Kryštof - Cesta ft. Tomáš Klus

782 151
Stahujte na iTunes: http://bit.ly/SwrTdo Facebook: http://www.facebook.com/skupinakrystof http://www.krystof.net/ režie: Radek Karko / Richard Krajčo kamera:...
Sledované video přidal uživatel: krystofvevo dne 04. 10. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přišli jednou indiáni za šamanem a ptají se ho: "Šamane, jaká bude letos zima? Tuhá? Máme nosit dříví?" Šaman na to: "Nevím, musím se poradit s dobrými duchy, zatím sbírejte dříví a za týden přijďte znova" Za týden: "Šamane,tak co, jak bude?" Šaman neví a vymlouvá se: "Zatím noste dříví, já vám pak řeknu." Další týden se sitace opakuje: "Šamane! Chceme znát předpověď!!!" "Dobří duchové jsou nakloněni, já se jich zeptám." A dojde si do města pro předpověď počasí. Ptá se úředníka: "Prosím vás, jaká bude letos zima?" "Nevím, ale asi hodně tuhá, Indiáni už tři týdny sbírají dříví"

Ptá se blondýnka v oděvech prodavače: „Prosím vás, co je tohle za oblečení?” „To je pyžamo,” ochotně vysvětluje mladý muž. „Obléká se na noc. Chcete si vybrat?” „Ne, děkuji. Já v noci spím.”

Jak vypadá dokonalý milenec? Miluje se s vámi do dvou hodin do rána a potom se změní v čokoládu.

Jede sanitka a v ní řidič, doktor, sestřička a student na praxi. Jedou a najednou zničehonic řidič pustí volant a chytá se křečovitě rukama za krk. Dusí se, oči má někde na čele. Sestřička popadne lékárničku a praští řidiče do hlavy. Tomu hned záchvat přestává, chytá volant a jedou dál. Najednou doktor padá na podlahu, chytá se v křeči za krk, válí se po zemi a dusí se. Sestřička zas popadne lékárničku a praští ho do hlavy. Doktor se hned zvedne, sedne si a jedou dál, jako kdyby se nic nestalo. Student se celý v šoku obrací na doktora: „Jsem ve třetím ročníku a znám jenom teorii, žádná praxe, ale v životě jsem neslyšel o takových symptomech a metody léčby jsou natolik zvláštní, že jsem totálně zmatený. Můžete mi to aspoň trochu vysvětlit?!” A doktor flegmaticky odpovídá: „To neřeš, sestřičce se včera oběsil manžel, tak si z ní děláme prdel...”

Blondýnka se příteli chlubila, že rozumí sportu, ale pravda byla poněkud jiná. „Tak mi třebas řekni, kdo to je Pavel Bure,” zkouší ji přítel. Blondýna usilovně přemýšlí, ale neví si s otázkou rady. Přítel se jí snaží pomoci: „Říká ti něco Ruská raketa?” „No jó!” zaraduje se blondýnka. „Pavel Bure je ruský tenista!”