Carrie trailer sk titulky

4 817
Remake kultového snímku z roku 1976, na motívy románu Stephena Kinga. Hlavnou hrdinkou je mladá, ale pre svoje okolie neatraktívne dievča Carrie White. V ško...
Sledované video přidal uživatel: rebelheart14 dne 10. 10. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„A proč myslíte, že šel ten chlap tak rychle ke dnu, když říkáte, že to nebyla vražda, ani nehoda?” ptá se soukromé očko neschopných chorvatských policistů. „To my víme přesně,” odpoví mu muži zákona, „měl žlučníkové kameny!”

Asi 112 př.n.l. byla otevřena Hedvábná cesta přes střední Asii, která spojila Čínu se Západem, a na její výstavbu se spotřebovalo několik tisíc tun hedvábí.

Farář zpovídá mladou dívku: „A jiné hříchy už nemáte, milé dítě?” Dívka nesměle: „No, snad už jen, že se každé ráno prohlížím v zrcadle, jak jsem hezká.” Farář mávne rukou a říká: „Ale to není hřích, milé dítě, to je oční vada!”

Blondýnka si objednala pizzu. Číšník se ptá, jestli ji chce rozřezat na šest nebo dvanáct kousků. "Šest prosím, dvanáct bych jich nikdy nesnědla."

Pane dochtore, je mi nějak zle po těch ústřicích, co jsem včera snědl!", povídá policista u lékaře. "Ano, a jak vypadali, když jste je otevřel?", ptá se lékař. "Otevřel?????"

Podobná YouTube videa

4:23 Zu lvl 70 mage Pom Pyro Video

Zu lvl 70 mage Pom Pyro Video

Autor: Attabitle
Počet zhlédnutí: 23 452

5:01 Arcane Mage 3.0.2

Arcane Mage 3.0.2

Autor: Anel69Anel
Počet zhlédnutí: 22 850

0:34 Wow pyroblast crit - norgannon

Wow pyroblast crit - norgannon

Autor: gasfireplace2000
Počet zhlédnutí: 5 544

1:38 Infect vs. Aegwynn

Infect vs. Aegwynn

Autor: Anel69Anel
Počet zhlédnutí: 8 040