P!nk - True Love ft. Lily Allen

13 622 844
The Truth About Love available on iTunes NOW http://smarturl.it/tal?IQid=YT Music video by P!nk feat. Lily Allen performing True Love. (C) 2013 RCA Records, ...
Sledované video přidal uživatel: PinkVEVO dne 25. 08. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Co je to dítě? Dítě je nejmodernější časopis! Vydavatel - matka, nakladatel - otec, oboustranství - postel, vychází 8 měsíců!

"Pane doktore, celé tělo mě svědí" "A zkoušel jste se vykoupat?" "Zkoušel, ale týden - dva to bylo dobrý a pak to začalo zase."

Ve škole měli besedu o tom, jak je nezbytné čistit si před spaním zuby. Druhého dne se paní učitelka chce přesvědčit, co si děti zapamatovaly. Vyvolala Pepíčka a ptá se: Pepíčku, co je třeba udělat před spaním? Pepíček mlčí. No tak ti napovím, copak dělají před spaním tvoji rodiče? Pepíček: Paní učitelko, vy to víte. Já to vím. Ale je to vhodné téma pro první třídu?

Přijde paní do manželské poradny a stěžuje si doktorce, že strašně nesnáší svého manžela. „A co na něm třeba tak nesnášíte?” zeptá se psycholožka. Paní vyhrkne: „Nesnášímžehlení!” „A váš muž vám s žehlením nikdy nepomůže, viďte?” spíše konstatuje lékařka. „Ale ne,” říká nešťastná manželka. „Nesnáším, že můj Karel pořád hlení!”

„Proč jste taková nevrlá?” ptá se sousedka paní Novákové. „Ále, Martin mi slíbil hodinu vrcholného sexu a ono to bylo nakonec tak, že v neděli to trvalo tak dlouho, než přetočil ručičku u budíka z druhé na třetí hodinu letního času!”