Don Jon 2013 - ceske titulky

5 821
Sledované video přidal uživatel: blueskymedia2010 dne 10. 10. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Tatínku, chci, aby slůňátka běžela..." - žadoní děvčátko. "Už to nejde, slůňátka jsou moc unavena." - odpovídá otec, plukovník. "Ale tati, aspoň chvilku..." "Vždyť říkám, že jsou unavena, už nemohou běžet." "Tatínku, alespoň takhle malinkou chvilinku..." "No tak dobře." Plukovník se vykloní z auta a volá dozadu: "Roto, na můj povel, masky nasadit, poklusem v klus!"

Do kanceláře přijde ředitel. Jeho sekretářka ho zdraví: „Ahoj Tondo! Jak se máš?” Šéf se zarazí: „Odkdy si tykáme?” „No přece, od včerejška,” přejede si blondýnka jazykem po rtech. „Jak jsme spolu spali!” Ředitel neví, o čem je řeč. Sekretářka dodá: „No přece, na zasedání rady!”

Dva maníky zasypala na horách lavina. Najednou ten jeden vidí, jak se k nim blíží ten záchranářskej pes, bernardýn se soudkem. A tak říká tomu druhému: Hele, nejlepší přítel člověka. No jo, a nese ho pes.

Nájemník si stěžuje majiteli domu:"Ti lidé nade mnou po půlnoci aspoň hodinu dupali a křičeli."-"A vzbudili vás?" -"Naštěstí ne.já jsem hrál na saxofon."

„Kde je to jídlo, co zbylo od oběda?” táže se muže novomanželka. „Dal jsem ho psovi,” přiznává manžel. „Ale neboj, neřekl jsem mu, žes to vařila ty!”

Podobná YouTube videa

2:48 Jabbawockeez - ABDC Week 7 - Red Pill

Jabbawockeez - ABDC Week 7 - Red Pill

Autor: vidam14
Počet zhlédnutí: 2 915 439

6:36 ASAP - Jabbawockeez Debut Performance

ASAP - Jabbawockeez Debut Performance

Autor: mdproductions618
Počet zhlédnutí: 17 617

0:29 Funny Asian Shampoo Skit

Funny Asian Shampoo Skit

Autor: aznboi589
Počet zhlédnutí: 1 272 900