Bastille - Pompeii

40 464 524
První singl z debutové desky "Bad Blood" londýnské čtveřice Bastille. Chytne na první poslech tato novinka i vás? Kapela toho má ještě hodně před sebou...
Sledované video přidal uživatel: bastillevevo dne 05. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Veronika napsala ráno mamince na lísteček, co má udělat, aby to nezapomněla: „Morče a želé.” Odpoledne se vrátí domů a jde se naobědvat. Zvedne poklop z talíře a rozpláče se: „Mami, ty vrahu, psala jsem ti, že máš skočit s morčetem k veterináři a koupit mi želé, ne že máš uvařit k obědu morče v želatině!”

„Ta mládež je dneska ale marnotratná,” povídá spermie stékající po umyvadle.

Na jednom ostrově zaváděli program kontroly porodnosti, ale nedařilo se jim přesvědčit ženy, aby braly hormonální antikoncepci. Proto se rozhodli naučit domorodé muže nosit kondomy. Jednomu z domorodců, který měl za osm let osm dětí, vysvětlili, že pokud bude používat kondom, naprosto bezpečně se vyhne početí dalšího potomka. Měsíc nato přišla jeho žena na kontrolu a byla zase těhotná. Zavolali si tedy onoho muže a ptají se ho, proč nepoužíval kondom. A on odpovídá: „Ale já jsem ho používal. Jenže po šesti dnech už se mi chtělo tak moc čurat, že jsem mu odřízl konec!”

Jaký je rozdíl mezi ženou a psem? Pes má rád pána a štěká na cizí, kdežto žena naopak.

Na zájezdu u moře se lidé koupou v deltě řeky a hrozně se baví. Jeden turista se zeptá průvodce: „Jsou tady krokodýlové?” „Kdepak,” mávne rukou zkušený domorodec. „Oni se bojí žraloků!”