Polda 5 part 12

2 784
sháníme doklady aby nás vojáci nepopravili.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

K lékaři přichází žena s nemocným dítětem. Lékař je prohlédne a obrátí se k paní: "Svlékněte se!" "Proč já?" brání se žena. "Přece dítě je nemocné, ne?" "Jemu už nic nepomůže, udělám vám druhé."

Běží dva policajti po kolejích a potká je nádražák: „Co nám tady běháte po trati?” „Kdo je u vás potrat? My běžíme k rychlíku!” „Kdo je u vás krychlík?!”

Máš-li chápavou a milou ženu, magickou milenku, jsi spokojený v práci, můžeš si koupit nač si vzpomeneš, lidé se na tebe na ulici usmívají, je nejvyšší čas..............omezit hulení!

Rvačka mezi námořníky v krčmě je v plném proudu. Mladý námořník Patrick přichází v čele svých věrných kamarádů, rozhlédne se před krčmou a povídá: "Jdu tam a to budete koukat, jaký tam udělám za pár minut pořádek. V momentě to bude lítat na ulici." Kamarádi stojí v houstnoucím šeru na ulici před krčmou a čekají. Vtom vylétne postava oknem. Chvíli řev zevnitř, rány a kvílení...a vyletí druhá. Kamarádi počítají: "Třetí...čtvrtý...pátý...šestý...sedmý!" Se země se najednou zvedne Patrick a na kamarády vztekle zavrčí: "Nepočítejte, troubové! To jsem pořád já!"

Policisté ve služebním autě jedou městem, když jeden v prudké zatáčce vykřikne: „Pozor, pangejt!” Druhý se rozčílí: „Ten chlap snad není normální, lézt do vozovky!”

Podobná YouTube videa

4:54 BRK Heart of the Phoenix & Lick Your Wounds

BRK Heart of the Phoenix & Lick Your Wounds

Autor: bigredkitty
Počet zhlédnutí: 38 936

9:13 BRK WotLK Wolf, Bird of Prey, and Bear

BRK WotLK Wolf, Bird of Prey, and Bear

Autor: bigredkitty
Počet zhlédnutí: 46 874

5:36 BRK Crocolisks?

BRK Crocolisks?

Autor: bigredkitty
Počet zhlédnutí: 53 513

5:27 BRK Proto-Drake

BRK Proto-Drake

Autor: bigredkitty
Počet zhlédnutí: 107 824