ESCAPE PLAN (Plán útěku) - oficiální CZ trailer

8 476
Legendy Sylvester Stallone a Arnold Schwarzeneger spojí síly při útěku z vězení - premiéra 17.10.2013.
Sledované video přidal uživatel: BontonfilmCZ dne 16. 10. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Dva ožralí vedou třetího, ten jen mručí. Po chvíli přestane i to a kámoši ho jenom úplně bezvládného táhnou. „Poslechni, Franto,” zašeptá po chvíli jeden zděšeně. „Vždyť on je Lojza úplně mrtvej!” Druhý opilec si z toho viditelně vrásky nedělá: „Hele, zrovna jdeme kolem márnice, tak ho tady necháme.” Dali ho chudáka na máry a on tam ležel, dokud ho k ránu neprobudila zima. „Sakra, co se to se mnou děje?” zděsil se. „Jak to, že jsem v márnici? To asi živej nebudu. Ale mrtvej asi taky ne, to by se mi nechtělo tak chcát!”

Jde mravenec a slon junglí a najednou se tam něco šustne a slon povídá:Mravenče,já se bojím a mravenec na to :Neboj,schováš se za mně.

Mladá krásná dívka přijde k faráři na zpověď a říká mu: „Poslední dobou strašně hřeším,” a červená se jak pionýrský šátek. „Jen dál,” pobízí ji farář v očekávání pikantností. „Každý večer se ve svém pokojíčku svlékám do naha, lehám si do postele a...” koktá vzrušená dívka. „Jen dál, pokračuj,” pobízí farář a všechno v něm vře a kvasí. „Když ležím, dlouho si prohlížím svá ňadra, bříško i klín, a pak hřeším úplně nejvíc.” „Čím, dcero, čím,” ptá se farář a gatě má jak cirkusové šapitó. A krasavice mu s pláčem sdělí svůj nejtěžší hřích: „Já si potom vybírám špínu mezi prsty u nohou a čichám k ní.”

Blondýnka jela v létě do Krkonoš a to by bylo, aby se nepodívala k prameni Labe. Ten pohled jí však velmi rozrušil. „Proboha,” vykřikla. „Zavřete někdo tu vodu, než to tu celé vytopíte!”

De muž okolo hřbitova a vidí, jak se mladý pár líbá na hrobě. Příde k nim a řiká: "Můžu se přidat"?. Mladý muž mu odpoví: "Ne vyhrabej si svojí"!

Podobná YouTube videa

0:17 Lil Mama - L.I.F.E. [Official Video] with Lil Jazzy

Lil Mama - L.I.F.E. [Official Video] with Lil Jazzy

Autor: LilJazzy98
Počet zhlédnutí: 10 139