Run Android Apps on the Blackberry Playbook.

23 603
Blackberry has incorporated a new feature on the playbook that will allow you to install and run Android apps on the Blackberry Playbook.
Sledované video přidal uživatel: SummerWizz1 dne 11. 02. 2012

Kategorie: Filmy sci-fi a fantasy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: summerwizz1, summer wizz, whizz, wiz1, jon4lakers, technobuffalo, lockergnome, soldierknowsbest, tysiphonehelp, technology, blackberry, playbook, tablet, google, sdk, apple, virtual, real, os, bb, free, cheap, hands on, first look, demo

Vtipy, které tě dostanou!

Co je vrcholem opilosti? Jít se ven vyčurat ke sloupu a pak si omylem do kalhot strčit ten sloup.

Mladík v hospodě přistoupí k známému hokejistovi: „Nejste vy náhodou Pavel Rosa?” „To jsem,” usměje se borec. „A nemohl byste mi šáhnout prstem do půllitru?” sděluje mu své nevšední přání fanoušek. „Víte, abych měl to pivo nádherně orosené.”

Bohatý podnikatel si chce mezi svýmu 3 milenkami vybrat jen jednu nejlepší. Dá každé z nich 100000 a měsíc času, jak s penězi naloží. První si koupí luxusní prádlo a oblečení a prodělá plastickou operaci a je z ní krásná kočka a tvrdí, že to udělala kvůli reprezentaci svého milence. Druhá nakoupí luxusní košile a obleky a hodinky pro svého milence, aby mohl lépe reprezentovat. Třetí investuje do cenných papírů a za měsíc mu přinese 100% zisk. Kterou si podnikatel vybral? No samozřejmě tu s největšíma kozama.

Zkouší učitel dlouhovlasou blondýnku: „Chleba, který byl právě vyndán z pece, má teplotu sto stupňů Celsia. Jakou teplotu má jeho polovina?” „Padesát stupňů.”

Co je to: Je to černé, spálené a visí to na lustru? Polský elektrikář.

Podobná YouTube videa

1:44 Run Android Apps on the Blackberry Playbook.

Run Android Apps on the Blackberry Playbook.

Autor: SummerWizz1
Počet zhlédnutí: 23 603