Simpsonovi - velikonoce

244
Simpsonovi:) Úžasné velikonoční video s Ralphem
Sledované video přidal uživatel: Simpsnofil dne 10. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Ralph, Simpsonovi, Velikonoce

Vtipy, které tě dostanou!

„Já nemám tři brady,” zlobí se uražená dáma. „Mám jednu bradu a dvě bradavky!”

Jednou ráno, bylo ošklivo a pršelo, manžel vstal, nabil pušku, oblékl se a šel ven na lov. Po deseti minutách však začalo hodně pršet, proto se rozhodl, že se radši vrátí. Otevřel dveře, svlékl se a vlezl do postele. Rozespalá manželka se převalila a řekla. "Ahoj, miláčku. Představ se, že ten můj trouba šel teď někam ven na lov."

Indiáni přepadli dostavník, náčelník říká: - Všechny ženy povraždit a muže znásilnit! Jeden z komančů se ozve: - Ale náčelníku, nepopletl jsi to? A jeden z přepadených v růžové košilce praví ledovým hlasem: - Božínku a co ty do toho kecáš. Jsi snad náčelník ?

Taková ta strmá propast, v ní ze skály roste cosi jako silnější větev. Té větve se jednou rukou drží děda, ve druhé má knihu a spokojeně si čte. Nahoře se objeví mladík, lehne si ke kraji propasti a volá dolů: „Dědečku, slyšel jsem, že prý jste kouzelný dědeček!” Děda se jen tak pustí větve, nasliní si prst, obrátí stránku v knížce a jak se znova chytá větve, povídá: „Kam ti mladí chodějí na takové blbosti!”

a soudce(S) si zavola toho chlapa a rika mu: Proc se s ni vlastne rozvadite? A on:Je to hrozna krava, uplne vylizana, neda se s ni zit. S nato: Neblaznete tamhle sedi 20 feministek(F) ty nas roznesou. Reknete, ze vam nevyhovuje intelektualne. Tak teda preliceni a S se pta: Proc vam vase zena nevyhovuje? A chlapek, ze je intelektualne trochu mimo. A S: To se musi zjistit. Kolik je dva a dva? Zenska se zamysli - 8! S si tuka na celo, ale F rvou: Dejte ji sanci!!!Dejte ji sanci!!! S teda znova: Kolik je dva a dva? Zenska se zamysli - 6! S je to jasny, ale F rvou:Dejte ji sanci!!!Dejte ji sanci!!! Tak naposled se S pta: Kolik je dva a dva? A ona 4! Ale F rvou: Dejte ji snaci!!! Dejte ji sanci...

Podobná YouTube videa

93:59 Princezna Fantaghiro part 6 czech

Princezna Fantaghiro part 6 czech

Autor: shogi17
Počet zhlédnutí: 19 585

90:03 Princezna Fantaghiro part 4 czech

Princezna Fantaghiro part 4 czech

Autor: shogi17
Počet zhlédnutí: 18 154

8:47 Fantaghirò 4 (1x2) (2)

Fantaghirò 4 (1x2) (2)

Autor: theneytiri90
Počet zhlédnutí: 17 821

10:06 Fantaghiro 2 Part 1 / 15 HD Full Free Movie

Fantaghiro 2 Part 1 / 15 HD Full Free Movie

Autor: mubmubmabsi
Počet zhlédnutí: 11 294