Daft Punk - Get Lucky (Official Video) ft Pharrell Williams

2 371 220
Official video by Daft Punk Official (String unofficial) The official video is currently available on Youtube, that is why I posted the video to make you hap...
Sledované video přidal uživatel: daftpunkvev0 dne 08. 09. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Poslouchej,” rozčiluje se žena, „zase ti nechutná můj oběd. A před svatbou jsi byl ochoten pro mě umřít!” „No dobře,” vzdychá manžel, „tak mi ten řízek podej.”

Procházka světovými ideologiemi a naukami Křesťanství: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. Socialismus: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. Komunismus: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. Fašismus: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě a prodá ti trochu mléka. Nacismus: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě a zastřelí tě. Evropská unie: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. Tradiční kapitalismus: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. Český kapitalismus: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. Americká akciovka: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou, aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil, proč kráva chcípla. Francouzská akciovka: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. Japonská akciovka: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. Čínská akciovka: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. Britská akciovka: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. Italská akciovka: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. Ruská akciovka: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Co je vrchol hygieny? Umývat si ruce v rukavicích, aby se nezašpinila voda.

Maminka říká Pepíčkovi, aby všude říkal ano. Pepíček přijde do obchodu a paní prodavačka se ho ptá: „Chceš autíčko, chceš bonbon...” Pepíček odpoví na všechno ano. Vyjde ven, potká boxera a boxer se ho ptá: „Chceš do držky?” Pepíček odpoví ano a boxer mu vrazí. Druhý den maminka říká Pepíčkovi, aby všude říkal ne. Opět potká boxera a ten se ho ptá: „Ještě ti to nestačilo?” Pepíček odpoví podle příkazu ne a boxer mu dá ještě jednou.

„Mami,” zajímá se malý Němec. „Ten, kdo vyváží popelnice, je popelář?” „Ano, Helmutku.” „A mami, tatínek je popelář?” „Ne, tatínek dělá manažera u Trabantu.”

Podobná YouTube videa

3:22 Trey D - Higher And Higher

Trey D - Higher And Higher

Autor: BogdanIsBack10
Počet zhlédnutí: 616 318

3:11 Trey Songz - Hard New 2010 !

Trey Songz - Hard New 2010 !

Autor: rnbking64
Počet zhlédnutí: 453 071

14:55 The Most Beautiful Waltzes

The Most Beautiful Waltzes

Autor: MusicOnCloud9
Počet zhlédnutí: 672 976