Czech Let´s Play Polda 5 Part 2

1 254
Vesmír Pilulka lol.
Sledované video přidal uživatel: mafian1520 dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Ty nemůžeš nechat ani jednu sukni na pokoji, viď?” zlobí se paní na manžela. „Na jakém pokoji? Co to plácáš? Jsme snad někde na hotelu?”

Je lepší pivo nebo žena ? Nemusíš chodit s pivem na večeři Pivo čeká trpělivě v autě, když hraješ tenis Když je pivo bez chuti, tak ho vyliješ Pivo se nikdy neopozdí Pivo nežárlí na jiné pivo Následky mnoha piv rychle pominou Pivo nedělá skvrny od šminek Pivo dostaneš určitě v každém baru Pivo nemá migrénu Pivo nemusíš potom odvézt domů Pivo se nerozčiluje, když si přineseš domů druhé pivo Můžeš si vzít s dobrým svědomím více piv Pivo jde bez odporu do postele O pivo se můžeš podělit s přáteli Jsi zajisté vždy první, kdo otevře pivo Pivo nevyžaduje žádnou rovnoprávnost Pivo si můžeš vzít na veřejnosti Pivo se nestará o to, kdy přijdeš Studené pivo je dobré pivo Pivo chutná i neumyté dobře Když měníš piva neplatíš žádné alimenty Pivo nekecá Pivo je vždy vlhké Pivo nemá matku

Co je to eurosadismus? Když otrok pod údery dominy vidí všechny hvězdičky EU.

Chlápek přijde do baru a v ruce drží malou želvu. Ta je šíleně potlučená. Jedno oko má namodralé, dvě nohy zafačované a celý krunýř omotaný lepicí páskou. Hospodský se chlápka ptá, co s tou želvou je. „Nic. Tahle želva je akorát hrozně rychlá. Schválně, dáme závod o stovku, váš pes a moje želva. Zaveďte svého psa na jeden konec sálu, jděte na druhý a zavolejte ho. A moje želva tam bude dřív než váš pes.” Hospodskému se to zdá zajímavé, tak si plácnou. Postaví svého psa na jeden konec sálu, dojde na druhý a hvízdne. Jenže chlápek najednou vezme svoji želvu do ruky, hodí ji přes celou místnost k hospodskému a povídá: „Říkal jsem, že tam bude dřív než ten pes!”

„Naši politici zřejmě delší dobu trpí nedoslýchavostí.” „Proč si to myslíš?” „Protože slovo spolupráce slyší jako spolu prát se!”

Podobná YouTube videa

3:43 Halo Reach Music Video - Ke$ha Tik Tok Remix

Halo Reach Music Video - Ke$ha Tik Tok Remix

Autor: brysi
Počet zhlédnutí: 840 965

3:29 Patch 3.3.5 - Ruby Sanctum

Patch 3.3.5 - Ruby Sanctum

Autor: TradeChat
Počet zhlédnutí: 107 007

1:31 Quick Goblin Lore FTW

Quick Goblin Lore FTW

Autor: TradeChat
Počet zhlédnutí: 33 090

2:42 Quick Worgen Lore FTW

Quick Worgen Lore FTW

Autor: TradeChat
Počet zhlédnutí: 61 414

7:29 WoW Gold Guide 600g+ per hour!

WoW Gold Guide 600g+ per hour!

Autor: TheTrevonn
Počet zhlédnutí: 31 254

8:17 VLOG: How I became a gamer =] annnnnnnd WTFHAX!

VLOG: How I became a gamer =] annnnnnnd WTFHAX!

Autor: TradeChat
Počet zhlédnutí: 101 038