Prisoners - Official Trailer CZ titulky

3 710
Prisoners Premiéra v ČR: 10/10/2013 Režie: Denis Villeneuve Hrají: Jake Gyllenhaal, Hugh Jackman, Paul Dano, Maria Bello, Melissa Leo, Viola Davis, Terrence ...
Sledované video přidal uživatel: equinox2cz dne 10. 10. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Být bezdomovcem má jednu nezanedbatelnou výhodu,” říká jeden santusák v létě pod širým nebem druhému. „Hm, a jakou, prosím tě?” „Jestli přiletí nějací mimozemšťani, tak my budeme první, kdo je spatří!”

Blondýnka se srazí v metru s Angličanem a cizinec se jí šetrně optá: „How are you?” Blondýna na to: „No jasně, že jsme měli havárii!”

„Proč si myslíš, Pepíčku, že by v Asii neměli mít žádné větší hory?” „Protože tam jsou všichni takové přízemní postavy.”

Dvě blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé: "Tak co?" "Ále, nikde nic." "Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."

Přijede blondýnka na pumpu a zabouchne si dveře s klíči v zapalování. Jde ke kase a říká: „Prosím vás, nemohli byste mi pomoct? Zabouchla jsem si dveře od auta a klíč jsem nechala v zapalování.” Muž za kasou pohlédne do monitoru a zeptá se: „Madam, a kdo je ta blondýnka ve vašem autě?” „To je moje kamarádka!”

Podobná YouTube videa

4:23 Zu lvl 70 mage Pom Pyro Video

Zu lvl 70 mage Pom Pyro Video

Autor: Attabitle
Počet zhlédnutí: 23 452

5:01 Arcane Mage 3.0.2

Arcane Mage 3.0.2

Autor: Anel69Anel
Počet zhlédnutí: 22 850

0:34 Wow pyroblast crit - norgannon

Wow pyroblast crit - norgannon

Autor: gasfireplace2000
Počet zhlédnutí: 5 544

1:38 Infect vs. Aegwynn

Infect vs. Aegwynn

Autor: Anel69Anel
Počet zhlédnutí: 8 040