Polda 5 Menu Theme

652
Sledované video přidal uživatel: anfisko dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijede David Copperfield na celnici a celník mu říká: „Pane Copperfield, nemůžete nám ukázat nějaké kouzlo?” Copperfield mávne nad celníkovým šálkem kávy a najednou celý šálek i s lžičkou a podšálkem zmizel. Celníci na to koukají a jeden řekne: „A to je všechno?” „No ano!” říká Copperfield. „Tak hele, Davide, teď koukej ty, jo? Vidíš tam venku ty tři kamiony plné lihu?” „Vidím!” Celník vzal do ruky papíry a razítko, třikrát jím bouchnul a povídá: „Tak a už je v nich hrášek!”

Povídá učitelka dětem:" Děcka, prosím vás, nemluvte sprostě, pro mužské přirození je spousta výrazů a slušných, zkuste nějaké jmenovat!" A děcka jmenuji:"Penis, pyj....", i zvedne se Pepíček a říká: "Lemrouch". Učitelka se diví: "Lemrouch, kdes to slyšel Pepíčku?" "Prosím paní učitelko já sem to četl v pověsti o Oldřichovi a o Boženě" i cituje z knihy: "Přijel Oldřich na koni, seskočil z koně i přiběhla k němu Božena a políbila mu lem roucha."

„Víš, že se po alkoholu pomalu blbne?” „Mně to nevadí, já mám dost času.”

Víte jaký je rozdíl mezi inženýrem, fyzikem a matematikem ? Představte si situaci, že spíte v hotelu a na vašem pokoji začne hořet. Co udělá inženýr. Probudí se, zjistí že na pokoji hoří, veme kýbl, napustí ho vodou, uhasí požár a jde spát. Fyzik. Probudí se, zjistí že hoří, vypočítá si, kolik bude potřebovat vody na uhasení, zjistí, že 4.3 litru, napusti do kýblu 4.3 litru vody, uleje ohen, a jde spát. No a matematik se probudí, zjistí, že hoří, půjde ke kohoutku, pustí vodu, zjistí, že řešení existuje, zavře vodu a jde spát.

Proč dává blondýnka do koláče polévku? V receptu se píše „1 polévková lžíce”.

Podobná YouTube videa

3:22 Pražský výběr -  Zubatá

Pražský výběr - Zubatá

Autor: thepavelan
Počet zhlédnutí: 11 634

4:48 Pražský výběr - S.O.S (2004)

Pražský výběr - S.O.S (2004)

Autor: edanevidutulek
Počet zhlédnutí: 11 554

3:14 Klaudius Kryspin - Sezimovo Usti, 21-05-2009

Klaudius Kryspin - Sezimovo Usti, 21-05-2009

Autor: schtuletz
Počet zhlédnutí: 11 234

3:18 Egotrip - My Perfection

Egotrip - My Perfection

Autor: egotripcz2007
Počet zhlédnutí: 9 181

2:47 Abba - Waterloo

Abba - Waterloo

Autor: AbbaVEVO
Počet zhlédnutí: 3 583 875