New TRT Video

28 900
TRT 909 on action. Track renewal train and the track renewal group. For more information go to http://www.connectthemidwest.com the official Midwest High Spe...
Sledované video přidal uživatel: swatware1 dne 25. 04. 2013

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

"Tatí, chce se mi chcát!" "Ale, synu, tak velký chlapec jako ty takhle nemluví! Příště řekni třeba, že chceš pískat." V noci se synek vzbudil, šťouchne do mámy a říká: "Mami, chci pískat!" Rozespalá maminka nechápe a odpovídá: "Teď v noci? Vzbudíš sousedy!" "Ale já chci strašně moc pískat!" "No tak dobře. Zapískej mi do ouška, ale jen tak potichu."

Tři žokejové - Angličan, Skot a Ir - spolu trávili nedělní večer v baru. Když se náležitě zpili, začali probírat i intimní témata. Angličan povídá: "Moje ženská mi zahýbá s nějakým elektrikářem. Tuhle jsem našel pod postelí voltmetr." Skot nezůstal pozadu: "Jo, moje žena má taky milence a je to instalatér, tuhle si zapomněl pod postelí hasák." Ir vypadal pěkně sklesle, ale po chvilce naléhání se také dal do řeči: "Moje žena je mi taky nevěrná. A dokonce vím, že s koněm! Tuhle jsem přišel domů a našel pod postelí žokeje!"

Pan Drobný přinese domů nový magnetofon. Manželka si ho prohlédne, jen září. Až dojde k osudnému okamžiku. Všimne si, že je z trhu. „Ty blbče, proč jsi kupoval magneťák u Vietnamců?!” rozkřikne se na manžela. „Kdo teď bude poslouchat vietnamská rádia?”

Dva mladíci se rozhodli přidat do řad policie. Při přidělování bytů na ně však žádný nezbyl, a tak dostali prozatimní řešení - vagony ČD. Po nějaké době se potkají a ten první říká: „Ahoj, jak se ti bydlí?” „No, docela dobře, až na to, že je tam napsáno Zákaz kouření, tak musím chodit kouřit ven. A co ty, jak tobě se bydlí?” „No, já mám zas na záchodě napsáno Používat pouze za jízdy. A než to roztlačím, kolikrát se poseru!”

Jede manžel se svou manželkou - blondýnkou v autě a jeho drahá polovička řídí. Při jízdě si stěžuje: „Já se z toho zblázním, ty lidi mě už štvou. Pořád mi lezou do cesty.” „Uklidni se, miláčku, klid,” odpoví muž. „Nevšímej si jich a sjeď z toho chodníku!”

Podobná YouTube videa

0:22 Anjo aparece ao queimarem pedidos de oração

Anjo aparece ao queimarem pedidos de oração

Autor: explicada
Počet zhlédnutí: 352 783

4:56 Aphex Twin Live Warehouse Project Manchester

Aphex Twin Live Warehouse Project Manchester

Autor: Hophnar
Počet zhlédnutí: 32 606

5:26 OSP Czepielowice.wmv

OSP Czepielowice.wmv

Autor: Firemaniek76
Počet zhlédnutí: 1 810

1:36 Steve Jobs explains the rules for success

Steve Jobs explains the rules for success

Autor: tsitldotse
Počet zhlédnutí: 131 436