Duck Sauce - Barbara Streisand (Sigma Remix)

2 478 903
Sigma's remix of Barbra Streisand by Duck Sauce - Signed to 3Beat - Available to buy now: http://www.trackitdown.net/genre/drum_and_bass/track/2567405.html F...
Sledované video přidal uživatel: UKFDrumandBass dne 11. 09. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Co mají minisukně a pevné disky společného? Krátkou dobu přístupu.

Znuděná čtyřicetiletá žena navrhla chlápkovi z vedlejšího pokoje: „Když uhodnete, kolik mi je let, dám vám pusu.” „Dvacet,” plácl chlápek, aby se jí zbavil. Dojatá dáma ho po této nečekané lichotce zahrnula polibky.

Ptá se ve skotské rodině pětiletý vnuk Patrick svého dědy: „Dědo, táta říkal, že prý by sis pro jednu penny nechal koleno vrtat, je to pravda?” „A ty máš penny?” děda na to. „Budeš se, dědo, divit, ale mám.” „Tak, chlapče, neváhej a přines nářadí...”

Provází lord své hosty po zámku a ukazuje jim: „Tady máme Modrý salónek, Čajový salónek, ložnici mé ženy...” Tu se jeden z hostů zeptá: „Co tam dělá vaše žena s tím džentlmenem?” „Souloží,” praví pán domu. „Neznáte? Velmi příjemné.”

Přijde pepíček k policistovi a řekne "VOLE." Nato policista: "Ale Pepíčku to se neříká!" a Pepíček se zeptá: "A můžu říkat volovi pane policaite?" "Ano to můžeš." "Dobře pane policaite".

Podobná YouTube videa

3:12 Fit For Rivals - "Crash" HD

Fit For Rivals - "Crash" HD

Autor: lukeyourself
Počet zhlédnutí: 3 342 796

9:37 Dg 307 - New York, Paříž, Praha / Prší, prší

Dg 307 - New York, Paříž, Praha / Prší, prší

Autor: kptexner
Počet zhlédnutí: 3 887

4:05 Hlahol - Smrt tchýně (2010.05.01)

Hlahol - Smrt tchýně (2010.05.01)

Autor: hlaholteplice
Počet zhlédnutí: 1 512