Polda 5 part 15

2 734
tryskový vor a Egypt příběch se chylí ke konci.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Z potopené lodi se zachránil jediný námořník. Na otázku, jak si počínal, pravil: "Docela jednoduše. Od rána jsem měl žízeň jako trám, no a toho trámu jsem se držel..."

Stěžuje si majitel elektra známému: „Dneska ráno jsem měl otvírat krám, ale nemusel jsem se obtěžovat.” „Jakto?” „Nikdo už mi ho otevřel v noci!”

V Albánii sestrojili inteligentní radar, který bezchybně pozná albánské letadlo od ostatních. Princip je jednoduchý. Albánci prostě vlastní letadla vůbec nemají.

K lékaři přijde muž, zda by neudělal jeho ženě plastiku, že je ošklivá. „Za pět tisíc korun.” „To je drahé,” praví muž a odejde. Doktor ho náhodně potká za 14 dnů a povídá: „Tak já bych tu plastiku udělal o dva tisíce levněji.” „Pozdě. Mně už ji hajný za stovku zastřelil.”

Loupežník znásilní jeptišku a když se obléká,tak mu jí je najednou líto a tak se jí ptá,co bude dělat. A ona na to úplně v klidu odpovídá, že nic moc, jen že půjde za matkou představenou a řekne jí, že jí třikrát znásilnil loupežník. A loupežník říká: "Ale jak to třikrát, vždyť to bylo jen jednou!" A ona zklamaně: "A ty už nemůžeš?"