Polda 5 part 10

2 466
základna po naÅ¡em žertÃku a neoblomnà poÄ ÃtaÄ.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Ceta amerických vojáku hlídkovala na Irácké hranici. Na jedné hlídce nasli osklive dobitou mrtvolu iráckého vojáka v príkope u cesty. O kus dál v príkopu na opacné strane nasli osklive dobité telo amerického vojáka, který byl vsak nastestí jeste nazivu. Podepreli mu zkrvavenou hlavu a ptali se jej, co se stalo. Septem a ztezka jim zacal popisovat tu divnou událost. "Sel jsem po této ceste ozbrojený po zuby. Na druhé strane cesty stál tezce ozbrojený irácký voják. Prisel jsem k nemu, podíval se mu zpríma do ocí a zakricel: Sadám Husajn je bezcharakterní prolhané prase! Podíval se mi taky zpríma do ocí a zakricel: Gerge W Bush je taky bezcharakterní prolhané prase! No a kdyz jsme tam stáli a trásli si rukama tak nás sejmul nákladák."

Když mají Američané velký hlad, krmí se koňmi. Viz překlad: Mám hlad jako vlk - I could eat a horse.

Baví se dvě děvčata: „Jak poznáš, jestli se ti kluk líbí nebo líbí moc?” „Hodím si mincí, orel - líbí se mi, panna - líbí se mi moc. A ty to děláš jak?” „Hodím do vzduchu kalhotky. Když spadnou - líbí se mi, když zůstanou přilepené na stropě - líbí se mi moc!”

Rumcajs zastaví u lesa Ráholce kočár, vytáhne bouchacku a narídí pánovi v kočáru, aby si to udelal rukou. Ten se chvíli zdráhá, ale taková loupežnická bambitka byla na nej silný argument, a tak poslechl. Udelal si to jednou, dvakrát, trikrát, a pak povídá: - "Já už ted vážne nemužu!" Rumcajs se ješte pro jistotu zeptal: - "Vážne nemužeš?" - "Ne, opravdu!" A Rumcajs se otocí k lesu Ráholci a volá: - "Manko, pojd už, tady ten hodný pán te sveze do Jicína!"

Vtrhne chlap s revolverem do spermabanky a křičí - - VŠICHNI NA ZEM! Úřednice se mu snaží vysvětlit, že normální banka je hned vedle. Marně. - OKAMŽITĚ OTEVŘETE TEN SEJF! Úřednice ho otevře a chlap řekne - - TAHLE, TAHLE, TAHLE A TAHLE, TYHLE ČTYŘI ZKUMAVKY VYPIJ! Úřednice je do sebe hodí, chlap položí revolver a říká - - NO VIDÍŠ MARIE, A DOMA POŘÁD, ŽE TO NEJDE…