Walda & Gang - Pověste ho vejš

102 856
04- Nové CD 2012.
Sledované video přidal uživatel: knejpis dne 30. 08. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jeden opravdu starý pár jede na chatu do Krkonoš. Na cestě je zastaví policajt a chce řidičák a techničák. Řidička je ale dost nahluchlá a povídá manželovi: „Co říkal?” „Že chce vidět tvoje papíry.” Ženská začne prohrabávat přihrádku a policajt jí oznamuje: „Paní, jela jste nepovolenou rychlostí.” „Co říkal?” ptá se zase babka manžela. „Že jsi jela moc rychle.” Policajt kouká do papírů a zkonstatuje: „Tak, vy jste Xenie Šubrtová z Teplic? Já tam studoval a jednu Xenii jsem znal. Zažil jsem s ní nejhorší sex svého života!” „Co říkal?” zeptá se zase babka. Manžel odpoví: „Že tě asi zná!”

Správce rekreační chaty vítá pana Nováka: „Uděláme všechno, abyste se zde cítil jako doma!” „Proboha, já myslel, že si sem jedu odpočinout!”

„Můj muž je jako kuře,” svěřuje se jedna celebrita druhé. „Tak roztomilý?” podiví se druhá hvězda. „Ne - když mluví na kameru, je to samé PÍP!”

V jedné tmavé ulici velkoměsta: "Byl by gentleman tak laskav a ráčil by poskytnout menší finanční výpomoc hladovému bližnímu bez práce, který nemá vůbec nic mimo pistole, kterou drží v ruce?"

Jsou brunetka s blondýnkou na poušti a běží za nimi lev brunetka mu čas od času hodí písek do očí a lev si packama vytírá písek z očí a tím získají náskok najednou je před nimi palma a bruneta na ni rychle vyleze a blondína se opře o tu palmu brunneta blondýně říká: rychle musíš na tu palmu jinak tě lev sežere. A blondýna odpoví: Já mu písek do očí neházela

Podobná YouTube videa

3:57 Soba 102 - Lara & Jan Plestenjak

Soba 102 - Lara & Jan Plestenjak

Autor: magneticdna
Počet zhlédnutí: 77 959

3:32 Olja Karleusa 2010 - Polje kamilice

Olja Karleusa 2010 - Polje kamilice

Autor: Dobromoje94
Počet zhlédnutí: 192 015

4:09 Jan Plestenjak - Si OK?

Jan Plestenjak - Si OK?

Autor: bnika33
Počet zhlédnutí: 55 846

4:50 VLADO KRESLIN - Še je čas

VLADO KRESLIN - Še je čas

Autor: mate781
Počet zhlédnutí: 172 689