Polda 5 part 14

3 141
Návrat smrt a zabijácký uklízecí robot co víc i přát.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Proč mají policajti smůlu? Jejich nejlepší rána je vždycky varovný výstřel.

Kostelník nevěří svým očím. Paní Majerová klečí zbožně v lavici, před sebou modlitební knihu a vedle ní umělý chrup. "Asi vás ruší při modlitbě," ptá se se zájmem. "Ale kde, ten chrup patří mému Emilovi. Musela jsem mu ho vzít, on by mi mezitím snědl doma bábovku."

Přijde pán do obchodu se zvířaty a povídá prodavači: "Prosil bych tři potkany, dvě myši, 25 švábů a 40 sklípkanů." "Uff, no, snad to dám dohromady. Na co to vůbec potřebujete?" "Ale, stěhuji se a ve smlouvě je bod: vrátit byt ve stavu, v jakém jej dostal." "Vy jste šprýmař", usměje se pobaveně prodavač. "No, mne to moc k smíchu nepřijde - odpoledne jdu vykopat toho dědu, ke kterému jsem se tenkrát přistěhoval..."

Malý chlapec tlačil po ulici benzínovou sekačku, na které visela velká cedule "Na prodej". Zastavil ho chlápek a ptá se, jestli ta sekačka funguje. "Jasně, pane, stačí naplnit benzínem." Tak ji chlápek koupil. O pár minut později jde kluk kolem baráku tohohle pána a vidí ho na zahradě, jak se marně snaží sekačku nastartovat. Chlápek si ho všimne a povídá: "Hej, chlapče, říkals, že funguje, ale nejde nastartovat." "Ale jde. Stačí říct nějaké sprosté slovo!" "Víš, chlapče, já jsem kněz, já sprostá slova neznám." " No, ještě chvíli budete tahat za tu šňůru a ono už vás něco napadne."

„Francku, už víš, že Toníček je mrtvej?” „Nevím!” „Umřel prej na schodech před dveřma do hospody!” „A byl na cestě tam, nebo ven?” „Byl na cestě tam!” „Chudák Toníček!”

Podobná YouTube videa

2:13 Retribution Paladin dps 3.3.5

Retribution Paladin dps 3.3.5

Autor: Ownedrage
Počet zhlédnutí: 51 647

7:49 Holy Paladin Healing rotation

Holy Paladin Healing rotation

Autor: TheAAprojectHorde
Počet zhlédnutí: 7 096

4:56 How to spot the Atari 2600 Heavy Sixer

How to spot the Atari 2600 Heavy Sixer

Autor: DlNKYDANA
Počet zhlédnutí: 5 003

1:12 Atlantis 2 Atari 2600 Surgical Operation

Atlantis 2 Atari 2600 Surgical Operation

Autor: GameSnipedTV
Počet zhlédnutí: 1 704