Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell

182 835 626
Watch the UNRATED version only on VEVO: http://vevo.ly/W0OCcA Download the album in US now! http://smarturl.it/BlurredAlbum Click here for a special customiz...
Sledované video přidal uživatel: RobinThickeVEVO dne 27. 09. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Manžel přijde domů až ráno a žena se ho ptá: "Kdes byl? Vždyť jsi šel jenom vyzvednout peníze ze spořitelny?" "No právě, celou noc mě vyslýchali policajti. Jak tě napadlo dát na vkladní knížku heslo "peníze nebo život"!?"

Honza dělá machry: „Vsaď se, že s tou peckou od švestky přeplivnu silnici.” „Tak jo,” souhlasí kámoš. Honza pecku plivne a ta opravdu přistane na druhém konci silnice. „Jaks to udělal?” diví se kamarád. Honza na to s úšklebkem: „Jednoduše. Plivl jsem ji před sebe a pak ji rychle ve vzduchu odkopl nohou.”

Matka se ve dveřích zlobí na blondýnku: „Kde jsi se flákala?! Už je jedenáct hodin! Okamžitě se svleč a do postele!” Blondýnka zděšeně vyhrkne: „Už zase?!”

Mladý muž prochází lesem, když tu z mlází uslyší podezřelé, každému chlapovi tak libě znějící, milostné vzdechy. Odhrne větve stromů..., a vidí krásnou dívku, která čupí nad mladou bedlí..., dělá si rozkoš. I pomyslí si mladík: "To by bylo něco..." popoběhne dopředu, lehne si naznak, zahrne se listím, jen ztopořený proutek mu krásně trčí nahoru, a čeká. Dívka přišla cobydup, zbystřila zrak, aby pak posléze volala: "Helemese, křemenáč!" Vytáhne nůž a ...

„Drahá, co bys chtěla dostat k MDŽ, vyber si - briliantový prsten, norkový kožich, vilu na Francouzské Riviéře...?” „Miláčku, mně stačí dnešní večer a tvoje láska...” „Klapka, stačí, děkuji,” spokojeně vykřikl režisér.

Podobná YouTube videa

9:07 10 belle canzoni italiane

10 belle canzoni italiane

Autor: linaegiuly
Počet zhlédnutí: 2 558 190

4:09 Biagio Antonacci - Pazzo Di Lei

Biagio Antonacci - Pazzo Di Lei

Autor: lamusicanellanima
Počet zhlédnutí: 418 731

4:32 In The Arms Of an Angel - Sarah McLaughlin

In The Arms Of an Angel - Sarah McLaughlin

Autor: yoho900
Počet zhlédnutí: 11 291 441

4:19 Sarah McLachlan - Angel

Sarah McLachlan - Angel

Autor: Yvonne681990
Počet zhlédnutí: 4 414 143

3:47 Parada - Nina Pušlar - Dekle iz zlate ladjice

Parada - Nina Pušlar - Dekle iz zlate ladjice

Autor: SloParada
Počet zhlédnutí: 20 438