Daft Punk - Get Lucky (Official Video) ft Pharrell Williams

2 370 986
Official video by Daft Punk Official (String unofficial) The official video is currently available on Youtube, that is why I posted the video to make you hap...
Sledované video přidal uživatel: daftpunkvev0 dne 08. 09. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Snažil se nalít si vědomosti do hlavy a utopil se při tom.

Naštvaná manželka si stěžuje svému partnerovi, že tráví každý volný večer v baru. On jí říká: „Tak tam pojď jednou se mnou!” Tak jdou spolu do baru. Manžel se ptá: „Tak, co si dáš k pití?” „No, asi to samé, co ty.” Manžel objedná dva panáky whisky a svého hned kopne do sebe. Manželka ochutná, zakření se, vyplivne to a povídá: „Tfuj, jak to vůbec můžeš pít?!” „No vidíš. A ty si myslíš, že se tady každej večer bůhvíjak bavím!”

Jde opilec z hospody, šíleně se motá, najednou se mu udělá hrozně zle, opře se o zeď a začne blít. Po chvíli odněkud přiběhne pes a začne ty zvratky očuchávat. Opilec se podívá dolů a kulí oči: „Sakra, to by mě zajímalo, kde jsem sežral toho psa?!”

Šmejdí dva cikáni po staveništi a koukají, co by ukradli, když vtom oba spadnou do hluboké jámy s vápnem. „No to je teda v prdeli,” říká naštvaně první, „co budeme dělat?” Druhý na to: „Klidni, jseš bílej tři minuty, a už bys pracoval!”

Chemik, inženýr, fyzik a obchodník dostali každý jeden barometr a úkol změřit pomocí něj výšku jedné vysoké budovy. Chemik velmi pečlivě změřil atmosferický tlak u paty budovy. Pak jel výtahem až na střechu a změřil tam také atmosferický tlak. Nakonec vytáhl kalkulačku a pečlivě vypočítal výšku z rozdílu atmosferických tlaků. Inženýr jel hned výtahem nahoru na střechu. Našel dlouhý provaz u takové té věci na mytí oken zvenku a přivázal k němu barometr. Pak ho spouštěl ze střechy až na úroveň terénu. Nakonec ho vytáhl zpátky a při tom změřil výšku budovy v rozpaženích, což prý je asi metr a půl. Fyzik také ihned jel nahoru. Překročil lano a šel ke hraně střechy. Vyndal stopky a pustil barometr ze střechy. Ze změřené doby volného pádu a znalosti gravitačního zrychlení vypočítal výšku budovy. Obchodník vůbec nikam nejel. V přízemí zašel za správcem domu a řekl mu: „Když mi povíte, jak je tahle budova vysoká, dám vám tenhle prima barometr.”

Podobná YouTube videa

3:23 Der Minister (Francesco Wilking)

Der Minister (Francesco Wilking)

Autor: bobbeldidop
Počet zhlédnutí: 5 094

1:16 HARLEM SHAKE Ludgerusschule Vechta

HARLEM SHAKE Ludgerusschule Vechta

Autor: technofreakmarc
Počet zhlédnutí: 3 592

3:30 Tunnelhausen - FRANCESCO WILKING - tvnoir.de

Tunnelhausen - FRANCESCO WILKING - tvnoir.de

Autor: texband
Počet zhlédnutí: 3 154

5:00 Cu Cu Ru Cu Cu Paloma  Harry Belafonte

Cu Cu Ru Cu Cu Paloma Harry Belafonte

Autor: berjudit
Počet zhlédnutí: 770 650