Kryštof - Cesta ft. Tomáš Klus

782 230
Stahujte na iTunes: http://bit.ly/SwrTdo Facebook: http://www.facebook.com/skupinakrystof http://www.krystof.net/ režie: Radek Karko / Richard Krajčo kamera:...
Sledované video přidal uživatel: krystofvevo dne 04. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Co tady pěstujete?” zeptal jsem se na svých cestách místních malozemědělců. Děda odvětil: „Pěší turistiku, mladej.”

„Nikdy nenechávej klíče ve dveřích,” nabádá klučinu maminka, „co kdyby se ti ty dveře zabouchli?” „Ale mami,” povzdechne si kluk, „ty už jsi snad někdy viděla, aby se dveře zamilovali?”

Policista zastaví blondýnku a protože je to velmi atraktivní mladá dívka, spokojí se na poprvé pouze s výstrahou. „Slečno,” upozorní ji. „Vy nevíte, že musíte být za volantem připásaná?” „Ale proč?” diví se kráska. „Jsem snad řidička pásáku?!”

„Jediná dobrá zpráva je, že jsem nemusela platit za pohřeb,” povzdechla si čerstvá vdova. „Jakto?” podiví se známý. „Manžel byl voják a rozprášil ho granát.”

Ředitel jedné menší střední školy měl velké problémy s dospívajícími slečnami, kterým se zalíbilo používání rtěnky. Když si ji na dámských toaletách patlaly na rty, vždy potom zanechávaly obtisky na zrcadle. Když už se situace stávala neudržitelnou, ředitel se rozhodl razantně zakročit. Zavolal si všechny dotyčné slečny a odvedl je na toalety. Tam už čekal školník. Ředitel dívkám vysvětlil, že si asi neuvědomují, kolik práce školníkovi dá každý večer zrcadla umýt. Poprosil jej, aby slečnám svoji namáhavou práci předvedl. Školník vytáhl ze skříně dlouhé koště, namočil jej v nejbližší záchodové míse a začal pucovat zrcadlo. Od toho dne se už žádný obtisk na zrcadle neobjevil.

Podobná YouTube videa

3:13 Friendship Song

Friendship Song

Autor: HatTricksInc
Počet zhlédnutí: 1 396 949

3:10 Morita Clips

Morita Clips

Autor: Kuroyuki2385
Počet zhlédnutí: 12 219

4:10 gabriela gunčíková - bon jovi - livin on a prayer

gabriela gunčíková - bon jovi - livin on a prayer

Autor: guncikova
Počet zhlédnutí: 44 100