Chinaski - Stížnost

68 760
Česká poprocková formace opět nezklamala! Klip je vtipným příběhem, ve kterém nechybí tradiční postávání ve frontách na úřadech ani hektika denního života.
Sledované video přidal uživatel: ChinaskiVEVO dne 29. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na startu ženského plaveckého vytrvalostního závodu se sešla celá světová elita. K všeobecnému překvapení se hned od startu ujme vedení nápadná blondýnka. Po půl kilometru už má náskok sto metrů a v cíli je před druhou závodnicí o dobrý kilometr. Reportéři se hned sesypali na svěží, nepříliš unavenou a nečekanou vítězku: „To byl úžasný výkon! Jak trénujete? Kolik toho naplavete denně?” „Nevím, kolik toho denně naplavu,” odpovídá šťastná plavkyně. „Ale mám štěstí, že moje práce úzce souvisí s plaváním.” „A co děláte?” zajímají se všichni. Načež vítězka prozradí: „Živím se jako prostitutka na Canale Grande v Benátkách.”

Místní pohřební ústav se obrátil na nového faráře s prosbou, aby pronesl řeč u hrobu. Protože zesnulý neměl žádné příbuzné ani přátele a bude pohřben na obecní náklady, nemá jít o kompletní pohřeb, ale jenom o modlitbu nad hrobem. Farář vyjel na hřbitov, ale ve městě to moc neznal, několikrát zabloudil a na hřbitov dorazil s půlhodinovým zpožděním. Pohřební vůz ani máry nikde, jen pár kopáčů poblíž čerstvě vykopaného hrobu již přikrytého víkem. Pronesl tedy pár modliteb a vracel se k autu. Cestou od kopáčů zaslechl: „Asi by se mu mělo říct, že celou dobu stál nad septikem!”

Ptají se známého sukničkáře: „Co ti řekla manželka, když tě načapala s tou laborantkou?” „Celkem nic, a ty dva přední zuby jsem si stejně chtěl nechat vytrhnout!”

Jean, stala se mi dnes taková divná věc. Lady Sarah si zlomila nohu a tak ji to bolelo, že jsem ji zastřelil, aby se netrápila. Není to moc zvrhlé?Myslím, že ne, sire. Zvrhlejší by bylo, kdyby jste ji nejdříve zastřelil a pak jí lámal nohu.

„Petře, jaké jsi znamení zvěrokruhu?” „Prase.”

Podobná YouTube videa

3:56 YO P*55Y songpreview- Joka slaughta boi  ft. London Dior

YO P*55Y songpreview- Joka slaughta boi ft. London Dior

Autor: BMOBTV
Počet zhlédnutí: 10 192

3:52 NAPTOWN CELEBRITY Luchi Ent.

NAPTOWN CELEBRITY Luchi Ent.

Autor: LuchiEntTV
Počet zhlédnutí: 26 745

5:13 KG ENT - Hot Doggin [ NEW ! ]

KG ENT - Hot Doggin [ NEW ! ]

Autor: CrazyCrazyFilming
Počet zhlédnutí: 72 942

4:46 M.O.B. - EEWWOO ENT.

M.O.B. - EEWWOO ENT.

Autor: MacmanPacman1
Počet zhlédnutí: 62 188

4:24 Funny Beyonce

Funny Beyonce

Autor: SashaxxFierceBackup
Počet zhlédnutí: 74 579

2:17 Beyonce: Somebody's Getting fired, HEY HEY!!

Beyonce: Somebody's Getting fired, HEY HEY!!

Autor: SashaxxFierceBackup
Počet zhlédnutí: 108 110