Millerovi na tripu / We're the Millers (2013) - český HD trailer

19 709
Více informací na http://filmserver.cz/millerovi-na-tripu-film-171133/ V kinech od 29.8.2013 (c) Warner Bros.
Sledované video přidal uživatel: filmservercz dne 05. 09. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jde průvodčí parkem, zastaví u lípy a povídá: „Vaše lístky, prosím.”

Lord s Jeanem poslouchají gramofon a při hudbě se najednou místností rozlehne hlasité krknutí. Lord zrudne a řve na sluhu: „Žán, vraťte tu desku zpátky a jestli zjistím, že to nebyla součást té skladby, máte padáka!”

Právě skončila americká občanská válka a voják konfederace jede domů vlakem. Zrovna naproti němu si sedne krásná slečna v bílém, ale hned potom si k ní přisedne seveřanský dobrodruh a začne ji obtěžovat nemravnými návrhy. Slečna ho ignoruje, až jí nakonec nabídne dva dolary, když jeho sexuální představy naplní. Vtom se jižan naštve a napálí mu kulku rovnou mezi oči. Překročí mrtvolu, přisedne ke slečně a povídá: „Dobře, vyhráli válku, osvobodili negry... Ale zvedat ceny nebudou!”

Takhle jednou na pitevnu přivezli blondýnku, aby určili příčinu smrti. Doktor ji tedy rozřízl na několika místech, stanovil diagnózu, ale jedné věci se hrozně moc podivoval. Ta holka měla úplně prázdnou hlavu, jen takhle za očima byl vodorovně napříč lebkou takový tenký drát. Tak si zavolal kolegu a společně přemýšleli. Nakonec se odhodlali drát přecvaknout. A víte, co se stalo? Té blondýnce upadly uši.

Policajtka Máňa řídila provoz na křižovatce a zrovna dostala ty "ženský věci". Jeli kolem v aute policajti, tak je zastavila a povídá: "Kluci, zajeďte k nám na čtyřku a řekněte jim, že jsem to dostala, že tady nemůžu takhle stát, že musím domů, aby mě přišel někdo vystřídat." "Spolehni se, Máňo, už tam jedeme" odpověděli policajti a odjeli. Asi po hodině už je Máňa celá nesvá a zastaví se stejným přáním další policejní auto. A za další hodinu další a tak to šlo dlouho, až ztratila nervy, opustila křižovatku a šla na svůj čtvrtý okrsek policie říci jim to sama. Otevřela dveře a co vidí. asi čtyřicet ožralých policajtů si neustále nalejvá skleničky a každý radostně křičí: "Máňa to dostala, Máňa to dostala."

Podobná YouTube videa

4:50 PTL Mam Talenta 4/7

PTL Mam Talenta 4/7

Autor: 4funtvextra
Počet zhlédnutí: 553

2:08 PTL Awaria 4/7

PTL Awaria 4/7

Autor: 4funtvextra
Počet zhlédnutí: 330

1:58 PTL Zakup NieKontrolowany 6/6

PTL Zakup NieKontrolowany 6/6

Autor: 4funtvextra
Počet zhlédnutí: 670

2:01 PTL Faqty 2/7

PTL Faqty 2/7

Autor: 4funtvextra
Počet zhlédnutí: 196

0:24 PTL Mam Talenta 1/7

PTL Mam Talenta 1/7

Autor: 4funtvextra
Počet zhlédnutí: 648

2:07 PTL Jeden z Pięciu 3/7

PTL Jeden z Pięciu 3/7

Autor: 4funtvextra
Počet zhlédnutí: 511