Pitbull - Feel This Moment ft. Christina Aguilera

53 823 641
Download "Feel This Moment" (feat. Christina Aguilera) iTunes: http://smarturl.it/ftm?iqid=ftmvid AmazonMP3: http://smarturl.it/ftmAMZ?iqid=ftmvid From the a...
Sledované video přidal uživatel: PitbullVEVO dne 24. 05. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Doktor vrazí do pokoje pacienta - věčného simulanta a hypochondra - se samopalem a zařve: „Tak tohle je poslední dávka, kterou vám hradí pojišťovna!”

Letí vrtulník, najednou z něho vyskočí chlapec, zatáhne za špagátek, z batůžku mu vylétne padák a kluk se snese k zemi. Za chvilku skáče další, a taky všechno v pohodě. Nakonec skáče třetí, zatáhne za šňůrku a z batůžku se mu začnou sypat jogurty. Mezi nimi je i vzkaz: „Milý Filípku, babička Ti opět nabalila trochu Monte...”

Diskutují dva pánové na palubě lodi. „A co kdybychom se převrhli? Umíte plavat?“ „Plavat nedovedu,“ odpovídá dotazovaný, „ale zato umím volat v šesti řečech o pomoc!“

Muž na Václavském náměstí jí trávu, když jde kolem bývalý prezident Havel. „Proč jíte trávu?” ptá se ho. „Nemám žádné jídlo ani peníze,” odpoví muž. Havel vyndá peněženku, podá muži 100 korun a povídá: „Tady máte a kupte si pořádnou večeři.” O několik dní později tentýž muž opět pojídá trávu na Václavském náměstí, když jde kolem současný prezident Václav Klaus. Klaus je šokován a ptá se muže, proč to dělá. „Nemám žádné jídlo ani peníze,” odpoví muž. Klaus vytáhne dvacku a podává ji muži: „Tady máte na tramvaj a jeďte na Strahov. Tam je lepší tráva.”

Kam jdeš? Na jahody! Co blázníš, vždyď je zima. To nevadí, ja mám svetr!!!

Podobná YouTube videa

10:01 70,80,90 Hits...2.

70,80,90 Hits...2.

Autor: wildboys688
Počet zhlédnutí: 75 511