Czech Let´s Play Polda 5 Part 2

933
Vesmír Pilulka lol.
Sledované video přidal uživatel: mafian1520 dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

"Alkohol rozhodně nepatří do ruk děcek," praví odhodlaně Francek, nalévá si další dvoudecák kobylího mléka. "Moje řeč," souhlasí Matúš, "já sám mám šest děcek a kdyby si každé z toho džbánu jenom ulízlo, tak co by zbylo na mně?!"

Chlubí se těhotná paní sousedce: „Naše dceruška je rozená herečka, už čtyřikrát hrála, že chce na svět!”

Víte, proč chodí policajti do garáže s pendrekem? Jdou dobít baterku.

Paní učitelka se ptá Pepíčka: „Kolik je jedna plus jedna?” „Dvě, ty vole!” „No teda! Za trest doma napíšeš stokrát: Nemám paní učitelce říkat vole.” Druhý den to přinese sto padesátkrát a paní učitelka mu říká, že by jí to stačilo stokrát a on na to: „Jsem ti chtěl udělat radost, vole!

Chlapa boli loket a chce jit za doktorem. Kamard mu rekne "Neblbni, Amici uz na to maji pocitac, zrovna ho testuji u nas v lekarne. Je to levnejsi nez doktor a jenom je zapotrebi donest vzorek moci." Chlap si rekne, ze nema co ztratit, donese do lekarny vzorek moci, hodi ho do pocitace, hodi tam desetikacku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknuti, vyjede kousek papiru a na nem je napsany: - Mate tenisovy loket - Namacejte si ho v horke vode - Kloub nenamahejte - Zlepsi se to do dvou tydnu Chlapek je spokojenej, ale hned si rika, jestli by se ten pocitac nedal oblbnout. Rozhodne se, ze to zkusi. Doma nalije do zavarovacky vodu z vodovodu, prida kus slin od psa, moc od dcery a od manzelky, a jeste si do toho vyhoni pero. Vsechno smicha, donese do lekarny, vzorek hodi do pocitace, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknuti, vyjede kousek papiru a na nem je napsany: - Voda ve vasi domacnosti je prilis tvrda, pridavejte do ni sodu - Vas pes ma blechy, umyjte ho v protiblesim samponu - Vase dcera uziva kokain, dejte ji na terapii - Vase manzelka je tehotna. Jsou to dvojcata, obe holky. Nejsou Vase. Poridte si pravnika. - A jestli neprestanete onanovat, tak se Vam ten tenisovej loket nikdy nezahoji!

Podobná YouTube videa

2:20 MW3 Quick Scope Montage

MW3 Quick Scope Montage

Autor: LegitMeow
Počet zhlédnutí: 1 193 820

0:52 Mw3 - 6 in 1 bullet is possible

Mw3 - 6 in 1 bullet is possible

Autor: headshooter2000
Počet zhlédnutí: 6 099

0:18 the new C4 trickshot

the new C4 trickshot

Autor: TheUnderblenge
Počet zhlédnutí: 50 357

4:58 League of Legends - Vladimir Champion Spotlight

League of Legends - Vladimir Champion Spotlight

Autor: RiotGamesInc
Počet zhlédnutí: 2 001 888