Prisoners - Official Trailer CZ titulky

4 110
Prisoners Premiéra v ČR: 10/10/2013 Režie: Denis Villeneuve Hrají: Jake Gyllenhaal, Hugh Jackman, Paul Dano, Maria Bello, Melissa Leo, Viola Davis, Terrence ...
Sledované video přidal uživatel: equinox2cz dne 10. 10. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Spisovatel, spisovatel...” usilovně přemýšlí třeťák. „Není to náhodou kolega spisovenské?”

Dohadují se ekonomičtí odborníci jak posílit korunu. „Navrtáme do ní dírku a tu zalijeme zlatem,” napadlo prvního. „Tolik zlata nemáme,” je proti kolega. „Tak do ní navrtáme dvě dírky a použijeme stříbro,” zkouší to první. A druhý na to: „To by taky nešlo, ale když vyvrtáme čtyři dírky, můžeme ji prodávat za dvě koruny jako knoflík.”

Pan Weil přijel do Prahy a ve velkém nakoupil za 500 Kčs zboží galanterního pro svůj obchůdek na vesnici. 400 Kčs zaplatil hotově a za 100 Kčs dal směnku. „A teď, když jsem vám dal tolik utržit, co mi přidáte jako dárek?” povídá nakonec. „Že jste to vy, pane Weil,” praví obchodník, „dám vám tuhle pěknou anglickou kravatu.” „Takovou aušusovou kravatu? Takový stálý a dobrý zákazník jak já?” „Máte pravdu, pane Weil. Tak víte co, já vám vrátím tu vaši směnku.” Pan Weil se zarazil a po chvíli praví: „No, tak to si tedy přeci vezmu raději tu kravatu.”

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželčíčka nebudou dělat dobrotu!”

Blondýnka nastoupí do tramvaje a po chvíli se ozve divný zvuk. „Něco mi to připomíná,” uvažuje blondýna, ale za žádnou cenu si nemůže vzpomenout, co. A tak jen stojí, poslouchá ten dobře známý zvuk a mezi lidmi kolem to šumí. Náhle ji osloví mladý muž: „Ehm, slečno, zvoní vám telefon.” „Opravdu?” podiví se blondýnka. „A jak vlastně víte, že je můj?” „Protože ho máte v kalhotech a vibruje vám.”

Podobná YouTube videa

2:19 A Great and Terrible Beauty  - Trailer

A Great and Terrible Beauty - Trailer

Autor: missiJanax3
Počet zhlédnutí: 8 194

2:08 The Edge of love - Trailer

The Edge of love - Trailer

Autor: CapitainLudy
Počet zhlédnutí: 25 179

2:07 Sorry, If I Love You — Trailer

Sorry, If I Love You — Trailer

Autor: moviesarefilms
Počet zhlédnutí: 178 667

2:31 Feast of Love (2007) - Trailer

Feast of Love (2007) - Trailer

Autor: dezeroadezfilmes
Počet zhlédnutí: 39 659

2:03 MY LAST DAY WITHOUT YOU - official trailer

MY LAST DAY WITHOUT YOU - official trailer

Autor: cicalafilmworks
Počet zhlédnutí: 184 771

2:31 Almost Famous (2000) HD trailer

Almost Famous (2000) HD trailer

Autor: zhukaiww
Počet zhlédnutí: 21 446