Britney Spears - Work B**ch

9 291 446
Videoklip "Work B**ch" se dle zveřejněného rozpočtu stal druhým nejdražším hudebním videem všech dob. Náklady se vyšplhaly až na závratných šest a půl milionu dolarů.
Sledované video přidal uživatel: BritneySpearsVEVO dne 05. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Prodám tchyni. Zn.: I s nožem.

Čtyři starší dámy sedí u partie bridže a hrnků s čajem. První povídá: „Víte, dámy, známe se tak dlouho... Musím se k něčemu přiznat. Jsem kleptomanka, už několik let. Ale nebojte se, vám jsem nikdy nic nevzala.” Druhá se připojí: „No, já se taky musím přiznat. Tíží mě to už dlouho. Trpím nymfománií, ani už ty chlapy nestíhám počítat. Ale dala jsem si pozor, abych se vyhnula vašim manželům...” Třetí po chvilce váhání říká: „Když se takhle zpovídáme, tak já se tedy taky přiznám. Jsem lesba. Ale vy nejste můj typ, já mám ráda mladé slečny, nebojte se.” Čtvrtá vstane a vychrlí: „Já se taky přiznám. Jsem hrozná drbna. A teď mne omluvte, musím vyřídit pár telefonů!”

Paní si přisedne k manželovi na sedačku a vášnivě zašeptá: „Miláčku, máš mě ještě rád?” „Stručněji,” přeruší ji muž. „Co chceš koupit?”

Hrajou si dvě malá děvčátka na pískovišti a příjde k nim starší pán a povídá: Holčičky máte rádi bonbónky? Děvčátka: nó ty mi moc rádi. Tak když mě políbíte na tvář tak vám každé jeden dám. Tak děvčátka souhlasí. Druhý den se to opakuje, ale už jim slibuje hrst bonbónů a chce se nechat políbit na čelo. Když k nim přichází i třetí den, tak ta jedna holčička říká té druhé: hele už zase jde ten úchyl, a ta druhá: No jo, ten než nás ošuká tak budem mít cukrovku!!!

Baví se dva mladíci na ulici: „Víš, jaký je rozdíl mezi policajtem a debilem?” Najednou se zpoza rohu vynoří policajt: „No, jaký, jaký?!” „Žádný,” povídá ten vtipálek. „No proto!”

Podobná YouTube videa

5:48 Benny Benassi - Born To Be Alive (Remix)

Benny Benassi - Born To Be Alive (Remix)

Autor: Boyeboy
Počet zhlédnutí: 3 117 432

4:20 Fischerspooner - Never Win (Ferry Corsten Remix)

Fischerspooner - Never Win (Ferry Corsten Remix)

Autor: m0unn
Počet zhlédnutí: 10 388

4:38 Fischerspooner - never win (benny benassy mix)

Fischerspooner - never win (benny benassy mix)

Autor: TheATheme
Počet zhlédnutí: 28 958

3:27 Benny Benassi - Able To Love

Benny Benassi - Able To Love

Autor: abdersin
Počet zhlédnutí: 1 351 115

3:30 Benny Benassi - Sweet Dreams (Remix)

Benny Benassi - Sweet Dreams (Remix)

Autor: lepizg
Počet zhlédnutí: 1 896 301