New TRT Video

29 562
TRT 909 on action. Track renewal train and the track renewal group. For more information go to http://www.connectthemidwest.com the official Midwest High Spe...
Sledované video přidal uživatel: swatware1 dne 25. 04. 2013

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Paní podezřívá svého muže z nevěry, a tak si najme soukromého detektiva, aby ho sledoval. Po týdnu jí detektiv odevzdá sešit s tím, co zjistil. Podezření se ukáže jako pravdivé a ty věci tam jsou velmi podrobně popsané. Večer už naštvaná žena čeká na svého milého a sotva vejde, vlepí mu facku a podá mu ten sešit. Muž si to přečte, zbledne a nakonec říká: „No, co teď budeme dělat?” Paní zalistuje v sešitě: „Tohle, tohle a celou tuhle stránku!”

Která bába nemá přirození? Semlbába.

Americký režisér volá producentovi: "Haló, tak už tady máme ty čistokrevné indiány. Chtějí sto dolarů denně, ale kdybyste je prý nechal vyhrát, tak by to zmákli za padesát..."

Kdyz jsem se narodil, byl jsem cernej, Kdyz jsem vyrostl, byl jsem cernej, Kdyz je mi zima, jsem cernej, Kdyz se spalim, jsem cernej, Kdyz je mi zle, jsem porad cernej, Az jednou umru, zase budu cernej A ty ? Kdyz jsi se narodil, byl jsi ruzovej, Vyrostl jsi, a jsi bilej, Kdyz je ti zima, jsi modrej, Spalis se a jsi cervenej, Je ti zle a budes zelenej, A az umres, budes fialovej. A ty rikas o me, ze ja jsem BAREVNEJ ?

Před školou visí cedule: "Řidiči, pozor, nepřejeďte děti" Druhý den na ceduli přibyde nápis: "...,počkejte si na učitelku"

Podobná YouTube videa

0:40 The_Engine_Breaker_021510

The_Engine_Breaker_021510

Autor: cookiemonster4sael
Počet zhlédnutí: 119 138

49:02 Slavoj Zizek In Prague I - Prednaska (2011)

Slavoj Zizek In Prague I - Prednaska (2011)

Autor: radekk76
Počet zhlédnutí: 4 224

1:47 Zdravotní klaun: Přezůvky máme

Zdravotní klaun: Přezůvky máme

Autor: zdravotniklaunvideo
Počet zhlédnutí: 1 555

10:01 Goodwill SOLAC New Rancho Palos Verdes Store

Goodwill SOLAC New Rancho Palos Verdes Store

Autor: detwo
Počet zhlédnutí: 703