Polda 5 part 14

3 010
Návrat smrt a zabijácký uklízecí robot co víc i přát.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Když jsem si Dášu bral, byla to Holka z porcelánu,” svěřil se v jednom rozhovoru nejmenovaný prezident. „V poslední době mi však připadá spíš jako Holka na zabití!”

Jeden opravdu starý pár jede na chatu do Krkonoš. Na cestě je zastaví policajt a chce řidičák a techničák. Řidička je ale dost nahluchlá a povídá manželovi: „Co říkal?” „Že chce vidět tvoje papíry.” Ženská začne prohrabávat přihrádku a policajt jí oznamuje: „Paní, jela jste nepovolenou rychlostí.” „Co říkal?” ptá se zase babka manžela. „Že jsi jela moc rychle.” Policajt kouká do papírů a zkonstatuje: „Tak, vy jste Xenie Šubrtová z Teplic? Já tam studoval a jednu Xenii jsem znal. Zažil jsem s ní nejhorší sex svého života!” „Co říkal?” zeptá se zase babka. Manžel odpoví: „Že tě asi zná!”

Beznohý invalida jede na vozíku kolem obchodu s obuví a náhle ho osloví jedna paní, jestli si nechce koupit boty. Invalida si jí nevšímá a jede dál. Pak spatří strážníka a povídá mu: „Pane, víte, já jsem beznohý a támhleta paní z obuvi mi říká, jestli si nechci koupit boty. Nemohl byste s tím něco udělat?” Strážník odpoví: „Měl jste ji nakopnout do prdele.” Invalida naštvaně jede domů a vše vypráví ženě. Manželka mu naleje panáka a povídá: „Na, vem si panáka, ten tě postaví na nohy!”

Chviličku před započetím smutečního obřadu se obřadník v síni otočí ke stařičké vdově a ptá se: „Kolik bylo vašemu manželovi?” „Devadesát vosum,” odpoví vdova, „byl o dva roky starší než já.” „Takže vám je tedy devadesát šest,” podotkne obřadník. Dáma odpoví: „Už skoro nemá cenu chodit domů, co?”

Franta si při zkoušení z asijských dějin nejdřív neví rady, ale pak se rozpovídá: „78 n.l. kušánský císař Koniška ovládá sever Indie, 79 n.l. kušánský císař Koniška ovládá sever Indie, 80 n.l. kušánský císař Koniška ovládá sever Indie, 81 n.l. kušánský císař Koniška ovládá sever Indie... no... ovládá ho až do 102 n.l.”

Podobná YouTube videa

0:19 Hon Behemoth Annihilation 5vs1

Hon Behemoth Annihilation 5vs1

Autor: b0000tY33
Počet zhlédnutí: 29 601

0:15 Pudge + Chen hook bug 2/2

Pudge + Chen hook bug 2/2

Autor: 3ladeZ
Počet zhlédnutí: 9 808

1:56 MsPudding going nuts

MsPudding going nuts

Autor: deskdas
Počet zhlédnutí: 6 988

8:27 HoN Skill Kills Devo-Gauntlet 1700+

HoN Skill Kills Devo-Gauntlet 1700+

Autor: c0ldtw0
Počet zhlédnutí: 16 823

0:22 [HoN] Awesome Pebbles Throw with Valkyrie

[HoN] Awesome Pebbles Throw with Valkyrie

Autor: sk8s3y
Počet zhlédnutí: 48 300

1:47 HoN | Devo Hooks | HD

HoN | Devo Hooks | HD

Autor: Juulpictures
Počet zhlédnutí: 1 579