když tu se najednou před ní objeví dva zloději v ošuntělých šatech. Namíří na ni pistole a zakřičí: „Peníze, nebo život!” Stařenka se po nich rozmáchne holí: „Čert aby vás vzal, vy grázlové! Co jsem na světě, takové drzé žebráky jsem ještě neviděla!”

Čekají dva policajti před kadibudkou, až je kolega pustí na řadu. Uplyne minuta, dvě, tři... Policisté netrpělivě přešlapují. Další dvě minuty, pět minut, deset... Po půlhodině to jednomu nedá a vtrhne dovnitř. Za chvíli vyleze ven a říká druhému: „To jsem blázen, nikdo tam není. Kam se propadl?” Z podzemí se ozve: „Sem! Sem!”

Umřel doktor Svoboda. Jde do nebe a tam stojí u perlové brány dlouhá fronta. Svoboda jde rovnou k bráně a říká svatému Petrovi: „Jsem doktor Svoboda, pusťte mne dovnitř.” „Ano, ano, ale musíte jít na konec fronty.” „Vy jste mi nerozuměl, prosím vás, já jsem doktor Svoboda!” Svatý Petr se nedal obměkčit a poslal ho na konec fronty. Posléze dorazil na konec fronty doktor Nováček. Vykonal stejnou anabázi jako doktor Svoboda. Vůbec mu nepomohlo, že je doktor Nováček a už mazal na konec fronty. Najednou se objevil třetí chlápek v bílém plášti, se stetoskopem kolem krku, prošel kolem fronty, něco řekl svatému Petrovi a prošel dovnitř. To ovšem oba doktory naštvalo. Na konci řady začali nadávat: „No, tohleto snad není možný! Jak to, že my musíme čekat a tamten ne?” Svatý Petr jim říká: „Toho si nevšímejte, to je Bůh a myslí si, že je doktor!”

Jedním uchem to jde dovnitř, druhým ven a přece to zůstává v hlavě. Co je to? Krumpáč.

Jaký je rozdíl mezi anglickou a sicilskou pohřební službou? V obou vám řeknou, kolik úmrtí se očekává v příštím roce. Anglická vychází ze statistik, sicilská z konkrétních jmen.

Podobná YouTube videa

5:06 Arakain Dobytí ráje (Jan Toužimský)

Arakain Dobytí ráje (Jan Toužimský)

Autor: jakiz1
Počet zhlédnutí: 15 011

4:13 Tomáš Klus - Pánubohudooken

Tomáš Klus - Pánubohudooken

Autor: michal497
Počet zhlédnutí: 413 064

3:09 Tomas Klus - VeSmiru

Tomas Klus - VeSmiru

Autor: tomasklusvevo
Počet zhlédnutí: 154 017

4:41 Tomáš Klus - Nina

Tomáš Klus - Nina

Autor: pandrhola
Počet zhlédnutí: 1 501 155

3:44 Tomas Klus - Sibyla

Tomas Klus - Sibyla

Autor: tomasklusvevo
Počet zhlédnutí: 221 208

3:01 Tomas Klus - Pricichnuti alergikovo

Tomas Klus - Pricichnuti alergikovo

Autor: tomasklusvevo
Počet zhlédnutí: 32 351