New TRT Video

29 638
TRT 909 on action. Track renewal train and the track renewal group. For more information go to http://www.connectthemidwest.com the official Midwest High Spe...
Sledované video přidal uživatel: swatware1 dne 25. 04. 2013

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Pane doktore,” stěžuje si lord Cunningham, „manželka se nudí, je zasmušilá, trpí depresemi.” Lékař se před lady ukloní, obejme ji, tančí s ní po ordinaci a pak ji vášnivě pomiluje. „Tak, sire,” povídá nakonec, „tohle potřebuje každý den.” „Nu dobrá,” připustí Cunningham. „Každý den vám ji sem přivezu, ovšem kromě soboty, to hraji golf.”

Munkeles se odhodlá na cestu k zázračnému rabimu, aby se ho zeptal na dvě věci, které ho tíží. Majitel panství mu totiž vypověděl pacht a kdykoliv Munkeles přijde na zámek vyjednávat, dá ho vyhodit. A druhá věc: Munkelesova mladá, krásná žena, ač se doma denně modlí k Bohu, ne a ne dostat dítě. Moudrý rabi ho vyslechl a praví: „Víš co, Munkeles? Pošli na zámek svou paní a ty se zatím modli, aby to všechno dobře dopadlo!”

Kamarád k panu Kaliankovi: „Pepo, tebe jsem neviděl už dlouho! A co, že jseš tak sám, kde máš ženu?” „Ále, ve sklepě.” „Počkej, to je tam furt? Tys ji tam zamknul?” „Ne, zabetonoval!”

Učitelka řekla, že už se mnou nechce nic mít a dala mi jedna až pět.

Kolik Marťanů je potřeba k výměně žárovky? Jeden a půl.