Polda 5 part 17 Egyptská zkouška vítěztví

2 414
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

V lékárně si mladík zádumčivě prohlíží vystavené zboží. Lékárník: „Mladý muži, mohu vám pomoci? Potřebujete prezervativy?” „Bohužel, pozdě. Dva Sunary, prosím.”

Víte jakej je rozdíl mezi Windows a jablkem? ??? Jablko padá jenom na podzim

Ráno po svatbě v Káni Galilejské... Hosté se pomalu probouzejí, většina z nich se drží za hlavu a sténá. Jeden zvláště "prejásaný a prepitý" muž prosí: "Já mám takovou žízeň! Skočte někdo pro vodu..." Ježíš se zvedne, že tedy půjde, když vtom všichni svorně vykřiknou: "NE! Ty už ne..."

Jede jeptiška ve vlaku a přistoupí dáma v nádherném kožichu. Jeptiška zbloudivší z cest Páně a střídmosti se osmělí a zeptá se: „Promiňte, ale prosím vás, kolik stál ten krásný kožich?” Dáma se lehce pousměje: „Jednu noc lásky...” Dáma o něco později svlékne kožich a objeví se nádherný briliantový náhrdelník. Jeptiška zvědavá jak kostelní myš zase nevydrží pokušení, které jí Bůh přichystal, a zeptá se na jeho cenu. „Dvě noci lásky...” odpoví ona dáma. Dáma si stáhne i rukavičky a na ruce má decentní, ale přesto nádherný prsten. Přidrzlá jeptiška dávno zbloudilá tisíce kilometrů od cest připravených Boží prozřetelností se zase ptá. „To byly tři noci lásky,” zní odpověď. Večer jeptiška rozjímá ve své cele a ozve se zaťukání. Jeptiška se zamýšlí a řekne k zavřeným dveřím: „Víte co, otče... jděte do prdele s těma svýma karamelkama!”

V jedné horské vesničce se baví radní s přespolákem: „Minulý týden se nám na radnici začaly množit úrazy na ledu.” „A jak jste tenhle problém vyřešili?” „Zakázali jsme starostovi bobovat na radnici ze schodů.”

Podobná YouTube videa

0:56 The saddest ending of Prince of Persia

The saddest ending of Prince of Persia

Autor: WarhaWk183
Počet zhlédnutí: 58 205

0:11 Prince of Persia 1989 - Funny Death

Prince of Persia 1989 - Funny Death

Autor: eyeball300able
Počet zhlédnutí: 10 467

0:23 fallout 3: the happy deathclaw

fallout 3: the happy deathclaw

Autor: monster4995
Počet zhlédnutí: 7 663

1:55 Fallout 3 - The Ultimate Demolition Experiment?

Fallout 3 - The Ultimate Demolition Experiment?

Autor: thenightblaze
Počet zhlédnutí: 11 193