Prisoners - Official Trailer CZ titulky

4 604
Prisoners Premiéra v ČR: 10/10/2013 Režie: Denis Villeneuve Hrají: Jake Gyllenhaal, Hugh Jackman, Paul Dano, Maria Bello, Melissa Leo, Viola Davis, Terrence ...
Sledované video přidal uživatel: equinox2cz dne 10. 10. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlapík k lékaři, že má velmi dlouhého ptáka. Chlapík: „Panne d-d-doktorrr, já mmám ve-elmi dlouhééh-ho pt-t-áka a ve-velmi ko-koktám.” Doktor: „No, to by mohlo být tou délkou, ale nic se nebojte, já vám ho zkrátím, je to běžná operace - odříznu vám ho, zkrátím na polovinu a nazpět přišiju.” Po dvou týdnech po operaci přijde znova chlapík k doktorovi a říká: „Pane doktor, myslím, že mi to pomohlo - už nekoktám, ale manželka už není tak spokojená, nedalo by se to, co jste mi odřezal, přišít zpátky?” Doktor: „TT-to bby se užž n-n-nedalo.”

Kolem policisty proběhne podezřelý muž. Policajt už se ho chystá honit, když kolem běží další chlap a řve: „Je to vrah!” „Fuj, ještě že jste mi to řekl, už bych byl za ním běžel!”

„Poslechněte, pane, jak tak na vás koukám, vy jste tak podobný mé ženě, jako byste jí z oka vypadl, až na ten knír.” „Ale já žádný knír nemám!” „No právě, moje žena ano!”

Prvňáček Pepíček se přiřítí ze školy a oznamuje mamince: „Mami, mami, mám ti od pana učitele vyřídit, že ti mockrát děkuje!” Maminka se diví: „A za co, Pepíčku?” „Když se mě ptal, jestli mám nějaké mladší sourozence, řekl jsem mu, že ne!”

Přijde instalatér do firmy opravit toaletu. Ptá se sekretářky: Paní, kde je tady ten hajzl? Pan ředitel právě obědvá. Ale né, já hledám ty dvě nuly! Á, páni náměstkové mají právě poradu. Sakra ženská, kde se tady dělá hovno! Jó, tak účtárna je o patro vejš.

Podobná YouTube videa

1:26 Nasa Bombs the moon

Nasa Bombs the moon

Autor: skitzo12312
Počet zhlédnutí: 12 551

7:21 Tupac is alive 2016 NEW PROOF LEAKED (HD)

Tupac is alive 2016 NEW PROOF LEAKED (HD)

Autor: thiuslord
Počet zhlédnutí: 299 787

4:50 Kalimero / Calimero - Sreća je slijepa CROsinh

Kalimero / Calimero - Sreća je slijepa CROsinh

Autor: EnejaBaby
Počet zhlédnutí: 23 225

5:39 Re: Vuk (part6)  VUK (Part 7)

Re: Vuk (part6) VUK (Part 7)

Autor: Cyberbird85
Počet zhlédnutí: 164 556

1:40 Clone Bad Hair Day

Clone Bad Hair Day

Autor: tork9876
Počet zhlédnutí: 38 729

0:46 Lego Star Wars The Clone Wars: Episode I

Lego Star Wars The Clone Wars: Episode I

Autor: darthgabriel97
Počet zhlédnutí: 39 877