Polda 5 part 14

2 853
Návrat smrt a zabijácký uklízecí robot co víc i přát.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Tři podnikatelé se přihlásí na opravu plotu kolem ministerstva financí. Slovák vezme pásmo, změří délku plotu všechno načrtne na papír, něco spočítá a praví: „Spravím to za 350 tisíc korun, to je 200 tisíc materiál, 100 tisíc pro zaměstnance a 50 tisíc je marže firmy...” Ukrajinec vezme palici, něco poměří, něco nakreslí, něco vypočítá. „My to spravíme za 250 tisíc korun, to je 150 tisíc za materiál, 50 tisíc za práci a 50 tisíc marže firmy...” Čech se neobtěžuje žádným měřením, žádný nákres ani výpočty, přistoupí k úředníkovi a pošeptá mu: „Za 2 250 000 Kč to udělám...” Ministerský úředník na to: „Jak jste došel k tak vysoké sumě?” Čech: „Milion tobě, milion mně a za 250 tisíc to objednáme u toho Ukrajince!” Úředník: „Výběrové řízení jste vyhrál - je to vaše!”

Mladík se ptá staršího přítele: "Řekni mi, jak dlouho trvá, než přinutíš manželku, aby doma mlčela?" "Jó, hochu, to já nevím. Jsem ženatý teprve sedmačtyřicet let."

Teplý kanibal si přitáhne do vesnice nahého bělocha a vytahuje se: „Mám ho, mám ho... je to velký bílý!”

„Pane doktore, bojím se, že mám rakovinu,” svěřuje se v ordinaci Karel. „Chytl jsem ji nejspíš v posilovně... Od té doby, co jsem tam začal chodit, mi na horní části rukou začaly růst nápadně podezřelé výstupky!”

Majitel koupaliště ke svému obchodnímu partnerovi: „S tím striptýzem u vody to nebyl špatnej nápad, ale měli jsme ho udělat někde jinde než na nuda pláži!”

Podobná YouTube videa

0:31 Призрак в GTA San Andreas (Lolwut?)

Призрак в GTA San Andreas (Lolwut?)

Autor: youngsta93
Počet zhlédnutí: 17 457

2:23 G.T.A.L.K.E.R. Pripyat

G.T.A.L.K.E.R. Pripyat

Autor: kiperenok
Počet zhlédnutí: 49 220

1:19 Пасхалка в Crysis Warhead

Пасхалка в Crysis Warhead

Autor: MrTrubochist
Počet zhlédnutí: 1 242