Coldplay - Atlas

6 073 203
Poslechněte si skladbu, která z dílny britské kapely Coldplay putuje přímo na filmová plátna. Jako soundtrack ji můžete slyšet ve snímku "Hunger Games: Vražedná pomsta".
Sledované video přidal uživatel: ColdplayVEVO dne 09. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jde holčička do obchodu a ptá se: „Máte tvrdý rohlíky?” „Ne, nemáme.” Chodí takhle tři dny, a potom přijde a ptá se: „Máte tvrdý rohlíky?” „Ano, máme.” „Tak proč jste je nechali ztvrdnout?”

„Do čeho se to jen, chlapče, ženeš,” brouká si na velkolepé svatbě sám pro sebe chudý ženich. „Nevěsta je jako ropucha, tchyně nezastaví pusu, tchán je pod pantoflem! Ach, jak je to těžké vydělávat melouny.”

V divadle na galerii sedí skotská rodina. Malý Johnny se nahýbá přes zábradlí. „Marie, dej přeci pozor na toho chlapce,” zvolá otec. „Máš vůbec ponětí, o kolik jsou dražší lístky do přízemí?!”

Malý hubený chlapík sedí u baru a asi hodinu zírá do svojí skleničky. Najednou k němu přijde řidič kamiónu, vezme mu jeho drink a vypije ho. Chlapík se hned rozbrečí. Ale jdi kámo, to byl jen vtip, koupím ti jiný, utěšuje ho řidič. Ne, v tom to není. Tohle byl nejhorší den mého života. Přišel jsem pozdě do práce a tak mě vyhodili. Chtěl jsem jet domů, ale ukradli mi auto. Chtěl jsem si zavolat taxíka, ale zjistil jsem, že mi někdo ukradl peněženku. Tak jsem šel deset kilometrů domů pěšky a tam jsem našel svoji ženu s jiným mužem. Tak jsem přišel sem. A právě, když jsem se rozhodl se vším skoncovat, tak se tady objevíš ty a vypiješ mi můj jed.

Vrací se policista nečekaně v noci ze služby, vtrhne do ložnice, popadne manželčina milence a začne ho mlátit: „Tak to vy jste zaparkoval na mém místě!”

Podobná YouTube videa

15:07 Bo Toc An Thit Nguoi Trong Rung AmaZon_clip0.avi

Bo Toc An Thit Nguoi Trong Rung AmaZon_clip0.avi

Autor: vantoan114
Počet zhlédnutí: 1 266 079

1:48 soldiers coming home

soldiers coming home

Autor: cfletch006
Počet zhlédnutí: 878 077

0:49 Hiplife: Shalai Tue - Cargo gin bitters

Hiplife: Shalai Tue - Cargo gin bitters

Autor: kosty1165
Počet zhlédnutí: 29 141

2:10 Sheela ki jawani Chipmunks Version song

Sheela ki jawani Chipmunks Version song

Autor: indiadailyupdates
Počet zhlédnutí: 2 669 379

6:02 bum bum bole (Tare Zammen Par) (*HQ*) (With Lyrics)

bum bum bole (Tare Zammen Par) (*HQ*) (With Lyrics)

Autor: lucky489
Počet zhlédnutí: 1 577 486

4:00 stupid wife cheating with her husband part 51

stupid wife cheating with her husband part 51

Autor: sweetcat312
Počet zhlédnutí: 17 999