One Direction - They Don't Know About Us (Lyrics On Screen)

14 543 034
http://twitter.com/1dpaintasmile http://awdirectioners.tumblr.com http://wattpad.com/awdirectioners One Direction's song "They Don't Know About Us" out of th...
Sledované video přidal uživatel: onedirectiongr dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na tiskovce ředitele dopravní policie Leoše Tržila ke změnám v povinné výbavě automobilistů si vzal slovo šéf pražské záchranné služby Zdeněk Schwarz a mj. pravil: „Byl jsem šikanován policisty, že nemám v lékárničce spínací špendlík. Nevěděl jsem, proč tam ten špendlík má být. Neví to nikdo, ani ti policisté, co mne buzerovali...”

Nalitej bubeník se ve čtyři ráno vrací domů a bubnuje jako blázen. Zastaví ho policajt a napomíná ho: „Ještě je noc, co tady děláte takovej kravál?! Okamžitě s tím přestaňte.” Bubeník se podrbe na hlavě a zamyslí se: „A ty jsi kterej?” „Já jsem policista,” odvětí muž zákona. „A máš na sobě uniformu?” vyptává se ožralý hudebník. Polda na to podrážděně: „To snad vidíte, že mám.” A bubeník zařve: „Tak stůj v pozoru, ty kreténe, vždyť hraju naši hymnu!”

Potkají se dva kanibalové a jeden si nese pod paží urnu. A ten druhej se ho ptá: Jedaneko kdes sehnal instant?

Blondýnka nastupuje do autobusu a ptá se: „Pane řidiči, jedete na Hradec?” „Já, paninko, jedu na naftu!” pousměje se autobusák. „Aha,” povídá blondýna zklamaně. „Tak to jsem si spletla autobus!”

U karetní hry oko se raduje Radek: „Cha, vyhrál jsem! Zase jsem vyhrál!” „To není fér,” zlobí se kamarád Jirka. „Já mám brýle!”

Podobná YouTube videa

4:37 Kal Ho Naa Ho

Kal Ho Naa Ho

Autor: bahirah94
Počet zhlédnutí: 4 409 155

6:46 Bole Chudiyan HD

Bole Chudiyan HD

Autor: edwarcardona
Počet zhlédnutí: 6 224 312

5:27 Pretty Woman

Pretty Woman

Autor: bahirah94
Počet zhlédnutí: 667 991

5:55 Oh My Darling

Oh My Darling

Autor: KaReeNaa1
Počet zhlédnutí: 1 655 837

6:07 beautiful mehndi song

beautiful mehndi song

Autor: qaisar733
Počet zhlédnutí: 622 954