Polda 5 part 15

2 481
tryskový vor a Egypt příběch se chylí ke konci.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Manželé mají potíže a dostanou se až na policejní stanici. „Tak vy tvrdíte, pane Vaněk, že tahle dáma je vaše paní. Hmm, a můžete to nějak dokázat?” „To momentálně nemůžu, pane komisaři, ale kdyby se vám podařilo nějak úředně dokázat, že to není moje žena, tak vám budu nadosmrti vděčnej!”

„Pane vrchní,” dává o sobě vědět host, „dal bych si tu specialitu šéfkuchaře - ten mňamfuj.” „Dobře, pane.” Číšník odejde a za několik minutek donese napnutému zákazníkovi výtečný guláš. „Mňam...” olizuje se pán. Zamíchá v talíři lžičkou a na povrch vyplavou obrovští švábi: „... fuj!”

V podniku ČKD se na dvoře válí dlouhá, železná roura. Mistr se rozhodne, že ji nechá uklidit a zavolá proto vietnamského dělníka a povída mu: "Li, vezmi si k ruce své bratry Pinga a Ponga a odneste tu rouru." Za chvíli se Li vrátí a povídá mistrovi: "Šéfe, moc těžký!" Mistr mu tedy poradí, ať si vezme další tři Vietnamce a zkusí to znovu. Li je za deset minut zpátky a zase povída: "Šéfe, moc těžký!" Mistr je už naštvaný a odsekne mu, ať si vezme sebou všechny Vietnamce, co potká a odnesou tu rouru. Tentokrát je Li pryč skoro půl hodiny a když se vrátí, praví: "Šéfe, moc krátký!"

V zaměstnání nechtěl jmenovaný vykonávat ani ty nejjednodušší práce s odůvodněním, že musí sedět. Doufáme, že mu v tomto směru vyhoví alespoň okresní soud.

Ve vlakovém kupé spolu cestují rabín a katolický kněz. „Kdy konečně začnete jíst šunku?” dobírá si kněz rabína. „Až na vaší svatbě, důstojnosti.”

Podobná YouTube videa

0:53 Nokia 5230 Games

Nokia 5230 Games

Autor: tuneupnokia5230
Počet zhlédnutí: 54 550

5:38 Skyrim - Speech And Smithing Easy Level Up

Skyrim - Speech And Smithing Easy Level Up

Autor: Shamakaaze
Počet zhlédnutí: 278 599

3:01 Skyrim Mining and Crafting How to

Skyrim Mining and Crafting How to

Autor: Arsenalrobert
Počet zhlédnutí: 39 778

1:54 The Elder Scrolls V: Skyrim - Mining and Smithing

The Elder Scrolls V: Skyrim - Mining and Smithing

Autor: Tancuras
Počet zhlédnutí: 50 646

1:03 The Elder Scrolls V: Skyrim -  Dragon Armor

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragon Armor

Autor: maxmrm
Počet zhlédnutí: 696 583