Britney Spears - Work B**ch

9 291 649
Videoklip "Work B**ch" se dle zveřejněného rozpočtu stal druhým nejdražším hudebním videem všech dob. Náklady se vyšplhaly až na závratných šest a půl milionu dolarů.
Sledované video přidal uživatel: BritneySpearsVEVO dne 05. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na jednom předměstí zazvonil u domku chlápek. Otevřela mu paní domu a on povídá: "Paní, umíte souložit?" Ženská mu zabouchla dveře před nosem. Chlápek odešel, ale druhý den přišel zase a situace se opakovala. Když se objevil i potřetí, žena si večer stěžovala manželovi, který se rozhodl, že si tedy vezme volno, zůstane schovaný doma a manželka tomu chlapovi zkusí odpovědět. Druhý den chlápek zase přišel. Když zazvonil, manžel popadl klacek a schoval se za dveřmi, zatímco manželka otevřela. Chlápek se zase ptá: "Paní, umíte souložit?" "Ano, proč se ptáte?" "No, tak začněte pravidelně souložit se svým manželem, ať mi přestane chodit za ženou."

Ve škole: "Pepíčku, kdo ti pomáhal s domácím úkolem?" "Nikdo, paní učitelko." "Pepíčku, nelži! Kdo ti pomáhal s domácím úkolem?" "Tatínek." "Tak mu vyřiď, že Wolker byl Jiří a ne Johnnie."

Kde to mají psi nejtěžší? V Somálsku, musí tam své páníčky brát na vodítko, aby jim neuletěli.

„Pane doktore, já už to s tím mým mužem nemůžu vydržet. On si totiž myslí, že je včela.” „Stále bzučí?” ptá se doktor. „To ne, ale vždy když se ho dotknu, tak mě píchne.”

Dostane řidič nového závozníka. Řidič: - Chceš svést po Praze? Závozník: - No, chci. Tak tedy jedou po Praze, dojedou na první křižovatku se semaforem a řidič ji profrčí na červenou. Závozník: - Co to mělo bejt? Vždyť tam byla červená! Řidič: - Takhle jezdí frajeři. Jedou dál a další křižovatku projede řidič opět na červenou. Závozník: - Vždyť tam zase byla červená! Řidič: - Takhle jezdí frajeři. Jedou dál a přijedou ke křižovatce, kde na semaforu svítí zelená. Řidič zabrzdí tak prudce, že závozník málem proletí předním sklem. Závozník: - Jak to jezdíš? Vždyť máme zelenou! Řidič: - No jo, ale co kdyby jel nějaký frajer?

Podobná YouTube videa

3:27 Eklipse - Paparazzi ( 2012 Violin Cover )

Eklipse - Paparazzi ( 2012 Violin Cover )

Autor: powermetalclark
Počet zhlédnutí: 32 788

2:39 Tyga - ''Giving Up'' feat. Eminem (NEW 2011)

Tyga - ''Giving Up'' feat. Eminem (NEW 2011)

Autor: officialdjdrain
Počet zhlédnutí: 27 555

91:39 The Shaolin Temple FULL MOVIE 1982 (Jet Li)

The Shaolin Temple FULL MOVIE 1982 (Jet Li)

Autor: nbapro74
Počet zhlédnutí: 1 259 021

6:21 Kung-Fu Fighting (Music Video)

Kung-Fu Fighting (Music Video)

Autor: anthonyspeed
Počet zhlédnutí: 864 174

2:58 Plava trava zaborava - Jambalaya

Plava trava zaborava - Jambalaya

Autor: akustik01
Počet zhlédnutí: 40 187

3:20 Robin - Frontside Ollie (cover- 16v puumat by Tommi)

Robin - Frontside Ollie (cover- 16v puumat by Tommi)

Autor: tommirobin
Počet zhlédnutí: 33 646