Polda 5 part 16

2 792
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Policajt podává náčelníkovi hlášení po noční směně: „A ještě nás obtěžovala jedna kurva...” „Doufám, že jste ji ignorovali!” „Ano, já dvakrát a kolega třikrát.”

Ptá se blondýna druhé blondýny: "Prosím tě, píše se správně Irák nebo Irán?"

Přijde takhle zajíc do obchodu a zeptá se prodavače: "Máte jogurt?" a prodavač nato: "máme jenom uzený" a zajíc odvětí: "to je jedno, já jsem tady stejně na kole."

Zabloudí chlap v lese, už se tam potácí tři dny, je hladový, promrzlý, vyčerpaný. Najednou, kde se vzala, tu se vzala, chaloupka. Chlap nakoukne do okénka a vidí rodinku, otce, matku a dceru u stolu. Jak je hladový, tak zaťuká na dveře. Nic. Je opravdu moc vyčerpaný, takže zkusí kliku. Vejde dál a ptá se, zda by nemohl dostat něco k jídlu. Nic. Tak zkusí ochutnat. Rodinka mlčí, ani se nehne. Tak sní všechny tři talíře polívky. Rodinka i nadále nic. Tak sní i vepřo knedlo zelo, co tam mají. Oni nic. Tak si lehne na gauč. Jak je tak příjemně najezen, všimne si dcery. Říká si hm, není špatná. A protože se nebrání, tak si ji na chvíli "půjčí". Rodinka stále jako zařezaná. Po chvíli se podívá na matku - no, trochu starší ročník, ale pořád to jde. Tak si na chvíli půjčí i matku. Rodinka naprosto neuvěřitelně stále vůbec nic nepodniká, ani se nehne. Za chvíli se podívá na otce. Teď už přemýšlí o hodně dýl, ale nakonec vstane, že si půjčí i jeho. Načež otec prohlásí: "Tak to ne, buzeranta dělat nebudu!" A matka na to: "Prohráls, jdeš vysypat koš!"

Přijde policajt do obchodu a chce tkaničky do bot. „A jaké?” ptá se ho prodavač. Policajt na to: „Jednu levou a jednu pravou!”

Podobná YouTube videa

2:15 Prototype 2 | Reveal Trailer [HD]

Prototype 2 | Reveal Trailer [HD]

Autor: gamesmag
Počet zhlédnutí: 477 090

3:21 Prototype 2 Alex Mercer's Bane

Prototype 2 Alex Mercer's Bane

Autor: kage432
Počet zhlédnutí: 24 418

1:38 Prototype 2-Unleash the Beast Trailer [HD]

Prototype 2-Unleash the Beast Trailer [HD]

Autor: NeosTheater
Počet zhlédnutí: 26 546

9:17 Prototype 2 gameplay

Prototype 2 gameplay

Autor: chimera199
Počet zhlédnutí: 177 022