Carrie trailer sk titulky

5 456
Remake kultového snímku z roku 1976, na motívy románu Stephena Kinga. Hlavnou hrdinkou je mladá, ale pre svoje okolie neatraktívne dievča Carrie White. V ško...
Sledované video přidal uživatel: rebelheart14 dne 10. 10. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Muž pozve svoji přítelkyni na romantickou večeři, nají se, popovídají si a po večeři se muž přítelkyně zeptá: „Mohl bych tě požádat o ruku?” „Ano!” vykřikne nadšeně. „Supr,” dá jí gumové rukavice do ruky, „umyj nádobí.”

Přišel Kohn za rabínem: „Rabi, malér! Mám syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl být skoro rabín a on se nechal pokřtít!” Rabi odpovídá: „Kohn, to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já taky mám syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl být skoro rabín a taky se nechal pokřtít! To nemůžeme tak nechat, jdeme za vrchním rabínem!” U vrchního rabína svému představenému povídají: „Rebe, poslouchaj nás, oba máme syny, hlavy otevřený, mohli být skoro rabíni a nechali se pokřtít!” Na to vrchní rabin: „A to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já mám taky syna, kluk chytrej, hlava otevřená, už mohl být skoro rabín a on se nechal pokřtít! To nemůžeme tak nechat!” Vrchní rabi s nimi jde do synagógy a modlí se: „Veliký Adónaj, máme problém. Všichni máme syny, kluci chytří, hlavy otevřené, mohli být skoro rabíni a oni se nechali pokřtít!” Zahřmí a shůry se ozve hlas: „Pánové, tohle vy říkáte ausgerechnet mně?”

Víte, jaké české přísloví nejvýstižněji charakterizuje změnu obsazení na vysokých politických postech? Vyhánět čerta ďáblem.

Holčička si vložila do úst ruční granát. Ten jí v puse explodoval a roztrhl jí pusu od ucha k uchu. Okolní děti říkají: No jo, ty se směješ, ale nás to mohlo zabít!

Delfy jsou samičky delfínů.

Podobná YouTube videa

0:33 zmija i arapin

zmija i arapin

Autor: wladan9
Počet zhlédnutí: 80 305

1:26 Non/Disney Crossover - Adoption

Non/Disney Crossover - Adoption

Autor: Bleedgirl87
Počet zhlédnutí: 5 866

0:26 Humane Society Commercial

Humane Society Commercial

Autor: SimpsonsFreak25
Počet zhlédnutí: 1 014

1:27 tatra 613 terénák 4-4

tatra 613 terénák 4-4

Autor: kojotoi
Počet zhlédnutí: 50 224

2:16 Pulp Fiction Trailer

Pulp Fiction Trailer

Autor: ThisBeatIsMine
Počet zhlédnutí: 2 324 457

2:12 Braveheart Trailer

Braveheart Trailer

Autor: MadGoose83
Počet zhlédnutí: 2 514 898