Polda 5 part 15

2 582
tryskový vor a Egypt příběch se chylí ke konci.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na pumpě sedí v autě dva chlápci s velkými nosy, zatímco pumpař vytahuje hadici. „Ale já jsem říkal Natural!” rozčiluje se řidič při pohledu na něj. „Opravdu?” podiví se pumpař. „Já myslel, že Dva nosáči tankují super.”

Mami, to maso mi nechutná. Můžu ho dát psovi?Ne miláčku, tohle je náš pes.

Povídají si dva: „Proč sis nechal svého trabanta přebarvit na modro?” „Aby si ho zápaďáci nepletli se schránkou na dopisy.”

Jedna sedmnáctka otěhotněla a lékař jí odmítl provést interrupci. „Podívej, zůstaneš tady a až děcko porodíš, podstrčím ho jiné ženě a řeknu jí, že měla dvojčata,” navrhl. Když ten den přišel, zrovna v nemocnici nebyla žádná jiná rodička. Jediným dalším pacientem byl kněz. Doktor se rozhodl nebojácně dodržet slovo. Zanedlouho se kněz probral z narkózy a doktor mu říká: „Nevím, jakým zázrakem je to možné, ale porodil jste syna. To on byl příčinou vašich bolestí břicha.” Kněz byl dojat zázračnou událostí a radostně přislíbil syna vychovat. O mnoho let později, když ležel na smrtelném loži, si dal syna zavolat a vysvětlil mu jeho zázračné zrození: „Tak vidíš, synu. Já nejsem tvůj otec, ale tvoje matka. Biskup Michal je tvůj otec!”

Vola lord na sluhu: "Jeane, prineste mi klavir." "Klavir, pane?" taze se sluha. "Ano, klavir." "A proc pane?" "Mam na nem doutnik."

Podobná YouTube videa

4:01 2vs1 Mage OP!

2vs1 Mage OP!

Autor: TheSniiper01
Počet zhlédnutí: 5 754

10:38 Stayjelly - 2300 4.3 Frost Mage Arena

Stayjelly - 2300 4.3 Frost Mage Arena

Autor: lolstylin
Počet zhlédnutí: 4 719

9:13 Frost Mage Macros

Frost Mage Macros

Autor: NoPoWs
Počet zhlédnutí: 16 859

14:53 WoW 85 Arcane Mage PvP 3v3 patch 4.2

WoW 85 Arcane Mage PvP 3v3 patch 4.2

Autor: HorridiusArcaneMage
Počet zhlédnutí: 6 406