Coldplay - Atlas

6 073 664
Poslechněte si skladbu, která z dílny britské kapely Coldplay putuje přímo na filmová plátna. Jako soundtrack ji můžete slyšet ve snímku "Hunger Games: Vražedná pomsta".
Sledované video přidal uživatel: ColdplayVEVO dne 09. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Dva lovci v buši mají hrozný hlad, a tak si uloví Somálce. Jenže se jim zdá moc hubený. Napíchnou ho tedy na rošt a na kameny okolo položí brambory, aby měli přílohu. Jeden lovec řekne: „Ty s ním pomalu otáčej, já jdu do lesa na dříví.” Jde na dříví a když se vrátí, vidí, že kolega se Somálcem točí jako blázen. „Prosím tě, proč s ním točíš tak rychle?!” okřikne ho. „Vždyť se neopeče!” „Já vím, ale on nám žral brambory!”

Dva kámoši se procházejí po parku a vidí dva psy pářit se uprostřed trávníku. "Sakra, kdybych to někdy se svojí ženou dělal takhle." "No, tak do ní nalej pár skleniček martini, třeba to pomůže." Druhý den: "No, zabralo to, ale těch martini bylo deset." "DESET? Jak to, že tolik?" "No, po dvou už byla zralá na tuhle polohu, ale až po dalších osmi jsem ji dostal na ten trávník."

„To I.P. před Pavlovem neznamená irský patron,” poučuje kolegu policajt. „Vážně, a co to teda znamená, když jseš tak chytrej?” „Pavlov je jako Janov a podobně,” vysvětluje poliš, „je to italský patron.”

Blondýnka stojí před trafikou a ptá se prodavače uvnitř v budce: „Prosím vás, kolik stojí jeden dvacetikorunový lístek?”

Pepa nařizuje manželce, co chce k snídani. „No jo, Pepo, ale já mám málo peněz!” „Tak uvař něco, co málo stojí!” Ráno vstane a na stole má uvařený svůj penis.

Podobná YouTube videa

3:36 Cocktail alá motejl - Vostrov 26.5.2012

Cocktail alá motejl - Vostrov 26.5.2012

Autor: bandzone
Počet zhlédnutí: 268

4:42 Saxána, Cocktail alá Motejl

Saxána, Cocktail alá Motejl

Autor: zkkv
Počet zhlédnutí: 361

6:30 The Cocktail alá motejl-Hádaj se kdo s kým.mpg,

The Cocktail alá motejl-Hádaj se kdo s kým.mpg,

Autor: zkkv
Počet zhlédnutí: 270

6:30 Afriks by Motejl.wmv

Afriks by Motejl.wmv

Autor: motejltek
Počet zhlédnutí: 64

3:31 Så ska det låta, Rennie Mirro, Jump

Så ska det låta, Rennie Mirro, Jump

Autor: mysigtfragetecken
Počet zhlédnutí: 42 123

3:34 Loudness - 02.In The Mirro

Loudness - 02.In The Mirro

Autor: kkkkkklf
Počet zhlédnutí: 28 188