Polda 5-part 1

1 184
Tak dem na to.
Sledované video přidal uživatel: denda555cz dne 25. 04. 2013

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Američan přijede do Anglie a na jedné turistické procházce po Londýně zajde na tržiště. Ptá se zelináře na nějaké jeho zboží: „Hej, prosím vás, co je tohle?” „To jsou brambory.” „Heh,” dobírá si ho Amík. „A víte, že my v Americe pěstujeme brambory desetkrát větší než tyhle?” „Jo,” odvětí zelinář. „My je v Anglii máme takové, aby se nám vešly do pusy!”

Zakladatel metodismu John Wesley mel j ednou podivný sen. Stal u bran pekla, zaklepal a ptal se, kdo tam je: "Jsou tam katolíci?" Odpověď zněla: "Ano, mnoho." "I metodisté?" "Ano, mnoho." Ta poslední odpověď ho zděsila. Pospíchal k nebeské bráně. Tam položil stejné otázky, ale v opačném pořadí: "Jsou zde metodisté?" "Nejsou." "Katolíci?" "Nejsou." To mu bylo divné, a tak se zvědavě zeptal: "A koho tu vlastně mate?" Dostal odpověď: "Boží děti."

Potkají se dva kamarádi: „Nazdar, jak se máš?” „Akorát jdu z pohřbu mé tchyně.” „A proč jsi tak poškrábaný?” „Bránila se...”

Velitel si k sobě nechá zavolat nově přijatého policistu a oboří se na něj: „Tak jsem zaslechl, že nám kazíte pověst! Vytahujete se prý, že máte vysoké IQ.” „To je pravda,” přisvědčí nováček, „mám ho opravdu hodně vysoké. Přes dva metry.”

Matka radostně oznamuje do telefonu manželovi, který je na služební cestě: „Tomášek je už zdravý.” „Vidíš,” spokojeně zahuhňá táta, „a ty jsi říkala, že pozdravit se naučí až tak za rok!”

Podobná YouTube videa

2:39 The 400pound 7 year old

The 400pound 7 year old

Autor: ben3254
Počet zhlédnutí: 6 831 093

0:29 A dog makes a human baby birth

A dog makes a human baby birth

Autor: DRAVIDSURESH
Počet zhlédnutí: 6 881

8:28 Suicidal man On carpark roof in Stevenage

Suicidal man On carpark roof in Stevenage

Autor: videofxuniverse
Počet zhlédnutí: 20 114

1:18 Lady Gaga "Born This Way" Choreography

Lady Gaga "Born This Way" Choreography

Autor: ciaralover305
Počet zhlédnutí: 40 246