Britney Spears - Work B**ch

9 290 645
Videoklip "Work B**ch" se dle zveřejněného rozpočtu stal druhým nejdražším hudebním videem všech dob. Náklady se vyšplhaly až na závratných šest a půl milionu dolarů.
Sledované video přidal uživatel: BritneySpearsVEVO dne 05. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Synáček ze vsi od Kyjova studuje v Praze na univerzitě a dojdou mu prachy. Přemýšlí, jak by je získal a zatelefonuje domů: „Táto, představ si, u nás na škole otevírají kurz pro psy, kde je učí mluvit!” „Tož, nekecej!” podiví se otec. „A co to obnáší?” „No, pošli Alíka a patnáct tisíc korun, a já ho nechám zapsat,” kuje železo syn. Prachy došly a mladý je zas na pár měsíců v pohodě. Jenomže, po čase dojdou prachy znovu a nezbývá než zase zavolat domů. „Alík? Ten mele páté přes deváté, to se už nedá poslouchat,” vypráví zvědavému otci. „Ale představ si, tati, že u nás na fakultě otevírají kurz, kde učí psy číst!” „Tož kurňa, když Alík mluví, ať umí i číst!” furiantsky na to otec. „Výborně, tati, pošli 25 táců a já Alíka přihlásím,” uzavírá syn. Na konci školního roku mladému nezbývá než odjet domů. Co teď? Tak psa zastřelí. Doma se táta hned ptá: „Tak kde máš Alíka?” „Ale, představ si to, táto. Dneska ráno si u snídaně čteme noviny a říkám Alíkovi: Tak dneska jedem domů. On složí noviny a povídá: To jsem zvědavej, jestli mě zase táta vezme s sebou, až půjde do lesa šukat starou Pokornou...” Táta zrudne a skočí klukovi do řeči: „Doufám, žes ho zastřelil, hajzla prolhanýho!” „No jasně, tati.”

Skot MacKay se oženil a jel se svou novopečenou chotí na svatební cestu. V Doveru jí koupil bonboniérku. V Paříži jí dal první bonbón, v Berlíně druhý. A když jej požádala v Římě o další, řekl: „Už ne, miláčku. Ty ostatní už necháme dětem...”

Neexistuje žádné globální oteplování. Chuck Norrisovi byla zima a tak víc rozehřál slunce.

Jde pán kolem hřbitova a vidí jak si jinej chlápek užívá a dost násilně s nějakou holkou. Holka nekřičí a tak chlápek přijde blíž a povídá: Hele, puč mi ji na chvíli. Ten druhej se jenom votočí a povídá: Si vykopej svojí.....

Kolik Somálců se vejde do trabanta? ??? Všichni.

Podobná YouTube videa

3:57 Beyonce -   End Of Time (Live )

Beyonce - End Of Time (Live )

Autor: logumode
Počet zhlédnutí: 5 307 086

4:34 Beyonce - Single Ladies LIVE! [2009]

Beyonce - Single Ladies LIVE! [2009]

Autor: toshiuchi1
Počet zhlédnutí: 5 707 756

3:05 Beyoncé - Listen (GRAMMYs on CBS)

Beyoncé - Listen (GRAMMYs on CBS)

Autor: beyonceVEVO
Počet zhlédnutí: 3 483 329