Prisoners - Official Trailer CZ titulky

4 245
Prisoners Premiéra v ČR: 10/10/2013 Režie: Denis Villeneuve Hrají: Jake Gyllenhaal, Hugh Jackman, Paul Dano, Maria Bello, Melissa Leo, Viola Davis, Terrence ...
Sledované video přidal uživatel: equinox2cz dne 10. 10. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlap do obchodu a říká: „Chtěl bych motouz.” Prodavač: „To je provaz?” „Jasně že pro mě.” „A kolik?” „Kolík si strč do prdele, já chcu motouz.”

Policajt si koupí nový dům a k tomu velkou zahradu. Zrovna je u něho na návštěvě soused a povídá mu: "No, máte to tu pěkný. Sem si můžete píchnout růže, tady si dejte třeba záhon cibule, a tady, tady by se hodily třeba brambory a sem si dejte slepice." Po čase soused vyzvídá: "Tak co, jak se daří ty vaší zahrádce?" "Všechno roste, klíčí a kvete jedna radost, sousede, jenom ty slepice - nedal jsem já je moc hluboko?"

Přišla mladá dívka domů a povdala matce: "V zelenině mají takhle silné okurky" a ukázala 8 cm "a takhle dlouhé" a ukázala asi 30 cm. Dívala se na to hluchá babička a povídala: "Jenom, aby si tě holka taky vzal!"

Muž žádá policistu: „Seznamte mě se zlodějem, co mi vykradl byt!” „Prosím, ale bez jakýchkoliv brutálních zásahů z vaší strany.” „Buďte klidný. Chci se jen zeptat, jak to udělal, že se mu podařilo vlézt k nám ve dvě v noci, aniž vzbudil moji ženu!”

Před jedním americkým supermarketem vlezlo malé děcko Santa Clausovy na klín a ten se zeptal, jako všech: "Tak co by sis přál k Vánocům?" Děcko vyvalí oči a tak po pěti vteřinách povídá: "Cože??!? Ty jsi nečetl můj email??!!

Podobná YouTube videa

3:18 Sido - Mama mach die Augen auf

Sido - Mama mach die Augen auf

Autor: TechnoAnzu
Počet zhlédnutí: 26 121

6:49 World of Warcraft- Here Without You

World of Warcraft- Here Without You

Autor: LightWarden
Počet zhlédnutí: 4 777 779

4:06 Sido - Augen Auf (iMovie Version)

Sido - Augen Auf (iMovie Version)

Autor: macbarny
Počet zhlédnutí: 796

8:56 Realita Cinta dan Rock n Roll 9/12

Realita Cinta dan Rock n Roll 9/12

Autor: sijeruk
Počet zhlédnutí: 86 474 476

1:05 Prcičky svatba- šukej mě jako pes

Prcičky svatba- šukej mě jako pes

Autor: hudy28
Počet zhlédnutí: 162 467