ESCAPE PLAN (Plán útěku) - oficiální CZ trailer

10 243
Legendy Sylvester Stallone a Arnold Schwarzeneger spojí síly při útěku z vězení - premiéra 17.10.2013.
Sledované video přidal uživatel: BontonfilmCZ dne 16. 10. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

"Dnes jsem tě zahlédl na obědě s cizím mužem. Chci vysvětlení a chci slyšet pravdu!" "Tak si to ujasni, co chceš. Vysvětlení, nebo pravdu?"

Otec vlasti sem, otec vlasti tam - co je mi pořád do Vlastina otce?

Ve zverimexu se potkají dva kamarádi. První trochu udiveně říká: „Ty si kupuješ piraně?” „Ale ne, to je pro tchyni,” vysvětluje druhý, „manželka chtěla, abych jí koupil něco do vany.”

Pacientka v ústavu pro duševně choré jedince si přijde stěžovat panu doktorovi: „Pane doktore, snažně vás prosím, dejte mě na jiný pokoj.” „A proč?” diví se psychiatr. „Moje sousedka každou noc strká prsty do elektrické zásuvky a při tom křičí: Jsem lampa! Jsem lampa... A vždyť vy moc dobře víte, že já, když svítí lampa, nemůžu spát!”

V Americe se soudně řeší rozvod, soudce si předvolá navrhovatele a ptá se: "Proč se se svou manželkou rozvádíte?" Muž : "Je to hrozná kráva, uplně tupá a vylízaná, nedá se s ní žít!" Soudce : "Neblázněte, támhle sedí dvacet feministek, ty Vás roznesou na kopytech. Řekněte, že si nerozumíte intelektuálně..." Při soudním přelíčení se soudce táže: "Můžete nám prozradit, proč vám Vaše manželka nevyhovuje?" Muž: "Je intelektuálně retardovaná" Soudce: "Přesvědčíme se. Paní, kolik je dva a dva?" Žena se zamyslí a povídá: "Osm?!" Soudce si ťuká na čelo, ale feministky řvou: "Dejte ji šanci! Dejte ji šanci!" Soudce se znovu ptá: "Kolik je dva a dva?" Žena se hluboce zamyslí: "Šest!" Soudce už má jasno, ale feministky piští: "Dejte ji šanci! Dejte ji šanci!" Tedy naposledy se soudce zeptá: "Kolik je dva a dva?" A ona povídá: "Čtyři!" A feministky ječí: "Dejte ji šanci! Dejte ji šanci..."

Podobná YouTube videa

0:31 (HQ) iCarly "iGet Pranky" Official Promo

(HQ) iCarly "iGet Pranky" Official Promo

Autor: TheUkeUkeable
Počet zhlédnutí: 239 325

3:40 The Sims 3 if i die young

The Sims 3 if i die young

Autor: HellaColeyHuh
Počet zhlédnutí: 192 086

1:02 What Will Happen To iCarly Episode 1

What Will Happen To iCarly Episode 1

Autor: MileyAndKaily7749494
Počet zhlédnutí: 88 012

6:50 I Finally Got An iRig!

I Finally Got An iRig!

Autor: emphoto2003
Počet zhlédnutí: 1 084

7:43 ayyyyyye finally got my Altitude XIII's lol

ayyyyyye finally got my Altitude XIII's lol

Autor: CxADDIE09
Počet zhlédnutí: 48