Naughty Boy, Emeli Sandé - Lifted

3 215 136
Emeli a rapper Naughty Boy si spolupráci již jednou vyzkoušeli. Protože jim to náramně svědčilo, je tu nový hit s názvem "Lifted".
Sledované video přidal uživatel: naughtyboyvevo dne 09. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Falešný hráč, Tony Rowdman, měl na zápěstí levé ruky vytetovanou růži. Mrzelo ho to, neboť podle té růže ho vždy identifikovali. Jednoho dne si tu ruku usekl. A tak nyní, když na něj šerif Stone vypisuje zatykač, musí do kolonky Zvláštní znamení napsat: „Žádné.”

Sedí takhle dva chlapíci u piva a jeden říká: "Člověče, tak se rozvádím ..." "Neříkej, a jak to?", na to ten druhej. "Jedno přeřeknutí a manželka se chce nechat rozvést..." "Kvůli preřeknutí? To snad ne. To mi musíš vysvětlit." "Včera takhle ráno sedíme u snídaně, dal jsem si kafe a chystám se ženě říct: "Miláčku, prosím tě, byla bys tak hodná a podala mi cukr? " "No, proč ne - a cos řekl?" "Ty stará děvko, celej život jsi mi zkazila!"

„Podívej, babička!” upozorňuje bratra na ulici Vašek. „Kde? Nikde ji nevidím.” „Taky není naše!”

Baví se mezi sebou dva gigolové a jeden si stěžuje: „Už mě ta jednotvárnost nebaví. Nikdy jsem neměl jiné zaměstnání než tohle.” „Ale vždyť jsi říkal, že ještě jako malý chlapec jsi dělal sluhu v domě nějaké bohaté dámy,” zavzpomíná druhý gigolo. „No jo, ale v podstatě se to od tohohle nijak nelišilo!”

„Přijmi mou upřímnou soustrast.” „Pročpak?” „Koupil jsem své ženě nový kožich!” „A co s tím mám já společného?” „Ona jde na návštěvu k tvé ženě!”

Podobná YouTube videa

4:03 9. Majk Spirit - Ži a nechaj žiť (prod. Emeres)

9. Majk Spirit - Ži a nechaj žiť (prod. Emeres)

Autor: pookys123
Počet zhlédnutí: 34 975

4:41 Majk Spirit : Vsetko spolu hra

Majk Spirit : Vsetko spolu hra

Autor: kennybongo6
Počet zhlédnutí: 11 346

4:19 Majk Spirit - Free (ft. Delik, DJ Wich) HD

Majk Spirit - Free (ft. Delik, DJ Wich) HD

Autor: poeticky
Počet zhlédnutí: 6 836