One Direction - They Don't Know About Us (Lyrics On Screen)

14 542 712
http://twitter.com/1dpaintasmile http://awdirectioners.tumblr.com http://wattpad.com/awdirectioners One Direction's song "They Don't Know About Us" out of th...
Sledované video přidal uživatel: onedirectiongr dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Co je vrcholem nepořádnosti u školáků? Mít v aktovce myši.

Rozdíly mezi Tebou a Tvým šéfem 1) Když tobě něco dlouho trvá, jsi pomalý. Když šéfovi, je důsledný. 2) Když něco neuděláš ty, jseš lenivý. Když to neudělá šéf, je zaneprázdněný. 3) Když uděláš chybu, jseš idiot. Když udělá chybu šéf, vždyť on je taky jenom člověk. 4) Když uděláš něco bez toho, že by ti to přikázali, překračuješ svoje pravomoci. Když to udělá šéf, je iniciativní. 5) Když si vytrvale stojíš za svým názorem, jseš tvrdohlavý. Když si za názorem stojí šéf, je pevný. 6) Když překročíš míru slušného chování, jsi nevychovaný. Když to udělá šéf, jak originální! 7) Když uděláš šéfovi radost, přihříváš si polívčičku. Když tvůj šéf udělá radost svému šéfovi, tak spolupracuje. 8) Když jsi mimo pracoviště, flákáš se. Když je mimo pracoviště šéf, je to vždy kvůli obchodní záležitosti. 9) Když jsi jeden den nemocný, jsi hned ten, co je stále nemocen. Když je šéf nemocný jeden den, tak to určitě musí být vážná nemoc. 10) Když žádáš o dovolenou, určitě si hledáš nové místo a jdeš na pohovor. Když jde na dovolenou šéf, je to proto, že je přepracovaný.

Plave chlápek v mori, a najednou slyší hlásek: "Sundej si plavky..." Ríká si, to se mi neco zdálo, a plave dál. Za chvíli zase slyší: "Sundej si ty plavky..." Divný, ríká si, ale asi jen halucinace. Plave dál a zase: "Sundej si plavky..." Tak se naštve a zeptá se: "Kdo je to?" "To jsem já, teplý Golfský proud..."

„Půjdeš si ven hrát?” ptá se Pepíčka spolužák. „Rád bych, ale nemůžu,” smutně utrousí Pepík. „Musím pomáhat tátovi s mým úkolem!”

SMS ze sídla ČSSD před volbami: „Jestli to vyhrajeme, podřežeme prase.” Pohotová odpověď: „Kdybyste to udělali před volbami, bez Paroubka byste měli větší šance.”

Podobná YouTube videa

3:13 Sonic the Hedgehog - Green Hill Zone OC Techno Remix

Sonic the Hedgehog - Green Hill Zone OC Techno Remix

Autor: simpsons289
Počet zhlédnutí: 23 256

10:54 Top 15 Techno/House/Trance/Rave/Dance Songs Of All Time

Top 15 Techno/House/Trance/Rave/Dance Songs Of All Time

Autor: lankanvino
Počet zhlédnutí: 508 702

8:54 techno - club music rave techno house brooklyn bounce

techno - club music rave techno house brooklyn bounce

Autor: killhead33
Počet zhlédnutí: 526 634

3:44 Green Hill Zone Retro Remix

Green Hill Zone Retro Remix

Autor: RichyXYZ123
Počet zhlédnutí: 70 150

3:05 RAVE TECHNO HOUSE - Matrix II Trance Mix

RAVE TECHNO HOUSE - Matrix II Trance Mix

Autor: atelsi
Počet zhlédnutí: 452 757

3:22 Ria Antoniou Kylota seethrough

Ria Antoniou Kylota seethrough

Autor: MrKotsos188
Počet zhlédnutí: 118 218