DON JON (2013) CZ HD trailer titulky

9 176
http://www.totalfilm.cz | Don Jon je film o mladém muži (Joseph Gordon-Levitt) z New Jersey, jemuž závislost na internetovém pornu brání v navazování skutečn...
Sledované video přidal uživatel: totalfilmvideo dne 16. 10. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Dva kamosi vraceji z particky mariase pozde vecer domu. Jeden si stezuje: "Ja nikdy neoblafnu svou zenu. Vzdycky na krizovatce vypnu motor, dojedu pomalu pred barak, potichu se vyplizim nahoru, svleknu se v koupelne. Ale pokazde se vzbudi a sprdne me, ze se trajdam do noci a nechavam ji samotnou." "No jo, mas zkratka blbej pristup. Ja prirachotim pred barak, trisknu dvermi, vydupu po schodech, svliknu se v loznici, pohladim ji po zadku a povidam, co se takhle trochu pomilovat... No, a ona se vzdycky tvari, ze tvrde spi!"

Janicka se prihlasi a rika. My jsme koupili vajicka, ty jsme snedli a slupky jsme dali slepicim. No to je pekne rika ucitelka. Prihlasi se Honzicek a rika: my jsme koupili pomerance, ty jsme snedli a se slupek maminka udelala stavu. No to je taky pekne. V tom se prihlasi Dezinek a rika: my jsme koupili jelito. Nejdriv se stim mama nekolikrat udelala, pak si se spilky na jelito vycistila usi. Pak jsme jelito snedli, pres slupku tata jebal mamu tri dny a nakonec jsme do slupky nasrali zavazali a sli ji vratit z odduvodnenim ze je klobasa po trech dnech zkazena.

Dlouhovlasý mladík už chvíli postává v pražském holičství. Jen do křesla si sednout nechce. „Tak co tu vlastně děláte?” ztratí holič trpělivost. „Ale, schovávám se před otcem a tohle je jediné místo, kde mě hledat nebude.”

Víte, co má společného manželka s žumpou? Buď je nasraná, nebo vyčerpaná.

Slyšeli jste ve zprávách o tom Boeingu, co spadl ve Varšavě na hřbitov? Polské úřady uvádějí, že zatím nalezly 2000 těl.

Podobná YouTube videa

4:13 The Best Nickelodeon Shows

The Best Nickelodeon Shows

Autor: Purplenurple36
Počet zhlédnutí: 6 164

6:16 Top 10 worst cartoon network shows

Top 10 worst cartoon network shows

Autor: ZCPokemon456
Počet zhlédnutí: 3 375

0:44 G.I. Joe - Get in the Fridge

G.I. Joe - Get in the Fridge

Autor: JacKangarude
Počet zhlédnutí: 218 560

1:06 Ninja Turtles: The Next Mutation Takeover Promo

Ninja Turtles: The Next Mutation Takeover Promo

Autor: quartermane
Počet zhlédnutí: 8 168

9:48 Ninja Turtles without Venus: Unchain my Heart (1/3)

Ninja Turtles without Venus: Unchain my Heart (1/3)

Autor: merso10
Počet zhlédnutí: 17 956

7:05 NTNM - East Meets West 4/15

NTNM - East Meets West 4/15

Autor: DragonLordKomodo
Počet zhlédnutí: 75 540