Polda 5 part 9

2 729
musíme čelit nasledkum našeho vtípku poprvé.
Sledované video přidal uživatel: vsamiec dne 25. 04. 2013

Kategorie: Hry > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Ženy, učte se - Pravidla partnerského soužití pro ženy 1. Pokud si myslíš, že jsi tlustá, pravděpodobně jsi tlustá. Neptej se ho na to. 2. Nauč se zacházet se sedátkem na záchodě. Sklopit ho dokážeš i ty. 3. Nestříhej si vlasy. Nikdy. 4. Narozeniny, svatý Valentýn a výročí není test, zda dokáže sehnat skvělý dar. 5. Ptáš-li se na věc, na kterou nechceš znát odpověď, očekávej odpověď, kterou nechceš slyšet. 6. Někdy myslí i na jiné věci, než na tebe. Nauč se s tím žít. 7. Neptej se ho, o čem přemýšlí, nejsi-li připravena k diskuzi na téma fotbal, zbraně nebo závodní auta. 8. Zbav se své kočky. Ne, není úplně jiná, je stejná jako všechny ostatní. 9. Pes je lepší než jakákoliv kočka. Tečka. 10. Neděle rovná se sport. Nech to být. 11. Nakupování není sport. 12. Cokoli si na sebe vezmeš, je pěkné. Opravdu. 13. Máš příliš mnoho bot. 14. Pláč je vydírání. Použij ho, pokud musíš, ale neočekávej, že se mu to bude líbit. 15. Ptej se přesně na to, co chceš vědět. Skrytá vodítka nepochopí. 16. Ne, neví, co je za den. Nikdy nebude. Výročí mu zaškrtni v kalendáři. 17. Většina chlapů vlastní dva až tři páry bot. Proč si myslíš, že budou schopni ti poradit, který pár ze třiceti se ti hodí k šatům? 18. Ano a ne jsou naprosto dostačující odpovědi. 19. Bolest hlavy, trvající 17 hodin je problém. Jdi k doktorovi. 20. Tvá matka nemusí být tvá nejlepší přítelkyně. 21. Není v tvém ani jeho nejlepším zájmu luštit společně kvíz v časopise. 22. Cokoli řekl před šesti nebo osmi měsíci, je nepřípustné jako argument. 23. Jestliže řekl něco, co se dá vyložit dvěma způsoby, z nichž jeden tě přivede k zuřivosti, měl na mysli ten druhý. 24. Nech ho očumovat ženské. Když se bude dívat jen na tebe, jak potom pozná, že jsi nejhezčí? 25. Můžeš ho požádat, aby něco udělal, NEBO mu říct, jak si přeješ, aby to vypadalo. Ne obojí. 26. To, co mu musíš říct, řekni mu během reklamy. 27. Kryštof Kolumbus nepotřeboval pokyny. On už vůbec ne. 28. Když jde na fotbal, ber to jako dovolenou. Potřebuje to stejně jako ty. 29. Váš vztah nikdy nebude stejný jako první dva měsíce. 30. Každý může koupit prezervativ.

Nadaný cyklista Sosník dojede až daleko za předposledním závodníkem, v době, kdy už se všichni diváci vytratili. „Jak jsi mohl jet tu trasu tak dlouho?!” zlobí se trenér. „Za to můžou pořadatelé - je na ní pět hospod!”

Na parkovišti před fotbalovým stadionem zastaví tatrovka plná obrovských balvanů. Jdou kolem dva policajti a jeden mávne rukou: „Toho si nevšímej, asi nějakej skalní fanoušek!”

„Viděl jsi už ten nový film s Beanem?” ptá se Jardy jeho holka. „To zrovna ne, ale mám ho v lednici flašku.”

Jaký je rozdíl mezi chirurgem a samurajem? Samuraj má při řezání žaludku 100% šanci na úspěšné splnění svého úmyslu.

Podobná YouTube videa

1:56 Shinobi III Music - My Dear D

Shinobi III Music - My Dear D

Autor: Renegade466isback
Počet zhlédnutí: 21 041

1:32 Ninja Gaiden II "Lord of Night" Remix

Ninja Gaiden II "Lord of Night" Remix

Autor: coNsPirAcy83
Počet zhlédnutí: 6 025

3:28 Shinobi 3 -  Japonesque [Genesis] Music

Shinobi 3 - Japonesque [Genesis] Music

Autor: mafiosotucanazo
Počet zhlédnutí: 6 020

5:13 Revenge of Shinobi Music - The Shinobi

Revenge of Shinobi Music - The Shinobi

Autor: Renegade466isback
Počet zhlédnutí: 67 170

2:33 Shinobi III Music - Solitary

Shinobi III Music - Solitary

Autor: Renegade466isback
Počet zhlédnutí: 39 041

2:26 Shinobi III - Japonesque Remix HD

Shinobi III - Japonesque Remix HD

Autor: Rikusaki
Počet zhlédnutí: 2 191