Don Jon 2013 - ceske titulky

5 604
Sledované video přidal uživatel: blueskymedia2010 dne 10. 10. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Zlobí se učitel autoškoly na zpomalenou blondýnku: „Řekl jsem - objet!” „Dobře, pane Macháček. Sice nemám vůbec hlad, ale když to chcete, já už na něj teda jdu...”

„Pane doktore, mám obrovské trauma z toho, že si mě matka pořád plete se sourozencem,” stěžuje si psychiatrovi Radim. „Nesmíte si to tak brát,” uklidňuje mladíka psychiatr. „To je zcela normální, že si rodiče pletou děti, pokud jsou si podobné.” „Pokud jsou si podobné! Jenže můj sourozenec je sestra a je o deset let starší!”

Jeli pohřebáci a vypadla jim z auta mrtvola. Padla velká mlha, jel řidič a něco přejel. Vylezl z auta a uviděl tělo, lekl se a hodil ho do pole. Kombajnista kosil pole a najednou uviděl, že pokosil nějaké tělo, lekl se a hodil ho do křoví. Byl velký lov, myslivci střílejí jedna radost. Jeden střelil do křoví, šel se tam podívat, našel tělo. Už se to nedalo ututlat, tak zavolali sanitku. Druhý den volá myslivec do nemocnice a ptá se doktora, jak je na tom ten chlapík, co ho včera střelil. Doktor říká: „Byla to fuška, ale bude žít.”

Dva opravdu staří pánové sedí v parku na lavičce v paprscích slunečního světla a projde kolem nich velmi příjemně tvarovaná slečna. Jeden se s povzdechem otočí k druhému: „Řekni, pamatuješ, jak jsme se dřív honili za takovýmahle holkama?” Druhý pár minut hluboce přemýšlí a pak povídá: „Jasně, že se pamatuju, jak jsme se za nima honili. Ale nějak si nemůžu vzpomenout, proč!”

Přece jen vám v hlavě něco zůstalo - piliny.

Podobná YouTube videa

5:54 Hanácká beseda

Hanácká beseda

Autor: jenisomb
Počet zhlédnutí: 4 567

8:54 Hanácký soubor Kosíř

Hanácký soubor Kosíř

Autor: josefvalda
Počet zhlédnutí: 1 972

8:15 Hanácký skanzen Příkazy

Hanácký skanzen Příkazy

Autor: josefvalda
Počet zhlédnutí: 813

1:03 Xbox 360 & Ps3 - Grand Theft Auto 4 Trailer {-2-}

Xbox 360 & Ps3 - Grand Theft Auto 4 Trailer {-2-}

Autor: darkmasterjay
Počet zhlédnutí: 127 411