Carrie trailer sk titulky

4 913
Remake kultového snímku z roku 1976, na motívy románu Stephena Kinga. Hlavnou hrdinkou je mladá, ale pre svoje okolie neatraktívne dievča Carrie White. V ško...
Sledované video přidal uživatel: rebelheart14 dne 10. 10. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Narodí se dítě, které umí hned mluvit. To dítě se hned začne ptát, kdo je jeho otec. Doktor mu vysvětluje, že není jeho otec, ale že ho zavolá. Když přijde pravý otec, dítě mu začne píchat prstíkem do hlavy se slovy: - Jak se ti to líbí, jak se ti to líbí?

Old Šutrhand a Víno2 cválají horkou prérií a zahlédnou zaprášeného kojota. Indián se raduje: „Podívej, Oldo, to je můj bratranec!” „Ten čokl?” odflusne si Old Šutrhand. „Jasně, že on. Inču-Čuňák říkal, že syn jeho bratra je prašivej kojot!”

Jaký je rozdíl mezi hackerem a uživatelem? Hacker nemusí na heslo vzpomínat.

a rika: "Zrovna jsem venku prejel velkyho cernyho psa, mel bilej obojek. Komu patril?" A jeden korala se zvedne: "To nebyl zadnej pes, to byl nas pan farar."

Lord Charles pozval svého přítele, lorda Jamese, na svou jachtu, že budou rybařit. A tak tedy celé dopoledne rybaří, občas jim i zabere nějaká ta rybka, ale nic moc. V poledne jim sluha připraví oběd, po obědě si pochopitelně dají nezbytný doutník a sklenku. Nu a poté jdou ještě trochu rybařit. Nejdříve to vypadá, že ani teď nic moc nechytnou, ale pak najednou lordu Jamesovi něco zabere. Těžko povědět, co to je, ale sílu to má obrovskou, skoro ho to v první chvíli strhlo z paluby do vody. Po úporném boji nakonec vytáhne krásnou mořskou pannu. Modrozelené oči, zelené vlásky, zlatozelené šupinky, prostě nádhera sama. Drží ji na rukou, prohlíží si ji od hlavy k ocasu a pak ji s povzdechnutím hodí zpět do vody. Lord Charles jen vyvalí oči a překvapeně se zeptá: „Proč?” A lord James jen potřese hlavou a smutně odpoví: „Jak?”

Podobná YouTube videa

0:37 Brisk Stories "The Dentist"

Brisk Stories "The Dentist"

Autor: brisk
Počet zhlédnutí: 43 009

0:50 arabalar

arabalar

Autor: sudexx
Počet zhlédnutí: 749 319

0:34 fast pitstop ever!

fast pitstop ever!

Autor: eastanb00l
Počet zhlédnutí: 1 421 584

1:26 تيمور cTv

تيمور cTv

Autor: achwak1818181818
Počet zhlédnutí: 8 954

4:45 سيد بارع قناة الجزيرة للأطفال

سيد بارع قناة الجزيرة للأطفال

Autor: abdulrahman09
Počet zhlédnutí: 1 020 572