Polda 5 part 16

2 310
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na silnici byl zastřelen člověk a poblíž asfaltovali silničáři. Přivolaní policisté jednoho z nich vyslýchají: „Viděl jste to druhé auto, ze kterého se střílelo?” „Mě neplatí za koukání po autech, váženej pane,” zahučí silničář. „Ale mezi námi, byla to červená Fabie s rozbitým levým předním blinkrem, nesvítilo jí pravé zadní světlo, na levé straně na předních dveřích měla zvenka drobnou rýhu od letícího kamínku, měla kožené sedačky, gumy Barum se stříbrnými, pečlivě vyleštěnými poklicemi, SPZka AHX 25-38...”

Potkali se dva kolegové. Ten jeden se ptá toho druhého: „Tak co, vzali ti tvého kluka na vysokou? Tuším, že se hlásil na politologii.” „Nevzali.” „A proč nevzali?” „Víš, co ten blbec udělal? U zkoušek dostal otázku, co znamená zkratka ODS a on řekl Ostravské Dopravní Stavby. Ale pak se chtěl opravit, tak řekl Okrádáte Důchodce Syčáci!, no není to vůl...?”

Sachalin je ostrov pro diabetiky.

Jdou dva policajti parkem a jeden se pořád dívá na Měsíc. Druhý se ptá: „Kam furt koukáš?” „Ale, mám jet na měsíc na školení, tak koukám, jak je to daleko.”

„Ježíš měl štěstí, že se narodil v roce jedna,” prohlásil při hodině dějepisu František. „Kdyby se totiž narodil třeba jen o rok později, nikdo už by ho nepokládal za mesiáše.”

Podobná YouTube videa

7:02 Twisted vs The Heroic Lich King Part One

Twisted vs The Heroic Lich King Part One

Autor: FurbyMatter
Počet zhlédnutí: 248

8:33 Lotto Vs Sindragosa 25 man

Lotto Vs Sindragosa 25 man

Autor: realkx
Počet zhlédnutí: 535

1:13 Poseidus (Rare Seahorse) - Reins of Poseidus

Poseidus (Rare Seahorse) - Reins of Poseidus

Autor: evensstarr
Počet zhlédnutí: 10 677

2:51 Aeonaxx Lost Right in Front of me - Rare spawn

Aeonaxx Lost Right in Front of me - Rare spawn

Autor: Anden702
Počet zhlédnutí: 10 884