Pepeee-grylování na Seči

1 635
seč.
Sledované video přidal uživatel: pepeeeeeeeeeeeee dne 26. 04. 2013

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Manželka odjíždí na služební cestu do Londýna. Na dotaz, co přivést, si manžel přeje miniaturu angličáka. Když se po jejím návratu dotazuje, jestli ho dovezla, odpovídá ona: „Samozřejmě, miláčku, ale musíme několik měsíců počkat, než budeme vědět, jestli to bude kluk nebo holka.”

Archeologové vykopali slovník pocházející z roku 3 000 před Kristem. V něm bylo slovo "Oběť" definováno znaky "Ten který potkal Chucka Norrise"

Bush a Blair přijedou k Mečiarovi, aby rokovali o vstupu Slovenska do NATO. O přestávce volně debatují a začnou chválit své bodyguardy, jak je poslouchají. Blair to chce dokázat, a tak zavolá: „Jamesi, pojďte sem.” James k němu přijde a Blair mu nařizuje: „Vyskoč z tohoto okna.” Bodyguard se podívá dolů a prosí: „Pane premiére, nechtějte to na mně. Víte, mám ženu a děti.” Pak zavolá svého osobního strážce Bush a nařizuje mu: „Johne, vyskočte z tohoto okna!” Situace se opakuje. John nechce skočit, že má ženu a děti. Nakonec zavolá svého bodyguarda Mečiar a říká mu: „Jano, hybaj k oknu a vyskoč!” Jano jde k oknu a beze slova vyskočí, samozřejmě ho hned odvážejí v sanitce do nemocnice. Těm dvěma to přijde blbé, protože si uvědomí, že ho k tomu vlastně donutili, a tak ho jdou navštívit. Jano leží na lůžku celý zafačovaný a oni mu vysvětlují: „Člověče, vždyť jste přece nemusel vyskočit!” „Vám se to lehce řekne,” povzdechne si Jano, „ale já jsem musel - mám ženu a děti!”

Po intimní chvilce. On: „To bylo nádherný, Ivanko...” Ona: „Nádherný by bylo, kdybys držel hubu...” On: „Proč, Ivanko?” Ona: „Protože nejsem Ivanka...”

Maminka k Pepíčkovi: Tak copak chceš k vánocům bratříčka nebo sestřičku ? Odpověď: Maminko kdyby tě to neroztrhlo, tak sáňky.

Podobná YouTube videa

1:19 EEWWOO ENT -  Bussin Moves (Coming Soon)

EEWWOO ENT - Bussin Moves (Coming Soon)

Autor: GerchFIlms
Počet zhlédnutí: 10 006

1:55 Lego Ezio (revelations )

Lego Ezio (revelations )

Autor: zeldagamer456
Počet zhlédnutí: 4 604

0:55 luda krava

luda krava

Autor: Stevic035
Počet zhlédnutí: 45 975

1:10 we kissed

we kissed

Autor: SallyNeverMind
Počet zhlédnutí: 16 471