Polda 5 part 9

3 026
musíme čelit nasledkum našeho vtípku poprvé.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

To takhle přišla do zubní ordinace pěkná ženská, posadila se do křesla, vyhrnula sukni, sundala kalhotky a roznožila. Lékař ji jemně upozornil, že je u zubaře a ne u gynekologa. Načež odvětila: "Dělal jste Františku Novákovi včera zuby? Jo? Tak si je laskavě vyndejte."

Miluje se muž se ženou, muž je nahoře. Žena mu najednou začne sahat na hlavu a muž se ptá: "Co to děláš?" "Hledám rohy, ty miluješ jak ďábel." Milují se dál, teď je ale nahoře ona a on jí také začal hledat cosi na hlavě. Ona se ptá: "Také miluji jak ďábel?" "Ne, jsi těžká jak kráva."

Po těžké operaci se ptají pacientovi příbuzní chirurga: „Tak co, pane doktore? Už procitnul?” Lékař nemá to srdce, aby jim řekl pravdu, a tak jen lehce kývne. „A kdo ho ošetřuje?” „Svatý Petr.”

Mladá žena plánovala zúčastnit se se svou fenkou soutěže v kategorii krátkosrstých plemen. Pro vylepšení navštívila drogerii, aby zakoupila nějaký prostředek pro odstraňování chlupů. Drogista ji prodal požadovaný prostředek s doporučením: „A pamatujte si – po použití držte ruce pět minut vzpažené.“ „Ach ne, to nemám na své podpaždí,“ odvětila popletená slečna. „To je pro moji Fifinku.“ „Aha, tak v tom případě,“ radil dál drogista, „nejezděte dvacet čtyři hodin na kole.“

„Jak jste mohl, obžalovaný, na Vánoce, v čas lásky a porozumění vraždit?” nechápe soudce. „Chtěl jsem udělat aspoň jednou za rok dobrý skutek, a tak jsem zastřelil sousedovi tchyni.”

Podobná YouTube videa

1:42 New Super Mario Bros Wii World 7 Map Menu

New Super Mario Bros Wii World 7 Map Menu

Autor: CountBleck2009
Počet zhlédnutí: 15 569

6:49 Super mario galaxy wii test

Super mario galaxy wii test

Autor: JacJakz
Počet zhlédnutí: 25 075

1:29 New Super Mario Bros Wii World 9 Map

New Super Mario Bros Wii World 9 Map

Autor: CountBleck2009
Počet zhlédnutí: 5 035

2:31 Doodle Jump Vivaz

Doodle Jump Vivaz

Autor: denlerboy
Počet zhlédnutí: 6 103

6:39 Need For Speed (NFS) Shift HD on Vivaz

Need For Speed (NFS) Shift HD on Vivaz

Autor: denlerboy
Počet zhlédnutí: 16 705