Polda 5 part 10

2 375
základna po naÅ¡em žertÃku a neoblomnà poÄ ÃtaÄ.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Tak teď už teda souhlasím s tím, že se i mistr tesař někdy utne,” zdrceně prohlásil policista při vyšetřování sebevraždy.

Přijede blondýnka k čerpací stanici, vyběhne z auta a běží za pánem, který stojí kousek od ní, a požádá ho o natankování, protože to neumí. Muž neváhá a jde k autu, kde se zeptá, jestli to bude Natural 95. Blondýnka se začne rozmýšlet a praví tomu muži: „To mi tam chcete lejt ten 11 let starej benzín? Já chci hezky novej Natural 2006, ty blbče - to jsem si to mohla rovnou natankovat sama.”

Extra výmluva: „Nepíšu arabskými číslicemi, protože neumím arabsky!”

Kanibalové zajmou trosečníky a chystají se je sníst, ale náčelník říká: „Nechte je být, dneska budeme mít utopence.” „Fuj, já už myslel, že jste kanibalové,” oddechne si jeden ze ztroskotaných námořníků. Náčelník se zamračí: „Nebojte, dočkáte se, teď ale přece nemůžeme nechat vaše utopené druhy zkazit!”

Sluha se vrátí z výletu sám a oznamuje: „Mylorde, vaše paní měla autonehodu. Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou.” „Hm, jaká je ta dobrá?” „Vaši paní si nechali v nemocnici, pane.” „A špatná zpráva?” „Doktor říkal, že to tam s ní víc jak dva dny nevydrží.”